Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - Istvan, jeżeli to o "pozerach" to do mnie...

 

Nie, to nie było do Ciebie. Znam cały kontekst i tym razem zrozumiałem, co trzeba. ;) Wiem także, że jesteś aktywny na fb i to nie tylko w jego polskojęzycznej części.

 

Swoją drogą, aby była jasność, unikam awantur i przepychanek, jak tylko mogę. Kiedyś napisałem przykrą rzecz pod Twoim adresem i przeprosiłem. Jeśli są inne osoby, które żywią do mnie urazę, je także serdecznie przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Seiko z niebieskim paskiem rozwala mi głowę piękny jest.

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Lincoln Six Echo skumał się z tym Panem. Zna sekret wiecznej młodości :)

Ależ Janie...  :rolleyes:  Zanim Ty to zrobisz, sam ujawnię młodzieńcze foty najprawdziwszych fanów Seiko: :D

Boy-George-culture-club-40105200-899-119

 

 

Nie, to nie było do Ciebie. Znam cały kontekst i tym razem zrozumiałem, co trzeba. ;) Wiem także, że jesteś aktywny na fb i to nie tylko w jego polskojęzycznej części.

 

Swoją drogą, aby była jasność, unikam awantur i przepychanek, jak tylko mogę. Kiedyś napisałem przykrą rzecz pod Twoim adresem i przeprosiłem. Jeśli są inne osoby, które żywią do mnie urazę, je także serdecznie przepraszam.

+ 1000. :)

 

Ten Seiko z niebieskim paskiem rozwala mi głowę piękny jest.

Zajrzyj za jakiś czas na bazarek... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba na tym forum nie ma gdzie robić gówno-burzy skoro nawet w dziale Seiko sie udało... tylu lat było potrzeba!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Śmiejemy się, że wywiązują się polemiki do czegoś co nie zostało powiedziane. Natomiast wrzucone zdjęcie Ibisza nawiązuje do tego, że LSE wciąż wygląda młodo, mimo przekroczonej osiemdziesiątki. Ale to nie było złośliwie :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Śmiejemy się, że wywiązują się polemiki do czegoś co nie zostało powiedziane. Natomiast wrzucone zdjęcie Ibisza nawiązuje do tego, że LSE wciąż wygląda młodo, mimo przekroczonej osiemdziesiątki. Ale to nie było złośliwie :)

Mam wrażenie, Janie, że akurat między nami nie ma "problemu komunikacyjnego", więc w żadnym razie nie odebrałem tego jako złośliwość. :) Swoją drogą, dobre piwo dla kogoś, kto teraz znajdzie fotkę Ibisza z Seiko na nadgarstku. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robił pięć minut odchyłki w ciągu zaledwie ośmiu godzin. Udało się jednak rozmagnesować zegarek i wrócił na rękę.

 

9401014_35uhrgf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza cześć serialu? Nie mogę się doczekać dalszej historii dokładności chodu tego zegarka po rozmagnesowaniu I powrocie na rękę... Ah te dramatyczne niedopowiedzenia ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki żółwik wzbogacił moją kolekcję. Ciekawe, jak długo ze mną zostanie? Na razie bardzo cieszy  :D

post-34987-0-09532500-1505667793_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do wieku fanów SEIKO brakuje trochę ponad półwieku, ale być może w moim przypadku zdarzył się wyjątek .... po prostu go lubię .. czy to wpisuje się w bycie fanem ?fb80f669c97c52cf7aff7f213ed59d9f.jpg

 

 

Tapatalkniete z iPhone 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, moje poszukiwania zegarka EDC trwają (ostatnio pomimo pozytywnych opinii, nie zdecydowałem się - rozmiar mnie onieśmielił).

Trafiłem na ciekawy model (też solar), ale i tu mam pewną, dość istotną wątpliwość. Chodzi o model - SSC301:

 

post-90102-0-08577000-1505685182_thumb.jpg

 

Jak widać (a może i nie), zegarek ma nietypowy grafitowy kolor. Niespodziewanie ładnie prezentuje się na nadgarstku moim zdaniem, ale właśnie o ten kolor chodzi. Z tego, co znalazłem w sieci, jest on wynikiem powłoki tzw. IP (ioning plating), która podobno nie jest zbyt trwała (nakładana w temperaturze o połowę niższej, niż w przypadku PVD). Nie chce mi się co prawda wierzyć, że po kilku latach zegarek zmieni kolor, ale tani nie jest, więc wolę się poradzić w temacie praktycznej trwałośi.

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie lub opis własnych doświadczeń.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nawet ta sama osoba, też tak jednym zegarkiem spamowała ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną ten SDGM.Tylko naprawdę miałbym rozkminkę,którego zanabyć.Jasny ładny ,a i czarnemu nic nie można zarzucić.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polowałem na ciemny ponieważ mam sarba065. Okazja się pojawiła i kupiłem wersję jasną i nie żałuję pomimo pozornych podobieństw pomiędzy 065 a sdgm001 to dwa kompletnie różne zegarki a łączy je tylko faktura tarczy u napis seiko :) Kompletnie inna jakość wykonania i w kompletnie inne kolory wpada tarcza w zależności od oświetlenia :)

post-84480-0-66991700-1505742226_thumb.jpg

post-84480-0-70100900-1505742238_thumb.jpg

post-84480-0-21837800-1505742245_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Żółw z kajdan uwolniony  :) i na skórze  :D

post-34987-0-87990200-1505911618_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.