Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Ten samuraj jest całkiem szybko wyprzedawany nawet w preorderach.

Ale szczerze mówiąc, starsza wersja była ciekawsza i jak dla mnie ładniejsza:

seiko_divers_14.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko 5 SNK809K2

 

Seiko 5 SNK809K2 (tarcza)

 

Seiko 5 SNK809K2 (dekiel)

 

Seiko 5 SNK809K2 (koronka)

 

 

 


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Seiko 5 SNK809K2

 

No i jak się nosi, zadowolony jesteś?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak się nosi, zadowolony jesteś?

 

A dziękuję, nosi się bardzo dobrze :) Chyba tylko mój najstarszy Timex był równie wygodny, co ten zegarek. I to jest jego niepodważalna zaleta. Jest też dosyć czytelny i przede wszystkim ładny (dla mnie). Jeśli chodzi o wady, to oczywiście klasa wodoszczelności WR30. Gdyby nie to, zaprzyjaźniłbym się z tym zegarkiem naprawdę mocno. A tak wciąż muszę na niego uważać (a przyzwyczajony jestem tego nie robić) i jest to póki co męczące. Z mniej ważnych wad (hmm.. śmieszne, bo z innych względów to także zaleta), to jego wielkość, a raczej "małość". Jest naprawdę niewielki i przez to zbyt często chowa się pod mankietami, a skłamałbym gdybym powiedział, że zegarek nie jest dla mnie także ozdobą ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się w nim... bransoleta.  :wub:

I mega wygodna.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie nowe modele Seiko.. narzekamy sobie na forum, ale i tak pewnie się sprzedadzą, nowy samurai, 62mas na 6r15, ( nie mówiąć o modelu na 8L), trzecia generacja Monstera, a my dalej będziemy się dziwić, co to Seiko robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak będzie.

Wchodzi do butiku, ogląda przez kilka minut kilkanascie zegarków, wybiera najładniejszych, płaci i się cieszy z nowego zakupu.

Kto normalny ogląda zegarek pod lupą ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wykupują na pniu. Takie Blue Lagoony, to nawet ciężko w preorderze kupić.

My się dziwimy, bo dla większości Seiko daje zaporowe ceny, jak za zegarki, gdzie od wersji "podstawowych" różnią się tylko kolorkami.

Ale już taki Niemiec nie będzie miał podobnych, cenowych rozterek, nie mówiąc o fanach z USA, gdzie przy dużo wyższych zarobkach, Seiko kosztuje mniej, niż w krajach UE.

Ja osobiście do Sumiaka i Monstera dokupię jeszcze Turtle Padi (dla mnie ładniejszy od Blue Lagoona), ale pod warunkiem, że znajdę nówkę za <1.8k. Bo dawać więcej za model w którym siedzi 4r3x, to jednak lekka przesada (jak dla mnie).

I jak dla mnie, to styka Seikowych łoczy  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Nowy seiko 5 z usa. Index na godz 12 o ok 0.5mm krzywy w lewa strone, niby nie widac ale razi bo o tym wiem. Odsylka nie wchodzi w gre bo bede stratny za duzo kasy. Gdzie sie z tym zglosic? Normalny zegarmajster dalby rade to naprawic abym mial psychiczny spokoj? Dzieki ;)

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Nowy seiko 5 z usa. Index na godz 12 o ok 0.5mm krzywy w lewa strone, niby nie widac ale razi bo o tym wiem. Odsylka nie wchodzi w gre bo bede stratny za duzo kasy. Gdzie sie z tym zglosic? Normalny zegarmajster dalby rade to naprawic abym mial psychiczny spokoj? Dzieki ;)

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Wklej fotkę.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie zrobic fotke:

 

32847291122285738675.jpg

 

nieznacznie ale jednak, zostawić czy oddawać gdzieś do poprawy? wiecie może czy one są klejone czy na jakiś "pin" i wystarczy naprostować?

Edytowane przez bober5264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Crafter Blue robi gumę do SKXa, więc pytanko do tych co używają już do innych modeli - jak twarda jest ta guma? to jest bardziej guma czy kauczuk? jak Wam się to starzeje? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby to był jakiś "pin", bo u dołu równierz jest przesunięty.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie zrobic fotke:

 

.jpg][/url]

 

nieznacznie ale jednak, zostawić czy oddawać gdzieś do poprawy? wiecie może czy one są klejone czy na jakiś "pin" i wystarczy naprostować?

Ja bym nie ruszał.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powiedzieli, tak tez zrobie, w sumie na tyle ten zegarek blyszczacy ze nie rzuca sie to w oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomniana reedycja 62Mas z mechanizmem 8L35 kryjąca się pod ref.: SBDX019 - dobra cena pre-order = 16600zł (taki mały kosmosik  :P  B) )

 

post-32788-0-77075200-1486476876_thumb.j

 

ktoś chętny ? bo tylko 2000szt.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie jak oceniacie poziom wykonania obecnego sumo z X ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też zostawię - miłość trwa :D

 

16836352_10209888173055630_3256731489506

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx! W końcu nie mam parcia na następny zegarek i oby jak najdłużej, bo mój budżet już powoli tego nie wytrzymywał ;) Jestem w 100% zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka SDGM001. Kupiony po sprzedaży SARB065. Na razie zbyt wcześnie na komentarz. :)

 

7455215_1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka SDGM001. Kupiony po sprzedaży SARB065. Na razie zbyt wcześnie na komentarz. :)

 

Ale jak za wcześnie,? Komentuj a potem będziesz apdejtował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.