Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest perfekcyjnie, ale mam to w d*pie  ;)

 

32210oM.jpg

 

Drobny rozjazd można wybaczyć.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Marinemastery nie centrują idealnie. Rokexy, omegi to samo... Wywalone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marinemastery nie centrują idealnie. Rokexy, omegi to samo... Wywalone :D

 

U mnie centrują :)

 

post-105425-0-56409400-1574521888_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą, iż Seiko poleciało mocno w dół z jakością i mocno w górę z cenami. W Orisie, Seastarze i GSie bezele centrują idealnie. Przynajmniej w moich :D Dodam jeszcze, że Seastar kosztował o jakieś 400 dolców mniej niż biedamas od Seiko, którego miałem nieprzyjemność posiadać. W temacie tanich diverów (do 1000 USD) Seiko nie ma czego już szukać, mogą wypluwać coraz to nowe wersje kolorystyczne, ale nie zmienia to faktu, że to już nie jest firma, którą bym polecił. Poza biedamasem, w każdym moim żółwiu (a mam trzy) coś nie do końca było spasowane. To już taki Kamasu (nota bene, mój następny zakup), bije te pseudodivery od Seiko w cenach z kosmosu. Nawiasem mówiąc, to cena, która widniała ostatnio z tym magicznym rabatem, który tu ktoś wrzucił na forum, to powinna być cena wyjściowa, z której powinni zjeżdżać, bo trochę im się w główkach poprzewracało :D I nie, nie hejtuję Seiko, bo mam ich dość sporą kolekcję. Po prostu patrzę na to wszystko bez różowych okularów. Zegarki Seiko sprzed paru lat, a obecne wypusty, to jak sufit i podłoga.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

U mnie centrują :)

 

attachicon.gif1.jpg

No to pogratulować :) chodziło mi o to, że w każdej firmie znajdzą się sztuki źle wycentrowane. W seiko trafić dobre scentrowanie to jest niestety ciężko ;)

 

We wszystkich reckach MM200 oraz 3 widzianych na żywo egzemplarzach żaden nie miał dobrego scentrowania. Inna sprawa, że rozjazd minimalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marinemastery nie centrują idealnie. Rokexy, omegi to samo... Wywalone :D

Jeśli masz na myśli chapter ring to Rolex jest zawsze idealnie i MM to samo, jeśli zaś chodzi o bezel to w Rolexie są fakapy i sam trochę widziałem ale MM z kolei na tyle sztuk ile miałem w rękach zawsze idealnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozjazdy minimalne i tak nie przywiązuję do tego aż takiej wag. Natomiast zgadzam się z @emiel że to co Seiko wyczynia z cenami to chyba się im trochę pokiełbasiło. Tylko inną sprawa z czym tak ostatnio nie jest? Samochody elektronika itd.

 

Ceny wyjściowe biedamas czy MM200 w polskiej dystrybucji to jakis żart. Także te rabaty (to ja wrzucałem info) to tak na prawde w miarę jako taka realna cena. Choć prawda jest taka że kiedyś biorąc pod uwagę parytet siły nabywczej to 6r15 powinien dziś siedzieć w zegarach z przedziału cenowego 1k PLN a nie od 3k.

 

Tym bardziej nie rozumiem tej nowej serii 5KX czy tych absurdalnych cen na SLA..pisałem zresztą o tym w moim mini studium nad diver'kami i opisie SBDC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 nieudanych próbach z Seiko, tym razem celuję w Alpinista. Dzisiaj będę go oglądał na żywo i zobaczymy czy się polubimy :)

 

post-63031-0-41889600-1574534104_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo niebieskiego alpinista to bym przytulił

Fajny jest!

2531769593bf7560f8e02deab1b21dcd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

To samo, śmiech przez łzy  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy możecie polecić kogoś, kto profesjonalnie moduje zegarki Seiko, w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20191110-114319.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brachu, koronka Ci wylata ;)

Wykręcona, aby wskazówki nie latały. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo wpadłem na coś ciekawego.
 
Otóż zanim Seiko Arnie zostało na stałe połączone z mięśniami Schwarzeneggera, rozpoczęło karierę w służbie Jej Królewskiej Mości :D Seiko H558 wystąpiło z Rogerem Moorem w A View to a Kill (Zabójczy Widok) posiadając wbudowaną funkcję garoty.
 
img01.jpg
 
img02.jpg
 
img04.jpg

img05.jpg

img06.jpg

img07.jpg

img08.jpg

img11.jpg

img12.jpg

img13.jpg
 
Zdjęcia z aukcji z 2017 roku.

Niestety sceny z całkowicie widocznym zegarkiem zostały usunięte...

img15.jpg

img16.jpg
 
Aczkolwiek H558 jest widoczne na nadgarstku Bonda w kilku, krótkich ujęciach:
 
Roger-Moore-wearing-Seiko-Diver-in-A-Vie
 
Garota faktycznie była wciągana do środka koperty, kosztem mechanizmu zegarka oczywiście :D
 
ga087-seiko-h558-5000-view-to-a-kill-gar
 
ga087-seiko-h558-5000-view-to-a-kill-gar

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie higiena pracy

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A masz się do czego przyczepić? :) W sensie do higieny pracy. Chodzi za mną ta tarcza tak w ogóle.

Na tym filmie, to imo zrobili z trabanta mercedesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja się czepiam ? Brudasami nie zaprzątam sobie głowy - inaczej tego filmu by tu nie było!  Szkoda tylko, że wybrał kopertę SKXa, ale kto co lubi...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.