Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Przed chwilą dotarł  :D Teraz muszę znaleźć do niego jakiś pasek. Może macie jakieś konkretne propozycje?

post-34987-0-36982100-1506501819_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygląda tak, ale za cztery dni się to zmieni i będzie wyglądał tak, jak czterodniowe zegarki dzisiaj 

Miałem na myśli wzornictwo. Klasyczne zegarki zawsze będą poszukiwane, produkowane i będą miały swoich zwolenników. "Dziwoloągi" i monstra szybko się nudzą i moda na nie mija jak  na damskie buty.

Męska elegancja to klasyczne buty niezmienne od kilkudziesięciu lat i można  włożyć brogsy sprzed 30 lat i nie będą się wiele różniły od produkowanych dzisiaj. Uważam,że tak jest też z zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sbdc053

a czarny na bransolecie sbdc051

 

i nie cytujemy zdjęć - hahaha

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa że jest uzasadniona przyczyna zacytowania zdjęcia, wtedy "no problem" :)

Dodatkowo bywa że korzystając z urządzen mobilnych trudno usunąć zdjęcie, lub "samo" ;) się cytuje.

 

 

Wszystkim dziękuję za szybką reakcję :lol:  


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sbdc053

a czarny na bransolecie sbdc051

 

i nie cytujemy zdjęć - hahaha

 

wkleiłem jeszcze raz bo Marek zagrał dziwice

A ja za cytowanie zdjęć miałem niedawno zwróconą uwagę  :P

 

 

Cytowanie jest problelem jezeli chodzi o czytelnośc i bezsensowność postu w stylu cytujesz zdjeci ei podpisujesz Łał jaki piekny, Zazdraszczam, zayebysty itp.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodziwy mechanizm, nie wspominając już o dekielku :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid dziś nie wziął tabletek wiec tez skasował...

 

Podpowiedzcie  - co to za model.

Moze być na PW.

 

SBDC053 :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodziwy mechanizm, nie wspominając już o dekielku :D

Też bardzo mi się podoba ^_^ , musiałem go otworzyć celem regulacji bo coś przyśpieszył...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac ile chca za szafir do tego modelu

Serwis Zibi ma tylko mineralne - 130 zł + VAT (czas oczekiwania ok 5 tygodni). Na www.cousinsuk.com jest dostępne za ok 17 funtów już z przesyłką - więc o wiele lepsza opcja.

Szafirowe można kupić na https://crystaltimes.net/ za 40$ z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio ile masz w nadgarstku? Straszny gigant jak na moje standardy... Wciąż waham czy go zamówić. Wersja z czystą tarczą SRPB41J1 - jest nieco niższa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

@fidelio ile masz w nadgarstku? Straszny gigant jak na moje standardy... Wciąż waham czy go zamówić. Wersja z czystą tarczą SRPB41J1 - jest nieco niższa. 

16,5-17 cm. Noszę zegarki od 37 mm średnicy - SEIKO SNK803 do 44 mm średnicy - Alpina Startimer Pilot. I dobrze mi z tym  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, każdy ma swoje upodobania ale muszę powiedzieć że mnie lekko wyleczyłeś z tego zegarka. Tzn nie zrozum mnie źle - wygląda obłędnie ale chyba jednak za duży jak dla mnie (u mnie też 16,5-17).

Zegarki bez bezela i z tarczą przekroju praktycznie koperty wyglądają na większe niż są. A masz nadgarstkowe z bransoletą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jasne, każdy ma swoje upodobania ale muszę powiedzieć że mnie lekko wyleczyłeś z tego zegarka. Tzn nie zrozum mnie źle - wygląda obłędnie ale chyba jednak za duży jak dla mnie (u mnie też 16,5-17).

Zegarki bez bezela i z tarczą przekroju praktycznie koperty wyglądają na większe niż są. A masz nadgarstkowe z bransoletą?

Nie takich zdjęć nie mam, bo praktycznie tego samego dnia wymieniłem kajdanki na pasek... Oczywiście masz rację, bo wiele zależy od tego, jaka jest luneta. Tu faktycznie jest cieniutka, co oczywiście optycznie powiększa ten zegarek i sprawia, że wydaje się dużo większy niż jest w rzeczywistości, a to raptem 40,5 mm średnicy. Ci ciekawe, mam też Glycine Incursore, który ma 44 mm średnicy, ale luneta jest szeroka, do tego satynowana i wobec tego zegarek wydaje się mniejszy, niż jest w rzeczywistości. Co kto lubi... 

Jasne, każdy ma swoje upodobania ale muszę powiedzieć że mnie lekko wyleczyłeś z tego zegarka. Tzn nie zrozum mnie źle - wygląda obłędnie ale chyba jednak za duży jak dla mnie (u mnie też 16,5-17).

Zegarki bez bezela i z tarczą przekroju praktycznie koperty wyglądają na większe niż są. A masz nadgarstkowe z bransoletą?

A swoją drogą, zegarek naprawdę porządnie wykonany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zastanawianie się nie ma chwilowo większego sensu o tyle, że jeżeli zegarek nie wypłynie na bazarku, to ciężko będzie go dorwać w tym momencie. 

 

 

 

Na szczęście mnie już ten problem nie dotyczy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciebie nie, ale Kolega wyżej pisał, że "się zastanawia". :)

On to się chyba już zastanowił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaskoczę Was bo można jeszcze znaleźć:

http://www.watches88.com/pd-seiko-presage-cocktail---blue-moon-power-reserve-ssa347j1.cfm

Z tym że primo, on jest jednak za duży i chyba zbyt krzykliwy (choć piękna "sztuka użytkowa"), secundo, jak już się zacznie człowiek zastanawiać i przeglądać to nagle lista robi się dłuuga :) Obecnie dryfuję w kierunku WZ0031DV ze stajni o 3 działy niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiem... Nie znam tego sklepu, ale zawsze budzi pewne moje wątpliwości sklep, który podaje tylko formularz kontaktowy, zero innych danych kontaktowych i nawet właściwie nie wiadomo, skąd jest... Chyba, że coś przeoczyłem? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.