Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość earthisflat

Hej, co myślicie o zegarkach SARX045/SARX047? Chodzi mi o mechanizm, wykonanie itd. Zdaję sobie sprawę, że kolory nie wszystkim muszą się podobać. Do mnie to akurat trafia, szczególnie ta faktura tarczy. I jakby ktoś mógł porównać ten mechanizm z ETA 2824-2 to byłbym wdzięczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, załóż Isofrane do żółwia.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, załóż Isofrane do żółwia.

Ta koncepcja jest bardzo słuszna. Tak nosiłem i było świetnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co myślicie o zegarkach SARX045/SARX047? Chodzi mi o mechanizm, wykonanie itd. Zdaję sobie sprawę, że kolory nie wszystkim muszą się podobać. Do mnie to akurat trafia, szczególnie ta faktura tarczy. I jakby ktoś mógł porównać ten mechanizm z ETA 2824-2 to byłbym wdzięczny :P

szukamy informacji zanim zaczniemy zawracać głowę kolegom :) tutaj porównanie z 2836 czyli 2824 z dniem tygodnia.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/66410-eta-2836-2-i-6r15/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co myślicie o zegarkach SARX045/SARX047? Chodzi mi o mechanizm, wykonanie itd. Zdaję sobie sprawę, że kolory nie wszystkim muszą się podobać. Do mnie to akurat trafia, szczególnie ta faktura tarczy. I jakby ktoś mógł porównać ten mechanizm z ETA 2824-2 to byłbym wdzięczny :P

Poza tym rozmawialiśmy już o tych zegarkach, że to odgrzewane kotlety ze zmienionymi kolorkami, ale jak widać, zawsze jakaś rybka się złapie na taki haczyk - nie znaczy to jednak, że to zły zegarek, zależy za ile miałbyś go kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał... albo jakiś "odświeżany" albo niechlujnie złożony. 

Wygląda na niechlujnie złożony. Pan powiedział, że jak składali to możliwe, że ... kurde jak on to nazwał ... wyciąg (?) :D nie działał prawidłowo. Jutro po 13 odbiór po czyszczeniu. Zegarek kupiłem tu https://www.tiktaki.pl/contact-pol.html. Znają się tam na tyle, że można powierzyć im trochę staroci do odświeżenia (szkiełko, koperta)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na niechlujnie złożony. Pan powiedział, że jak składali to możliwe, że ... kurde jak on to nazwał ... wyciąg (?) :D nie działał prawidłowo. Jutro po 13 odbiór po czyszczeniu. Zegarek kupiłem tu https://www.tiktaki.pl/contact-pol.html. Znają się tam na tyle, że można powierzyć im trochę staroci do odświeżenia (szkiełko, koperta)?

to opowieści "zegarmistrzów" o tym co akurat działa a co nie w chińskiej fabryce są najlepsze - normalnie jakby tam byli  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem coś od Yobokies'a, ale teraz nie mam pojęcia gdzie jest jakaś strona do składania u niego zamówień.

Ktoś może wie?

Też rozkminiam temat, podobno na 2 sposoby:

1) na privie na WUSie,

2) poprzez @ [email protected]

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te Padi Udała im się ta wersja .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilę i 5 będą PADI. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to opowieści "zegarmistrzów" o tym co akurat działa a co nie w chińskiej fabryce są najlepsze - normalnie jakby tam byli  :D

 

Wróciłem dziś z zegarkowego... czyli TIKTAKI w Gdyni na 10 Lutego (tam go kupiłem)... zegarek był strasznie zakurzony w środku nawet na szkiełku. Miał zostać wyczyszczony i co? Dalej są paprochy. Pan przyznał, że faktycznie był brudny, w oczach mu się już mieniło i nic już więcej nie widział gdy go skręcał po czyszczeniu. Straciłem godzinę, żeby rozstać się z nim na kolejne 24h. Jak jutro będzie ta sama historia to szału dostanę... standardowo usłyszałem o złym wyciągu w fabryce.

 

Czy jeśli jutro sytuacja będzie wyglądała jak dziś będę mógł żądać nowej sztuki wolnej od wad (niezgodność towaru z umową)?

Edytowane przez CrowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak, ale mi to wygląda na prywaciznę a co za tym idzie kopanie się z końmi nim dostaniesz nową sztukę. Chyba że wezmą dla świętego spokoju i sprzedadzą komuś innemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe że mają uprawnienia do naprawy. To walcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Czy jeśli jutro sytuacja będzie wyglądała jak dziś będę mógł żądać nowej sztuki wolnej od wad (niezgodność towaru z umową)?

Nie będziesz mógł. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową dotyczą tylko umów zawartych przed 24 grudnia 2014 r. Ciebie może z kolei interesować rękojmia. Duży błąd, że nie skorzystałeś z niej przy pierwszym oddaniu zegarka do czyszczenia. W przypadku kolejnej reklamacji sprzedawca miałby obowiązek bezwzględnie zastosować się do Twoich żądań, mógłbyś wedle uznania zażyczyć sobie np. wymiany zegarka na nowy lub zwyczajnie odstąpić od umowy sprzedaży odzyskując wszystkie swoje pieniądze. W przypadku pierwszej reklamacji (jeśli chciałbyś to zrobić jutro) również możesz żądać wymiany towaru na nowy, ale w praktyce sprzedawca na 99% się na to nie zgodzi, gdyż nie jest do tego zobowiązany prawnie. Wystarczy, że doprowadzi zegarek do stanu zgodnego z umową tj. naprawi go. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to pisz, w prawie konsumenckim jestem obcykany, ostatnio sam odzyskałem pieniądze za zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SKX009 z customowym ringiem:

 

ZsrLwoV.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.