Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jest mod. Skx013 ma stalową kopertę.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie o nim więcej - a dokładność - jaka dokładność? ;)

Bezobsługowiec totalny. 

 

A tu kuyzn:

154xc13.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pewnie do testów, więc z gratulacjami należy się wstrzymać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu?

Ja bym gratulował takich fajnych zegarków do testów ;)

Więc dzięki........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Nie ukrywam, że Astron robi wrażenie. Presage tez nic nie brakuje - choc na kopercie smaczkó mnie  z racji jej ogólnej koncepcji - za to tarcza prześwietna. 

Ale Astron - Detalami i jakością wykonania  gra w lidze szwajcarów 20K+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie ma dla mnie ładniejszych Seiko :)

 

DSCF2649_zpsxcvv6eo1.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest jeszcze kilku ukrywających się :)

Mam pytanie dotyczące szkła. U Ciebie wystaje ponad pierścień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące szkła. U Ciebie wystaje ponad pierścień?

 

 

Minimalnie wystaje, da się to wyczuć pod palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie wystaje, da się to wyczuć pod palcem.

Dzieki. A już myślałem, że mi nie docisneli w serwisie. Edytowane przez mizerd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie internetowej moglbym sobie je przejrzec ? Skad zamawiacie swoje SEIKO ? Rozumiem ze tez kupujecie przewaznie za granica?

Widzę że nikt nie odpowiedział a mnie również bardzo interesuje ten temat bo zachorowałem na SARB 065 a cena w polskiej dystrybucji trochę przeraża.

 

Z innej beczki, w moim obecnym Seiko poluzował się wachnik więc zaniosłem do Timetrend ( zegarek na gwarancji) aby mi tę usterkę naprawiono. Po miesiącu otrzymałem zegarek jakby nie dotknięty (wachnik nadal chodził luźno i było go słychać przy poruszaniu zegarkiem). Oddałem więc zegarek ponownie i podczas kolejnej naprawy napisano że "wachnik jest dokręcony a słyszalny dźwięk jest normalny dla poruszającego się wachnika". Tak że tego, gorąco odradzam Timetrend i jego naprawy gwarancyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, po czym wnosisz że wachnik się poluzował? To że lekko chodzi o niczym nie świadczy, obija się o dekiel/szklo? Potrząsając zegarkiem z tarczą skierowaną ku górze ma luz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie zagermistrz, ale gwarantuję Wam, że z waCHnikiem na pewno jest coś nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, po czym wnosisz że wachnik się poluzował? To że lekko chodzi o niczym nie świadczy, obija się o dekiel/szklo? Potrząsając zegarkiem z tarczą skierowaną ku górze ma luz?

Wachnik ocierał o dekiel i było to wyraźnie słychać a kiedy się potrząsnęło zegarkiem było słychać jakby tam luźno latała jakaś część. Oddałem więc zegarek do naprawy. Po miesiącu otrzymałem zegarek z wpisem w karcie gwarancyjnej "dokręcenie wachnika" ale odbierając zegarek potrząsnąłem nim i jakby nic się nie zmieniło. Oddałem zegarek ponownie, po kolejnym miesiącu oczekiwania otrzymałem zegarek nadal ze słyszalnym wachnikiem jakby trochę mniej ale wyraźnie słychać że nadal coś tam ociera podczas poruszania z wpisem "wachnik jest dokręcony a słyszalny dźwięk jest normalny dla poruszającego się wachnika".  Nie chce mi się po prostu już dalej z nimi żreć bo zegarek chodzi prawidłowo. Ale uważam że naprawa była żadna. Zresztą, posiadam również Tissota w automacie więc wiem jak słychać poruszający się wachnik i wiem jak było słychać mojego seiko przed awarią więc nikt mi nie wciśnie że to normalna sprawa jak napisano po naprawie gwarancyjnej. Powtórzę więc Timetrend i jego naprawy gwarancyjne to jest śmiech a nie poważne podejście do klienta a  w salonie nawet nie ma kogo opierniczyć bo co ta bidna dziewucha ma powiedzieć jeśli ona tylko tu stoi za ladą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.