Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem :) z tym że tego SRPA mogę mieć za mniej niż 750 zł dla siebie (nówka z papierami PL) i zastanawiam się czy warto dopłacać do sarba ponieważ nigdy go nie widziałem na żywo.

Jak na polskie warunki cena poniżej 750 pln jest dobrą ofertą za SRPA.

Mimo wszystko nie dyskwalifikowałbym SARB ze względu na rozmiar, fakt są to już inne koszty.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos z kolegow orientuje sie jakiego rodzaju szkielka byly montowane w zegarkach Seiko Aeromaster sq sport 150?

Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś te 80-90$ w Polsce to było bardzo dużo ;)

 

Ja mam inne pytanie, ma ktoś może snkm97? Potrzebuje opinii na jego temat, bo mnie zaintrygował i kusi...może ktoś chce sprzedać :)?

 

 

seiko-recraft-automatic-green-dial-stain

 

 

I drugie pytanie, SNZF17K1 - posiada ktoś? Też się zastanawiam czy warto, czy nie lepiej dopłacić do SKXa..

 

ae147331208c2e108845ffb2ee53a1d3.jpg

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielonkę na forum miało/ ma klika osób to pewnie ktoś się wypowie. Wg mnie miało być oldschool'owo, a wyszło Seiko z tego takie vintage jak z koziej d*py trąba. I te białe placki na 3, 6, 9 i 12... Na pewno jest to spory zegarek, nie na każdą rękę. Co do dwójeczki to lepiej skieruj się jednak w stronę skx :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snkm 97 tak jak pisze kolega Krygo jest naprawdę spory . Najlepiej przymierzyć przez zakupem.

Tutaj  z tej serii z Sumo i JR .

 

post-410-0-36809500-1483440485_thumb.jpg

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, dobrze że jest to forum, bo potem człowiek mniej błędów popełnia - też mnie te białe wstawki denerwowały ale potem o nich zapomniałem, i teraz jak jeszcze patrze to ta nierówność w grubości linii otoczki daty. Aktualna zniżka na 115$ w jomashop mnie kusiła ale chyba sobie odpuszczę. 

 

snkm97 - faktycznie on ma prawie 44mm , na moim 17 cm nadgarstku będzie ogromny, znów się napaliłem jak szczerbaty na suchara ;)  Szukałem czegoś podobnego do submarinera, trzeba będzie szukać dalej

 

Uff, lepiej się czuję już bo wczoraj wieczorem już prawie jednego z nich kupiłem :D

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy, czy ktoś miał styczność z tym zegarkiem?

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-presage-automatic-japan-made-spb039-spb039j1-spb039j-mens-watch-9470.html

 

Nie ukrywam,że zrobił na mnie duże wrażenie(oczywiście na filmach z yt :) ) i tak mi chodzi po głowie jego zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

I drugie pytanie, SNZF17K1 - posiada ktoś? Też się zastanawiam czy warto, czy nie lepiej dopłacić do SKXa..

 

 

 

Zdecydowanie lepiej dopłacić do SKX :) Raz, że SNZF jest gorzej wykonany to jeszcze ma zbyt małą koronkę, nieproporcjonalną do reszty koperty i wygląda to komicznie.

 

Witam Koledzy, czy ktoś miał styczność z tym zegarkiem?

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-presage-automatic-japan-made-spb039-spb039j1-spb039j-mens-watch-9470.html

 

Nie ukrywam,że zrobił na mnie duże wrażenie(oczywiście na filmach z yt :) ) i tak mi chodzi po głowie jego zakup.

 

Mam go u siebie w wersji na bransolecie, bez czerwonej 12. Rewelacyjny zegarek, ale w tej cenie masz już Brightza, a ten jakością jest z kolei jeszcze wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego Jash, właśnie ta czerwona 12 dodaje smaczku :rolleyes: . Tylko nie wiem czy na mój nadgarstek nie jest za mały 18.5 cm. A co do serii Brightz to nie znalazłem nic z niebieskimi wskazówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleję swojego jednego z dwóch. :D

20170103_154607.jpgupload image online


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci dwa ?????? .... ja też bym się pocieszył  :D .. pytanie proste , ile? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi paskami

 

ace23397556ef8812fe8abec9e759796.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie aparatem

 

IMG_5400e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem w tym SARX jest rewizja cal.6r15D. Ciekawe co zmienili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie aparatem

Brawo. Baw się częściej :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci dwa ?????? .... ja też bym się pocieszył  :D .. pytanie proste , ile?

 

Dwa Seika ale "tylko" jeden Tuńczyk.

A co do ceny, to nie są tanie rzeczy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I drugie pytanie, SNZF17K1 - posiada ktoś? Też się zastanawiam czy warto, czy nie lepiej dopłacić do SKXa..

 

Miałem jednego i drugiego jednocześnie i dla mnie wygrał skx i został. Snzf17 ma bardzo submarinerowy klimat. Jest bardziej błyszczący, można powiedzieć, że tarcza jest lepiej wykonana, ma nakładane indeksy, obwódkę datownika. Wygląda fajnie, podobnie do suba.

 

Skx ma dużo bardziej toolowy charakter i w ogóle ma charakteru znacznie więcej. Lepiej wykonana koperta, krótsze l2l, dlatego na małym nadgarstku lepiej się nosi. Fajne ścięte szkiełko, super łapie światło w połączeniu ze szlifami na kopercie. Prawdziwy diver, testowany wg norm ISO, warto przeczytać, jakie testy każdy powinien przejść. Jedyny i niepowtarzalny design z silnym DNA seiko, najbardziej kultowy zegarek do 1000zł moim zdaniem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Seika ale "tylko" jeden Tuńczyk.

A co do ceny, to nie są tanie rzeczy.

.........i z wiekiem mocy nabiera :P. Wiem, bo mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Seika ale "tylko" jeden Tuńczyk.

A co do ceny, to nie są tanie rzeczy.

 

Myślałem, że może jeden tuńczyk Ci zbywa  ;) , widocznie na swojego muszę jeszcze poczekać  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.