Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles
2 minuty temu, Gio napisał(-a):


Zawsze możesz urżnąć końcówkę 😉 

Nic nie będę urzynać ich fabryczne paski są dla mnie oks :) pasek z obrypaną końcówką paździeżowo wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gio napisał(-a):


Zawsze możesz urżnąć końcówkę 😉 

 

Taką piękną końcówkę chcesz użynać ? ;), ale fakt, że jest długo, a ja mam nadgarstek ~19,5 cm

 

 

IMG_8681.JPG

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Macmac napisał(-a):

 

Taką piękną końcówkę chcesz użynać ? ;), ale fakt, że jest długo, a ja mam nadgarstek ~19,5 cm

 

 

IMG_8681.JPG

 

To był żart 🙂 Końcówka jest faktycznie fajna, ale dla nikczemnych nadgarstków jak mój, ten pasek jest bezużyteczny w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie jakieś niebieskie gumy na zbyciu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pasek jest ciemno brązowy ale może w tym świetle nie widać tego dobrze. Ogólnie inspirowałem się taka koncepcją Seiko:

Tutaj to dopiero jest czarno93eb4897041d9ded20705baef250eb2c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można dostać oryginalne klamerki/zapięcia seiko do paska? Oryginalny pasek z mojego SPB157j1 to jest jakiś dramat i muszę go wymienić a nie chce tego zapięcia które jest przy nim tylko prosta klamerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Panowie pasek jest ciemno brązowy ale może w tym świetle nie widać tego dobrze. Ogólnie inspirowałem się taka koncepcją Seiko:

Tutaj to dopiero jest czarno


A możesz zrobić zdjęcie w słońcu? Bo byłem przekonany, że jest czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





A możesz zrobić zdjęcie w słońcu? Bo byłem przekonany, że jest czarny.
Nie mam teraz możliwości za bardzo jak tak 42fd4594172a45f982691b78d6ea8ae4.jpg&key=c55810f15dd68e736e094ab31643bbc95d30468ca7e6bfc8482b303da72a44fda2cb0d68769f8deaa8de25266c73f1ef.jpg&key=9d7f7632fce35b56fd757ba36f7305d4fbb6b8671c34ea6744192a165fbd4aa7499878a6d84a280980893854b04e93d5.jpg&key=504163ac1451328425122e47c4fc5097ef47dff42d941a953d83034728dc2020


Ale pasek to ten sam płat skóry co przy citizenie nk0000e39260f3d55da2861e1161300dc606b2.jpg&key=7cdf3a9e99efad4c3d84ee971c3f064f6680b1e5b4cbed044cf6203f668261c7ae79ac3a8408733de6a48a529ef44fa9.jpg&key=2a9abef0f4a58c9a349ecb9e524e5eab77cc02592472dcaf2eef9b8198a732b2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

5-1.jpg

 

Najs. Ten kolor dobrze by też zagrał z turkusem wody jakoś fajnie złapanej o oświetlonej. Albo w ogóle wody na tych kamykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No, Omega dwa razy tyle kosztuje co MM... niemniej zapłaciłbym za marinemastera odrobinę więcej gdyby np lepiej spasowywali endlinki i w ogóle dalilepszą bransę :) no ale to seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Burns napisał(-a):

 w/g mnie 100% racji

 

 

Z oceną też się z grubsza zgadzam. Fajnie mieć takie zegarki w kolekcji :). Te wersje MM i 300-tki są może bliżej siebie niż poprzednie referencje. Mam SBDX001 i SMPc, i tych zegarków bym już ze sobą nie porównywał. Omega jest ,,lżejsza" bardziej biżuteryjna. MM, to zegarek cięższy, masywny, co czuć na ręku, ale i w użytkowaniu. Powiem tylko, że Omega kiedyś na pewno pudełko opuści, a SBDX zostanie :).

 

PUL_4675.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie gdzie znajdę insert do bezela do SNE435 nie za miliony monet? Najchętniej ceramiczny. Google pokazuje mi wyniki z Zatoki za dość dużo dolarów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

SLA049 Naomi Uemura, zegarek za kilkanaście tysięcy. No i nawet w tym przedziale cenowym spasowanie endlinków leży 😕 większość pewnie i tak olewa takie rzeczy ale jak się raz zwróci uwagę na latające endlinki to nie można tego odzobaczyć

 

gffggbgf.JPG.967dc212d825c5b4451f1696b2111308.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Noodles napisał(-a):

SLA049 Naomi Uemura, zegarek za kilkanaście tysięcy. No i nawet w tym przedziale cenowym spasowanie endlinków leży 😕 większość pewnie i tak olewa takie rzeczy ale jak się raz zwróci uwagę na latające endlinki to nie można tego odzobaczyć

 

gffggbgf.JPG.967dc212d825c5b4451f1696b2111308.JPG

Może, a nawet wiem, że zabrzmi to obrazoburczo, dlatego kupuję homary. Często lepiej wykonane o cenie nie wspomnę. Co nie znaczy, że Seiko nie mam, ale jest ich u mnie tylko trzy (Alpinist, Ice Baby Monster, Recraft). Czwarty w planach. Seikowych nurków unikam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Może, a nawet wiem, że zabrzmi to obrazoburczo, dlatego kupuję homary. Często lepiej wykonane o cenie nie wspomnę. Co nie znaczy, że Seiko nie mam, ale jest ich u mnie tylko trzy (Alpinist, Ice Baby Monster, Recraft). Czwarty w planach. Seikowych nurków unikam. 

 

Doskonale Cię rozumiem. Prawie każde moje seiko było odsyłane i zamawiane z innego sklepu aż trafiłem w miarę dobrze spasowane egzemplarze... Ale nie wiem jakoś te szpary w endlinkach wyjątkowo mnie drażnią. A z tego co widzę na tubie problem zaczął być równie częsty jak kopnięty bezel. Zresztą tolerancje przy produkcji to częsty obszar, gdzie producenci oszczędzają. Np popularny Strapcode. Obecnie ich zapięcia WSZYSTKIE chodzą bardzo ciężko a żeby je zapiąć trzeba wcisnąć przyciski do odpinania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Noodles napisał(-a):

 

Doskonale Cię rozumiem. Prawie każde moje seiko było odsyłane i zamawiane z innego sklepu aż trafiłem w miarę dobrze spasowane egzemplarze... Ale nie wiem jakoś te szpary w endlinkach wyjątkowo mnie drażnią. A z tego co widzę na tubie problem zaczął być równie częsty jak kopnięty bezel. Zresztą tolerancje przy produkcji to częsty obszar, gdzie producenci oszczędzają. Np popularny Strapcode. Obecnie ich zapięcia WSZYSTKIE chodzą bardzo ciężko a żeby je zapiąć trzeba wcisnąć przyciski do odpinania :P

Tylko jak tu pogodzić Seikową politykę znaczącego wzrostu cen z pogarszaniem jakości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.