Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzisiaj wrócił z przeglądu mój "Spork". Dostał nowe szkł, a Mikołaj przyniósł dodatkowo oryginalny pasek. Jest radość bad34bcd8d39b2f7bd709b1bfdec4c74.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gallery_65341_3013_1509764.jpg

 

Gdyby kogoś ciekawiło, jak SARB wygląda na jubilee (mniej więcej, bo endlink zostawiłem z oryginalnej fabrycznej bransolety).


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej, a o wygodzie to już nie wspominam. Najlepiej dogiąć oryginalne ogniwo od SKX013, tyle że nie zamierzałem niszczyć SKXowych endlinków dla samej próby. Pomijając spasowanie z kopertą, sama kombinacja SARB + Jubilee nadaje rolexowego klimatu :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak sobie , ale zapewne jest to wygodny zestaw .

 

Moim zdaniem wygląda bdb z tą bransoletą, bardzo ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu mierzyłem skx007 z taką bransoletą, bardzo złe wrażenie odniosłem, jakaś taka byle jaka się wydaje.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu mierzyłem skx007 z taką bransoletą, bardzo złe wrażenie odniosłem, jakaś taka byle jaka się wydaje.

Po chwili użytkowania zdanie się zmienia. Mega wygodna.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , w rzeczywistości wyglada ona bardzo słabo ale jest bardzo wygodna w użytkowaniu .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7548:

 

AmuLZwL.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskowych szaleństw ciąg dalszy. Kolejne dwa w drodze, a prostota SARB035 podoba mi się z każdym dniem co raz bardziej.

 

gallery_65341_3013_256166.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem kilka roznych modyfikacji tego zegarka... nie wytrzymalem i kupilem. 

Na zwyczajnym pasku sprawia wrazenie niezwykle drobnego, podkladka wizualnie nieco mu dodala. Przynajmniej mam takie wrazenie. Od razu tez widze, ze jednak plaskie szkielko nie pasuje...:-)

 

HPXfOaG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem kilka roznych modyfikacji tego zegarka... nie wytrzymalem i kupilem. 

Na zwyczajnym pasku sprawia wrazenie niezwykle drobnego, podkladka wizualnie nieco mu dodala. Przynajmniej mam takie wrazenie. Od razu tez widze, ze jednak plaskie szkielko nie pasuje...:-)

 

 

Ładny i nieźle się prezentuje na tym pasku, wiele zyskał w stosunku do fabrycznego parciaka.

Niedawno ktoś tu pokazywał SNK809 z takim modem o jakim piszesz.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i nieźle się prezentuje na tym pasku, wiele zyskał w stosunku do fabrycznego parciaka.

Niedawno ktoś tu pokazywał SNK809 z takim modem o jakim piszesz.

 

Zgadza sie, pokazywal i wlasnie ta fotka byla dla mnie inspiracja. Zanim nie przegladnalem tutaj kilku watkow, nawet nie przypuszczalem, ze istnieje cos takiego, jak modowanie zegarkow. Czlowiek uczy sie cale zycie:-) Delikatnie zmodowany Seiko5, to rzeczywiscie fajna opcja na codzienny zegarek. Z naciskiem na codzienny, bo niestety rezerwe chodu ma mikra i trzeba non stop nosic:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne to seiko na podkładce wygląda, wcześniejszy mod był chyba ręcznie polerowany, czy ten model w każdej wersji jest matowy?

Link z ciekawym modem tego modelu i ze szczegółami w opisie:

https://youtu.be/ASgtAx1v4NA

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPA75K1 (green dial) and SRPA77K1 (black dial)

 

15306799_1244670032307250_44381695200576

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim nie przegladnalem tutaj kilku watkow, nawet nie przypuszczalem, ze istnieje cos takiego, jak modowanie zegarkow. Czlowiek uczy sie cale zycie:-) Delikatnie zmodowany Seiko5, to rzeczywiscie fajna opcja na codzienny zegarek.

 

Hoho, to spójrz tutaj. Niektóre przesadzone i robione na siłę, ale do paru modów skx007 albo seiko snk80x oczy mi się śmieją. :D 

Taki przykładowo:

IMG_1705.jpg   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Warszawie ma Seiko Sarb ? Chciałbym porównać z tym SRPA23K1 :P Bo nie wiem czy warto dopłacać :)

post-84480-0-79517300-1483299350_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarb ma 38mm, ten SRPA ma 42mm i tutaj chyba leży główna różnica, która może zadecydować na korzyść tego drugiego, jeżeli np. masz duży nadgarstek albo nie lubisz mniejszych zegarków.

 

Poza tym SARB wygrywa, lepszy mechanizm, szafirowe szkło, ładniejsza koperta, bransoleta z pełnymi ogniwami końcowymi i Made in Japan.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarb ma 38mm, ten SRPA ma 42mm i tutaj chyba leży główna różnica, która może zadecydować na korzyść tego drugiego, jeżeli np. masz duży nadgarstek albo nie lubisz mniejszych zegarków.

 

Poza tym SARB wygrywa, lepszy mechanizm, szafirowe szkło, ładniejsza koperta, bransoleta z pełnymi ogniwami końcowymi i Made in Japan.

 

Wiem :) z tym że tego SRPA mogę mieć za mniej niż 750 zł dla siebie (nówka z papierami PL) i zastanawiam się czy warto dopłacać do sarba ponieważ nigdy go nie widziałem na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zostałbym przy SRPA. SARB (jeżeli mowa o 033/035) wypada mały na nadgarstku. Jeżeli masz w obwodzie więcej niż 17,5cm może Ci się wizualnie nie podobać.

 

Dla tego SRPA prawdziwym konkurentem jest SARB065. W takim zestawieniu, dopłaciłbym do SARBa.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.