Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieski Tuna SBBN037 pojawił się na Rakutenie i japońskim Amazonie, choć na stronie producenta jeszcze milczą:

 

FbYjkRG.jpg

 

Seiko uruchomił też stronę z ładnymi obrazkami limitowanych tuńczyków 1000 m wykonanych z cermetu. Kolor Gold Ocean pełen kozak.

 

Seiko%2BMarinemaster%2BTuna%2BCermet.jpg

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy będzie można kupić samą niebieską tarczę w serwisie


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chciałem zakładać nowego tematu dla takiej błahostki. A mianowicie sprawa ma się tak, że przymierzam się do sumo... Tylko właśnie z tym przymierzeniem to taki mały problem jest...

 

Nie chcę kupić kota w worku i przechodzić przez całą zabawę w ściąganie zegarka z zagranicy a potem tracić na odsprzedaży dlatego zwracam się do was z zapytaniem czy ktoś posiadający sumo mieszka w okolicach Gliwic albo Rybnika i byłby skłonny udostępnić mi go na dosłownie 5 minut dla przymiarki :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@plose55

 

Śliczny jest ten automat z brązową promienistą tarczą. Aż Ci go zazdroszczę.

GRATULACJE!!

 

P.S. Jakbyś mi posłał na PW sygnaturkę tego zegara, to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy GS chrono GMT Spring Drive SBGC013. Tytanowa koperta, ceramiczny bezel, pokaźna limitacja 400 sztuk, ~ 10 tys. euro. ;)

 

Grand-Seiko-Spring-Drive-Chronograph-GMT

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze się zastanawiam czy nie można nieco zmilimalizować tych przycisków chrono.

Piękne zegarki ale te kloce stanowiły by niemałą barierę przydokonywaniu wyboru.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe seiko- nabytki retro-diverek i limitowane bacardi od brightza

P1070406_zpsxkbrdqvi.jpg

P1070359_zpshf2dzgfu.jpg

 

bacardi niesamowite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz dzisiaj!

Otwarcie najwiekszego butiku Seiko na naszym kontynencie we Frankfurcie nad Menem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

never mind :)

Przepraszam zabłądziłem.

Edytowane przez qdlatytm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,pierwszy raz na forum seiko,proszę o pomoc w uzyskaniu informacji na temat możliwości zakupu szkła szafirowego do zegarka seiko SRP493K1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Czy ktoś z miłośników marki może polecić internetowe, zaufane źródło, gdzie kupię Grand Seiko...niedrogo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zwracam się do Was z takim pytaniem, czy niebieski Monster powinien mieć pudło takie jak np Sumo, czy inne z serii prospex czy zwykłe białe z logo Seiko? No i czy można ten zegarek dostać taniej niż 1400zł? :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełka nie są integralne z zegarkiem. To dystrybutor odpowiedzialny jest za zapakowanie zegarka. Każda seria ma dedykowane pudełka. Jakie dostaniesz to wiesz... Oficjalny z PL powinien mieć czarne ze srebrnym napisem Prospex X. Rozmiar ten sam co od Sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystkie pudełka jakie mam są białe, jedyne czarne jakie miałem było od limitowanego Djokovica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też jest z białym, ale to seria prospex więc myślałem, że może te białe to jakieś zastępcze pudło, ale chyba nie... Póki co będę szukał najlepszej oferty, jak nie znajdę to trzeba będzie dokonać zakupu z oficjalnej dystrybucji, jakoś się nakręciłem strasznie na tego Monstera...


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pudełka zupy sobie nie ugotujesz. Ja do Brightz dostałem bardzo ładne, ale co z tego - leży. Daje tylko 3min frajdy przy odpakowywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, pudełko to nie priorytet, priorytetem jest jak najniższa cena ;) pytanie padło, bo zastanawiałem się czy egzemplarz który znalazłem jest ok, a raczej czy pudełko nie zastępcze.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od kolegi z forum Seiko Sumo w takim bardzo prostym pudełku z logiem SEIKO. absolutnie nie ma ono nic wspólnego z pięknymi pudełkami z napisem Prospex.

Natomiast to co najważniejsze, czyli zawartość jest jak najbardziej rewelacyjna :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Opakowanie ma chronić zawartość, która jest najważniejsza. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.