Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się, choć przyznam, że nie wiem, czy podołam. Mówię z doświadczenia, bo już kiedyś próbowałem robić takie pomiary, ale zawsze w końcu nie doprowadzałem sprawy do końca.

 

BTW Czy twój Flieger też jest taki dopieszczony w każdym calu?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! To wykonanie powala. Chyba wszystkie zegarki Shauera są takie. Dodatkowo na koronce mam logo Stowy. Dziwię się że w Antei tego nie ma.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk - jako, że ja i Ty wraz z michalopem tworzymy elitarny klub posiadaczy Stowy;), to może Ty byś w wolnej chwili napisał jakąś recenzję swego modelu, popartą fajnymi zdjęciami :?:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś napiszę porządnie. W skrócie było to tak. Zobaczyłem kiedyś zegarek lotniczy i był to Sinn 656. Od razu zapałałem żądzą posiadania tego modelu. Potem kupiłem strarą Stowe na Allegro i odwiedziłem stronę www Stowy. W tym momencie pojawił się ogromny problem bo większość zegarków Stowy mi się strasznie spodobała. Szczególnie modele Antea, Flieger i Marine. Biłem się z myslami, nie spałem po nocach i wybór ostatecznie padł na fliegera. Teraz odkładam na Anteę. Kiedy odłoże pieniądze znowu wróci problem Antea czy Antea ks. Całe szczęscie ze względu na chwilowy brak płynności finansowej będę miał duzo czasu na przemyslenia.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa to dla mnie duży problem, będę w przyszłości jakąś kupował. Gdzie tu problem, spytacie - ano podobają mi się wszysttkie modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Za przeproszeniem) zupełnie ocipiałem na punkcie tej Stowy! Jak dla mnie jest perfekcyjna, nr 1 na liscie zyczen i miejmy nadzieje, ze niebawem na nia odloze. Mam tylko kilka dylematow... Czy wybrac model mniejszy (czy nie za maly?), czy wiekszy (czy nie za duzy?). I czy tarcza ma byc jasna, czy czarna. Ale do czasu zakupu jeszcze nie raz zdaze te dylematy roztrzasac :D

 

Ta Stowa w ogole jakos "uspokoila" mnie zegarkowo. Sprawiła, że do końca roku chcę ograniczyć kolekcję do 4 zegarków - upragnionej Stowy, i już posiadanych Mido, Amphibii i szwajcarskiego chronographu z lat 50. Całkiem spójnie i kompletnie by wyszło. Pora pozbyć się trochę staroci i zapracować na Niemca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzel, jak być może przeczytałeś w mojej recenzji miałem podobny problem, ale wybrałem większy model i nie żałuję, na nadgarstku prezentuje się niesamowicie, kiedyś powiedziałbym, że kolor cyferblatu tylko kremowy, ale nie widziałem czarnego, a ten mój wygląda 100x lepiej niż na zdjęciach, więc będę ostrożny w wygłaszaniu tego typu opinii.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz przy okazji strzelic jeszcze kilka fotek Stowy na nadgarstku? To jest wlasnie jedyny minus Stowy, ze przed zakupem nie mozna jej przymierzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby minus, ale w efekcie wyszło to na dobre, w weekend zrobie małą sesję jak czasu starczy i pogoda dopisze.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś parę dodatkowych zdjęć Antei:

 

441d64a5c1f6f.jpg

441d64d87a477.jpg

441d6505892da.jpg

Oraz w plenerze. Niestety kombinacja zimnego powietrza, braku rękawiczek, oraz dużej ilości światła, zaowocowała średnią jakoscią zdjęć:

441d65370bf44.jpg

441d656365d25.jpg

441d658d8eca7.jpg

441d65b2160e8.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wtórny, Piękne.

Taki spokój bije z tarczy tej Antei, normalnie Zen ;)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe. Większość powychodziła za ciemna, bo mało widziałem na LCD.

Przy okazji eskapady Antea odniosła pierwsze rany w postaci 2 rysek na deklu :twisted: . Nie ma, że boli.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne, szczególnie dwa ostatnie.

Nawet pasek w tym zegarku jest doskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, Lukass która Stowę zamawiasz 8) ?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak, Lukass która Stowę zamawiasz 8) ?

 

Na razie mi to nie grozi. B)

 

Poza tym, chyba zrezygnuję ze Stowy i poczekam dłużej, ale za to kupię ten najbardziej oczekiwany watch czyli ML SS.

Mam dużo czasu na myślenie.

:twisted:

 

...tym bardziej, że tessio mnie torturuje zdjęciami Pontosa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kontrasty, szczególnie za tym 4 i 7 od góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_O sliczny! O_O


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały, naprawdę wspaniały :!: ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze dwa zdjecia. Co prawda sam zegarek nie wyszedł, ale tło scenerii widoczne:

 

441dcc32ead96.jpg

441dcc60a1fb5.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.