Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny zegarek z charakterem.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki, po zmianie na pasek z fabrycznej bransolety zmieniał się nie do poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

IdmUkhA.jpg

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dekla będzie potrzebne. Nie zaszkodzi też facjata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

No niby ładnie, ale po twoim zdjęciu utwierdzam się tylko w pierwotnym przekonaniu, że raczej nigdy nie zdecyduję się na zegarek bez bransolety. Bez niej ten zegarek traci 40% tego co ma do zaoferowania no i zawsze będzie to tylko zegarek na szmacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda źle ale fakt, nie wiem czy lepiej niż na bransolecie. Dla odmiany może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacenty nie ma bransolety bo ten zegarek w tym kolorze wychodzi tylko na gumie więc z tą odmianą popłynąłeś ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że niebieski wychodzi na gumie a bransoleta kosztuje drugie tyle co zegarek to kojarzę  :P  ale fakt, z tą odmianą nie pykło  :huh:

a na szmacie lepiej niż na gumie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bez niej ten zegarek traci 40% tego co ma do zaoferowania no i zawsze będzie to tylko zegarek na szmacie ;)

 

To ja mam zupełnie odwrotnie ;) Domyślnie będzie na gumie od MM, ale kajdana nigdy mu nie wrzucę. Pomijając kwestię, że koperta traci swój urok to odzwyczaiłem się od ciężkich zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej kupić 2 :D - 051 bo jest z bransoletą można przełożyć, i 053 bo jest niebieski a branse można wziąć od czarnego jak się już ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

51 mi się nie podoba. Wszystkie zegarki mam z czarną tarczą i już w pudle wiało nudą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy miłośnicy Seiko, poszukuję paska montowanego do maskownicy bransolety. Dla zobrazowania poszukiwań dodaję zdjęcie podobnego.

Pasiora szukam do SeikoSKX007. 

post-91739-0-26133300-1516525677.png 

Edytowane przez wojjas92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba wyłącznie na zamówienie, nie spotkałem się dotąd z takim ewenementem. :blink: Możesz pokazać jakieś zdjęcie, gdzie widać coś takiego?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

W Pelagosie, guma mocowana na endlinkach bransolety jest standardem od producenta. W Steinharcie chyba też standard (?). Do Rolexa możesz takie dokupić jako custom made, ale do Seiko nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Możesz dokupić dodatkowe  pełne endlinki (yobokies i chyba Strapcode też sprzedaje osobno), zmierzyć szerokość i zamówić/szukać paska pod szerokość endlinka.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emalia jest świetna. cf2f58612fcd4755554544a1210662d3.jpg89bf70c2e432e2d1e3b44be785ad5ee1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu obiecałem, że jak będę chciał się rozstać z tomaliuszowym Monsterem 1gen, to dam znać?...

edit( już ustaliłem :) )

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie- czy ktoś kto posiada aktualnie SARB'a 017 mógłby mi podać jakie są długości fabrycznego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie- czy ktoś kto posiada aktualnie SARB'a 017 mógłby mi podać jakie są długości fabrycznego paska?

Podam jak wrócę do domu. I jak nie zapomnę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.