Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, jeśli ktoś z Was czeka na SLA037 to nie będzie w Polsce ani jednej sztuki. Trzeba polować zagranica

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Nieładnie zachowanie panów z Seiko  :wacko:


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę, dam znać za kilka dni, chociaż osobiście nie potrzebuję więcej niż 55, więc uważam tonza takie uszczęśliwianie na siłę a nie PLUS

Miałem donieść, więc donoszę:

 

Informuję, że 6r35 z deklarowaną rezerwą 70h nakręcony raczej dobrze przez 2x12h pełnego kręcenia w rotomacie wytrzymał mi 67,5h. Czy to jego rekord, czy można by wykręcić więcej przez machanie lub dokręcanie nie zamierzam sprawdzać bo nie jest mi to potrzebne i nie chce mi się  (widać datę wpisu kiedy się zaczął - może kiedyś ponowię test) Zegarek z tym mechanizmem noszony i w ciągu doby potrafi być bardzo dokładny i iść w granicach 0-2s, W kolejnej dobie żyje już własnym życiem np +7s. Obstawiam te same dewiacje co w 6r15 /50h rezerwy. Po trzech dniach czyli np. w środę nie chce się już człowiekowi pamiętać czy był ustawiany w poniedziałek czy może jakimś cudem ciągnie od ustawienia jeszcze w poprzednim tygodniu, np poprzedniej środy. Z reguły kompensujące się odchyłki nie przekraczają 20s. Pierwszy taki mechanizm z taką rezerwą - nie mam na niego jeszcze pomysłu. Może dobry do zegarka od poniedziałku do piątku gdzie na imprezowy weekend można wskoczyć w coś innego a do tego 6r35 odstawionego w piątek, bezproblemowo powrócić w skacowany poniedziałek, gdzie ustawianie mechanika może być problemem. Czyli co ? = dla dwuzegarkowca ? No u mnie ilość się nie zgadza ani na plus, ani na minus ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie będę w nim zdejmował folii jak ci od Rolexów B)

 

K3b9Jp1.jpg

 

SIjtqoK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kwiatek, to bardzo udany model Seiko, co ostatnio bardzo rzadko im się zdarza. Daj znać jak się nosi bransa, ja ze swojego zdjąłem jak tylko zegarek do mnie dotarł. Niby ma pełne maskownice, ale ja zawszę podchodzę do bransolet Seiko jak pies do jeża. Inna sprawa, że ten model to strap monster. Dziś na firmowym pasku Seiko (zdarza im się robić dobre) od SARX019:

syKnLuI.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę w nim zdejmował folii jak ci od Rolexów B)

 

 

 

Muszę Ci powiedzieć, że wczoraj mi się nie podobał, ale im więcej zdjęć wrzucasz tym bardziej do mnie przemawia i kusi.  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin. Napisz ze to nie twoje zdjęcie i nie twój zegarek albo chociaż na usprawiedliwienie napisz ze dawno nie piłeś. Inaczej zmuszony jestem dodać Cię do ignorowanych. No jak tak można ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy pytasz kiedy ostatnio byłem trzeźwy ? Tak z miesiąc temu, staram się wzbudzać zaufanie ;)

 

93841178_1237341276606323_13477131793119


Spokojnie, jestem w pełni poczytalny, zainwestowałem nawet w technologię NYTECH

93603881_276595766839046_921140143042487

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Burns" post="2754463"

 

Wygląda naprawdę rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań ten sarbx055 jest najbliżej wersji limitowanej. W międzyczasie pokusiłem się na coś innego. Ta pandemia źle na mnie działa.

Zdjęcie zapożyczone.

 

oM9_B1snGj3zZCBqNVGme1vYfSSRIRBjuujaAAg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

W tym modelu bez klikania, w obie strony. To nie jest bezel nurkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ceny zwalają z nóg. Ponad 30k pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, oprócz kasy :(

Już nie przestaniemy narzekać na Seiko pod względem rosnących cen, tak, tanio już było .....

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ta bransoletka to porażka!

 

xltrKkI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Ta bransoletka to porażka!

 

 

No co ty... Niedawno kolega jeden pisał, że lepsza niż biedamasie  :D

 

Na szczęście jest jeszcze StrapCode...

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ceny zwalają z nóg. Ponad 30k pln...

Spokojnie, najdroższy jest 037 za 28259zl. Na szczęście nie będzie u nas dostępny wiec problem drożyzny mamy z głowy ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.