Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek?

Mialem kiedyś kupić ten model, ale miał zbyt krotką bransoletę..

Fajny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Seiko zamierza wypuścić nowe zegarki z linii Presage z mechanizmem springdrive. Cena 4,5k dolarów. Zastanawia mnie pozycjonowanie tej linii w ofercie Seiko.

 

 

Wystarczy spojrzeć na linie Prosper LX która cenowo osiągnęła już poziom GS. Nie wiem jaki to ma mieć sens.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki Jacku że każdy "doi' ile może nim się gospodarka wysypie, a że to się stanie to kwestia kilku najbliższych lat...

W innych branżach jest to samo.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marek, ale czy oni coś z tego wydoją? Dasz 25 za SEIKO jeśli w tej samej cenie masz GS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdą drogą Rolexa to na luksusowy model GS trzeba bedzie czekać, a Seiko może być 'od ręki"

Ludzie mają masę pieniędzy, zapłacą...na snobiżmie zawsze była duża " kasa"

Ja bym tego nie zrobił.

Choć w mniejszym stopniu też się daję "nabierać"

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, ale czy oni coś z tego wydoją? Dasz 25 za SEIKO jeśli w tej samej cenie masz GS?

To żadna nowość u Seiko. Jak pokazuje historia były już bardzo drogie modele w seriach Brightz/Ananta i jakoś się sprzedały. Może nie zniknęły jak ciepłe bułki i potrafiły zalegać 5 lat, ale znaczącą większość nie potrzebowała tyle czasu i poszły do ludzi...

Jak pójdą drogą Rolexa to na luksusowy model GS trzeba bedzie czekać, a Seiko może być 'od ręki"

Ludzie mają masę pieniędzy, zapłacą...na snobiżmie zawsze była duża " kasa"

Ja bym tego nie zrobił.Choć w mniejszym stopniu też się daję "nabierać"

Najdroższych modeli GS też nie ma od ręki. Nawet tych w złocie czy Butiq Edition robionych po 25sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin ale czy te zegarki linii Brightz czy Ananta były bliskie cenowo GS? Nie wiem jak daleko wstecz piszesz, ale Anantę to ja pamiętam i jak mnie pamięć nie myli cenowo to oni byli na poziomie GS, ale kwarcowego, a sprzedawały się grubo poniżej msrp.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy, Marek super strzały.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale czy te zegarki linii Brightz czy Ananta były bliskie cenowo GS? Nie wiem jak daleko wstecz piszesz, ale Anantę to ja pamiętam i jak mnie pamięć nie myli cenowo to oni byli na poziomie GS, ale kwarcowego, a sprzedawały się grubo poniżej msrp.

Od 90/2000 wszystkie wypusty na 6s/8L/SpringD to nie trafiło do PL bo to było JDM. Na metkach było 384000jen itd. To co później Zibi przywiozło do PL to już były kastraty na bardziej przyziemnych mechanizmach mimo, że np w kopercie katana. Oczywiście piszę z palca, ale przełożenie było bardzo podobne czyli b. cieńka granica tak jak teraz. Przecież pierwsze SD nie trafiło nawrt do GSa. Nie zapominajmy też że jest jeszcze wyżej pozycjonowana Credor i biżuteryjny Galante w cenach Superba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wycofujesz ze sprzedaży SKX007/009 aby trzepać hajs na tańszych w produkcji limitkach.bc3872d2608601a59c720c352722ccbb.jpgca5013158289f8ac3b686d0003b3da9a.jpg5412f486993a4629a8d4bab0b1197ecb.jpgd008ab9dd3456d267fcb1c498432214e.jpg2488cca9672ef07666cf9492b1eb3107.jpg83449934e92fcbaf486a27be8164faa1.jpgd9af20c12a513057150bf02640ae7844.jpgae7eaeafdc889224737f5f0198eaf417.jpg

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koszmar. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję, że z Baby SKX będzie, jak z G-Shockami, co miesiąc nowe kolorki i limitki żeby stworzyć idealnego klienta - kolekcjonera jednego modelu...

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar nie koszmar - to zegarki dla klienta z JP lub zakręconych na punkcie jakiejś mangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fanatycy mangi będą sikać z radości i kupować tą cepelię :)

Niezły badziew!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że to marka azjatycka, to inna kultura, oni lubuja się w takim designie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marudzicie, Guido Mista super ;)

 

A tak na poważnie, to jak na stopień popierdolenia narodu japońskiego te zegarki są całkiem normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marudzicie, Guido Mista super ;)

 

W pytę jest ;) Ciekawe czy koronka zakręcana? ;) Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pytę jest ;) Ciekawe czy koronka zakręcana? ;)

Oczywiście, że nie  :D

 

Może nie te potworki, ale te zwykłe już macałem. I powiem, że fajnie wyglądają. Niestety przez wodoszczelność zmarnowany potencjał...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.