Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Wszystko co zmienili jest w nim koszmarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń mi się nie widzi,natomiast biel jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co zmienili jest w nim koszmarne.

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I bardzo dobrze. Inaczej świat byłby nudny. Dla mnie kolorystyka jak g*wno w trawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zalogowałem się na ich magazyn, ale nie ma nic co zaczyna się na SKX ;)

byłem dzisiaj w TT i miałem okazję przymierzyć SKX007 na gumie więc pomimo braku na www można znaleźć go na półce  :P

nie miałem wcześniej SKX na ręce, gdy kupowałem Raya to zastanawiałem się czy nie wziąć Seiko w ciemno i chyba dobrze zrobiłem kupując Orienta :P

dowiedziałem się też, że czekają na dostawę i asortyment ma się trochę powiększyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tez dzisiaj oglądałem SKX007 na gumie w TT w galerii Kazimierz w KRK, zabiła mnie cena z metki... 1359, niezłe sobie liczą ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena z metki... 1359, niezłe sobie liczą ;)

 

haha zapomniałem o tym napisać :lol: Z rozmowy z Panią w TT dowiedziałem się np że SBDC003 był oficjalnie u nich dostępny i kosztował blisko 2.6k zł. Można wysłać zapytanie o każdy model seiko a jeżeli mogą go sprowadzić ( o czym wspominał Jash) to cenę dają taką, jaka jest sugerowana przez producenta. Na prosty rozum - w TT sumo powinien kosztować tyle co w JP a jednak jest/było drożej. Pani na ręce miała Valaturę, którą sama sobie sprowadziła z JP ale mówiła, że teraz TT też może ją sprowadzić i cenowo byłoby to samo tylko coś nie chce mi się w to wierzyć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha zapomniałem o tym napisać :lol: Z rozmowy z Panią w TT dowiedziałem się np że SBDC003 był oficjalnie u nich dostępny i kosztował blisko 2.6k zł. Można wysłać zapytanie o każdy model seiko a jeżeli mogą go sprowadzić ( o czym wspominał Jash) to cenę dają taką, jaka jest sugerowana przez producenta. Na prosty rozum - w TT sumo powinien kosztować tyle co w JP a jednak jest/było drożej. Pani na ręce miała Valaturę, którą sama sobie sprowadziła z JP ale mówiła, że teraz TT też może ją sprowadzić i cenowo byłoby to samo tylko coś nie chce mi się w to wierzyć  ;)

2600 pln za Sumo w TT byłoby dobra ceną przy dzisiejszym kursie $.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz zdecydować, za 400$ idzie kupić w Japoni, nawet jsk trafi na celników i dodatkowe opłaty to 2600 nie zapłacisz. Ja swojego kupiłem na e bayu z Niemiec, nówka sztuka niebieska, z przesyłką zapłaciłem 2180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2600 pln za Sumo w TT byłoby dobra ceną przy dzisiejszym kursie $.

mój SBDC001 wyszedł niecałe 2100zł ze wszystkimi opłatami a jeżeli TT życzył sobie 2.6k w czasie gdy kurs dolara był bardziej atrakcyjny to różnica w cenie robiła się już dość spora ale wiadomo, firma musi zarabiać ;)  tylko jaka jest ta cena sugerowana?  :lol:

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szarym rynku można kupić SUMO za ok 1600zl, bez zadnych dodatkowych oplat. Np uzytkownik solojapan na ebayu :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SKX007 to potwierdzam, dziś zrobiłem fotkę w Time Trend Galeria Jurajska w Częstochowie. Cena mnie zastrzeliła i to jeszcze na gumie.Makabra :blink:

 

 

post-32993-0-17584200-1448634214_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliens:

 

 

Nie nastraja mnie do niczego - zwijana bransoleta, koperta możliwe, że plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie, to dla maniaków filmu albo oryginału. Głośno o tym modelu było nawet w środowiskach poza zegarkowych, rozejdzie się prędko.

 

@Jash - w TT jednak SKX007 mają, a na magazynie nie widać? Może jakoś inaczej model oznaczają?

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@hugo012 nie widać i twierdzą, że nie są dostępne i nie da się zamówić. Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla kolekcionerów.. SEIKO Marine Master Professional SBEX003 Limited Edition

http://www.seiyajapan.com/collections/seiko/products/seiko-marine-master-professional-sbex003


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Co do SKX007 to potwierdzam, dziś zrobiłem fotkę w Time Trend Galeria Jurajska w Częstochowie. Cena mnie zastrzeliła i to jeszcze na gumie.Makabra  :blink:

tego samego wczoraj miałem na łapie  :P do tego w galerii można też kilka orientów zobaczyć, wczoraj przymierzałem czarnego bambino

w TT coby nie mówili - zegarek na wystawce jest 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.