Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczny :)

Maruderów nie słuchaj ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem go sprzedać, ale na szczescie nie bylo chetnych i im więcej na niego patrzyłem tym bardziej zaczął mi się podobać,

zostaje ze mna i juz paski czekają na cieńsze teleskopy

do tego doszedł kwas ze sprzedawcą z chrono od którego miałem kupić padiego... kontakt się urwał, więc zostaje jak jest ;)

b6555640560d3d2b5e4bfc5c31220e48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

031 w lukrze :P

 

post-69581-0-77124700-1487849415_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci to wyszło. Powiedz jednak, kiedy upgrade? :P

 

Nie powiem, że nie myślałem o tym. Gdybym miał kupować, to SDMG003 - 001 miałem okazję przymierzyć i choć sam zegarek dobrze leżał na ręku, to tarcza dla mnie zbyt krzykliwa przez ten mocny szlif.

 

W SARBie podoba mi się mniejszy rozmiar i prostota. Bardziej przypomina duchem Datejusta i jest mniej elegancki od SDGM, przez co bardziej nadaje się na EDC.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz koniecznie pooglądać indeksy Brightza pod lupą. Gdybyś był przypadkiem na północnym Mazowszu, to zapraszam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPA75K1 (green dial) and SRPA77K1 (black dial)

 

 

To są jakieś nowe modele?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

do tego doszedł kwas ze sprzedawcą z chrono od którego miałem kupić padiego... kontakt się urwał, więc zostaje jak jest ;)

 

 

Kwas? A po co koleżanki miały dzwonić, skoro zegarka nie ma? Pisałem Ci na PW jak to wygląda ze strony SEIKO, dziś nawet rozmawiałem z przedstawicielem i wygląda to tak, że "wiemy, że nic nie wiemy, jak dostaniemy to dostaniemy, a jak nie dostaniemy to nie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróciłem w końcu bransoletę po pół roku, i okazało się że wygląda mi na łapie lepiej niż na nato :) 

Szkoda tylko, że jest ona słabo wykonana.

 

PHOTO_20170223_1545532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz koniecznie pooglądać indeksy Brightza pod lupą. Gdybyś był przypadkiem na północnym Mazowszu, to zapraszam. :)

Mam nadzieję, że nikt spoza branży tego nie czyta. Dwóch dorosłych facetów spotyka się na Północnym Mazowszu, żeby oglądać indeksy prze lupę :)

 

Dziewczyny na imprezie penie ściągałeś na chatę pod pozorem oglądania zdobionych rotorów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróciłem w końcu bransoletę po pół roku, i okazało się że wygląda mi na łapie lepiej niż na nato :)

Szkoda tylko, że jest ona słabo wykonana.

 

Cholera, ja właśnie swoją sprzedałem, a całkiem zacnie wygląda, gdy jest dobrze dopasowana ;)

Ale to nic, bo docelowo będę celował w ładny jasnobrązowy pasek do tego modelu. Widziałem takie w internetach i uważam, że ten zegarek nabiera charakteru z takim paskiem.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt spoza branży tego nie czyta. Dwóch dorosłych facetów spotyka się na Północnym Mazowszu, żeby oglądać indeksy prze lupę :)

 

Dziewczyny na imprezie penie ściągałeś na chatę pod pozorem oglądania zdobionych rotorów? :P

Proszę Cię jakie dziewczyny- w krasnoludki wierzysz ?!

A ogólnie to dzięki, że ja nie musiałem tego komentować pierwszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwas? A po co koleżanki miały dzwonić, skoro zegarka nie ma? Pisałem Ci na PW jak to wygląda ze strony SEIKO, dziś nawet rozmawiałem z przedstawicielem i wygląda to tak, że "wiemy, że nic nie wiemy, jak dostaniemy to dostaniemy, a jak nie dostaniemy to nie" :D

ale to nie chodzi o Ciebie ;)

zapomnialem dodac 24 do chrono :)

mieli we Francji w butiku kilka sztuk, juz mieli go wysylac, poprosilem o oficjalna oferte chrono tak zeby w razie cos odeslac... kontakt sie urwal wtedy

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aaaaa to przepraszam. Te dwie małe cyferki zmieniają postać rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to tak.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to przepraszam. Te dwie małe cyferki zmieniają postać rzeczy :D

;)

nasze krajowe Chrono polecam z pełną odpowiedzialnością ;)

zreszta gdyby nie profesionalna i miła obsługa nie wyszedłbym z zegarkiem, zupełnie przypadkowo przechodziłem i wstąpiłem rzucić okiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Za $300-350 warto, ale trzeba pamiętać, że to zegar pełen kompromisów.

Btw, jest też raczej z tych grubszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ktoś wie, czy można gdzieś dostać zamienne paski z tworzywa do SEIKO SNJ007? Wymieniłem już 2 oryginalne skórzane paski, ale nie są one zbyt mocne i już czas idzie wymienić kolejny...

post-96207-0-93228200-1488013289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie zaopatrzył się jeszcze w SDGM001 & 3 to jest to ostatni dzwonek żeby je kupić jako nowe. Wiosną będzie już po temacie...

 

Bransoleta od snj005 Cię ratuje.

Każdy pasek się zużywa, podrobiony znacznie szybciej!

Poza tym bardzo sympatyczny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za $300-350 warto, ale trzeba pamiętać, że to zegar pełen kompromisów.

Btw, jest też raczej z tych grubszych.

W jakim sensie "pełen kompromisów"?

Na grubość zwróciłem już uwagę. :)

 

I szkło na żywo dużo gorsze.

Właśnie muszę sprawdzić, czy niedaleko ode mnie można go gdzieś zobaczyć. Wrażenie jest, jak rozumiem, niespecjalne?

 

Jeżeli ktoś nie zaopatrzył się jeszcze w SDGM001 & 3 to jest to ostatni dzwonek żeby je kupić jako nowe. Wiosną będzie już po temacie...

Wycofują?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

W jakim sensie "pełen kompromisów"?

Na grubość zwróciłem już uwagę. :)

 

Dobrze wykonana tarcza przykryta szkiełkiem bez AR. Baardzo często jest 'rolexowo' :)

Nietuzinkowo ukształtowana koperta (to po prostu większa koperta SDGM), powierzchnie polerowane są Ok, ale szlifowane są... na w pół-polerowane.

Spoko bransoleta zakończona odstającym blaszanym zapięciem.

Edit; możliwe, że tylko mnie to wkurzało, ale skala rezerwy chodu kończy się na cyfrze 40, srebrny pasek kończy się gdzieś w okolicy 42, a rezerwa 4R57 to 41h... jak żyć ?!? :D

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.