Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jest twardy i mało wygodny.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest twardy i mało wygodny.

I co byś zrobił gdyby tak powiedziała twoja partnerka o twoim przyrodzeniu ? ;) Niby 100% bezużytecznego testosteronu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Sfiss wspomógł Kitajca - ten sam nietypowy rozmiar 21mm,

...

Ale jaja. Tuńczyk ma 22mm.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-90102-0-23759500-1499014209_thumb.jpg

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ci powiem, że jak nie lubie zegarków na gumie to tą pomarańczę ponosiłbym z wielką ochotą. Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten po lewej to SKX jest? Bardzo fajny i kolor żółty taki wakacyjny ;) Super !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super oba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po obejrzeniu filmu muszę przyznać, że wersja złota i niebieska podobają mi się  i chętnie bym nosił  :D Inna sprawa to nawiązania do samuraja i tutaj nie jest moim zdaniem najlepiej :(, cała para poszła w taśmę, a cena też  chyba średnio zachęcająca.. pozostanę przy swoim :)

c9afeda1c4d08575gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po obejrzeniu filmu muszę przyznać, że wersja złota i niebieska podobają mi się i chętnie bym nosił :D Inna sprawa to nawiązania do samuraja i tutaj nie jest moim zdaniem najlepiej :(, cała para poszła w taśmę, a cena też chyba średnio zachęcająca.. pozostanę przy swoim :)

 

Czy orientujesz się może czy można kupić bransoletę do samuraja? Czy jest to tak samo trudne jak znalezienie samego zegarka? :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujesz się może czy można kupić bransoletę do samuraja? Czy jest to tak samo trudne jak znalezienie samego zegarka? :)

 

Ogólnie ciężko o oryginalne bransolety do Seiko, czasami coś na zatoce się pokazuje, ale zjechane do granic. Do samuraja nie widziałem, ale może nie zwracałem uwagi. Szukaj po numerze 3285-G.C

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak ktoś nigdy nie miał Samuraja, może brać nowego. Jeśli miał raczej się rozczaruje. Tez to zauważyłem dopiero po tym jak wziąłem w ręce starego tytanowego Samuraja od Filipa. O ile tarcza, wskazówki i bezel są ok to już koperta jest gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa Samuraj skądś się wzięła i podejrzewam, że właśnie bardzo duży wpływ na to miało wykonanie koperty. Krawędzie są ostre do bólu :), płaskie powierzchnie szlifowane, całość jest dopracowana w szczegółach. w tych nowych widać na filmie, że koperta jest jaka jest, świeci się jak psu j..a, krawędzie są gładkie i bez wyrazu...trochę jeszcze oryginał przypomina faktura tarczy i wskazówka sekundnika... no i na tym koniec :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

A czy waszym zdaniem Seiko zrobiło udaną reedycję któregoś z zegarków w ostatnim czasie? 

 

-Samuraj

-Turtle

-Seiko 62Mas

- Seiko Alien 

- są inne? 

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko dla przykładu..

 

Nowy

9b71840fe358553c.png

 

stary

932b8fd51e3bc44d.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A czy waszym zdaniem Seiko zrobiło udaną reedycję któregoś z zegarków w ostatnim czasie? 

 

-Samuraj

-Turtle

-Seiko 62Mas

- Seiko Alien 

- są inne? 

Pomijając kwestie jakości chapter ringa w ostatnich wypustach uważam, że Żółw jest bardzo udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Pomijając kwestie jakości chapter ringa w ostatnich wypustach uważam, że Żółw jest bardzo udany.

 

Czy zamawiając wersję J można mieć większą szansę że wszystko będzie grało? Czy to jedna wielka loteria niezależnie od wersji? 

 

PS. Zgadam się z tym że Żółw to dobra reedycja. 

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.