Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Nie, przekonałem się do niej, choć to bardzo trodne wejście w świat "single malt", ale o tym dowiedziałem się później ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam MM się podoba, tylko faktycznie grubasek jest.

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To jednak zegarek, który potrzebuje czasu i przyzyczajenia. Na miłość od pierwszego wejrzenia nie ma co liczyć. Bez porównania z innymi jak na powyższym zdjęciu przegrywa na starcie. Grube to takie. Trzeba dać mu czas i szansę...

Zauważyłem jednak, albo poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie, że wielu nie dochodzi z tym zegarkiem do etapu miłości i u wielu nie gości on zbyt długo.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz temat na WUS. Polska jest wyznacznikiem niczago ;) a poważniej takie czasy, że wielu ma parcie na szkło czyli szybko kupić, szybko sprzedać. Nie wiązać się z rzeczami materialnymi bo trzeba gonić kroliczka - hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns zgadzam się z Tobą. Miłość jest wprost proporcjonalna do zachwytów . Dużo zachwytów to może zostanie. A jak mało , to do ludzi ,

niech go inni kochają.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No ameryki nie odkryłeś, bo o tym czym jest w temacie zegarków Polska, a już na pewno nasze forum pisałem sto razy. Niczym. No, ale ja tu mieszkam, tu obserwuje. A u nas się nie przyjmuje ten zegarek kompletnie. No, może poza Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znakiem tego, może być ciekawą opcją na rynku wtórnym, dla kogoś nim zainteresowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nawet w naszym pięknym kraju jest więcej posiadaczy MM, którzy nie patrzą na koniunkturę i nie prą ślepo ku jedynie słusznej marce na R .. dla Marinemastera ,,poświęciłem" sumo, żółwia itd i uważam, że błędu nie popełniłem. Każdemu podoba się co innego .... i fajnie ...ale pisanie, że jakość materiałów, dbałość o szczegóły i wykonanie sbdx'a nie stoi na najwyższym poziomie, to myślę .... z resztą nie ważne , co myślę ;)310b43b4a3872e0e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A kto napisał, że "pisanie, że jakość materiałów, dbałość o szczegóły i wykonanie sbdx'a nie stoi na najwyższym poziomie"? Ja uważam, że jakością w tej cenie nie powala, a kajdan jest tragiczny. Każdy ma prawo do własnego zdania c'nie. Tobie się podoba, jesteś może nawet zachwycony i o to chodzi. To jest Twój zegarek nie mój. Mnie się nie podoba, nie jara mnie kompletnie. Nie kupiłbym, głównie przez bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS ci co mają Rolka strzelają w MM i nie mają uprzedzeń. Zresztą to juz kiedyś napisał Jukek aka Publo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A to użytkownicy Rolexa są czegoś wyznacznikiem? Jak zaczną strzelać w przykładowo SKX, Żółwia, czy sumo to zyskają na jakości, albo prestiżu czy o co Ci chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o typ zegarka " Sub", i porównanie, a ten od Rolexa jest najbardziej znany, wiec wpis @Burnsa, trafny.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze od czego zalezy kolor napisu w water resistant? Widzialem dzis zegarek , ktory wygladal jak skx007 ale podpisany jako skx009 i jubiler twierdzi ze to nie 007 i wlasnie z zoltym "water resistant " . Co to je to to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to użytkownicy Rolexa są czegoś wyznacznikiem? Jak zaczną strzelać w przykładowo SKX, Żółwia, czy sumo to zyskają na jakości, albo prestiżu czy o co Ci chodziło?

Masz zdjęcia, odpowiedz sobie sam. Mi na niczym nie zależy. Ma jednego i drugiego. Nie mam parcia na szklo. Pokazuję porównanie

Wiecie moze od czego zalezy kolor napisu w water resistant? Widzialem dzis zegarek , ktory wygladal jak skx007 ale podpisany jako skx009 i jubiler twierdzi ze to nie 007 i wlasnie z zoltym "water resistant " . Co to je to to ?

P

Opis wskazuje na frankena

Rolex to niezawodny cep, ale Seiko też, reszta to kwestia prestiżu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja mam MM i Submarinera 16610, i uważam, że Seiko nie ma absolutnie powodów do kompleksów. Dla mnie ten zegarek w swoim budżecie nie ma żadnej konkurencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek, zasadniczo to można napisać, że w każdym praktycznie budżecie ani Seiko, ani GS nie ma konkurencji w pewnym sensie. Każdemu zegarkowi czegoś brakuje, nie ma idealnego. Nie mniej mi nie o to chodziło. On mnie po prostu nie porywa, nie ma tego "czegoś". Ma to Submariner, ma to SLA017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Na miłość od pierwszego wejrzenia nie ma co liczyć.

...

Ja zakochałem się od pierwszego wejrzenia, jak u Julka go widziałem.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, zasadniczo to można napisać, że w każdym praktycznie budżecie ani Seiko, ani GS nie ma konkurencji w pewnym sensie. Każdemu zegarkowi czegoś brakuje, nie ma idealnego. Nie mniej mi nie o to chodziło. On mnie po prostu nie porywa, nie ma tego "czegoś". Ma to Submariner, ma to SLA017.

I dobrze że się w gustach różnimy, bo byśmy wszyscy w jednym latali. :))

Mnie tam akurat Submariner i SLA nie chwyta a MM tak.

Edytowane przez Meches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mu "5" na blat, zmieńcie napis z MM na Sports i symbol na SK....

a czar pryśnie..

Miałeś MM na ręce

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.