Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość watchmaniak_amator

Mam pytanie. Na Allegro widziałem zegarek Seiko typ A134-5000 A, facet (łapa jak u niedźwiedzia - cytat dosłowny) pisze, że z roku około 1970. Czy to jest możliwe?

Kocham tą markę ale w internecie trudno się czegoś konkrektego o nim dowiedzieć. Czy to możliwe, że już na początku lat siedemdziesiątych były takie elektroniczne zegarki z alarmem? Myślałem, że pojawiły się z piętnaście lat późnej.

Zegarek fajnie wygląda i chyba prawda, że w doskonałym stanie. Zdjęcia w Allegro są do kitu, dopiero jak się poprosi, facet przyśle dużo dużo lepsze.

tutaj podaję link:

http://www.allegro.pl/item226029223_zegare...ki_okazja_.html

A i jeszcze - ile może być wart? Góra 150 mogę dać, bo się rok akademicki zbliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mój pierwszy elektronik miał tylko datę (dzień, miesiąc) i podświetlacz. Były to lata 70-te, koledzy wtedy też mieli podobne zegarki. Kupowano pewnie najtansze i tak przelicznik $ był powalający :D

***************

Przy okazji czy ktoś miał jakieś ekstremalne przygody z SEIKO 5, jestem ciekaw co może wytrzymać - a mam tylko jeden i nie chcę eksperymentować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
No to chyba będę miał pierwszy zegarek Seiko.

Zalicytowałem u Pokemoniu, ot tak sobie. I wygrałem. :shock:

No cóż, jutro zrobię przelew i będę czekał na przesyłkę. :)

 

A tu fotka z aukcji.

post-0-0-05405700-1330690694.jpg

 

Odebrałem wczoraj na poczcie.

Na przesyłce podana wartość 70$.

Wszystkich opłat 51zł.

 

Zegarek w sumie ok. Chociaż na początku miałem mieszane uczucia.

Bransoleta tandetna na maxa. Od razu poszła w powietrze. Założyłem mu pasek do monsterów od taikonautów, i wygląda ok.

Fotki wstawię wieczorem, jak znajdę chwilę czasu.

Zrobił od wczoraj +6sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zegarek super spieszy mi około pół minuty na dwa tygodnie założyłem mu paseczek od mrov@ i wygląda rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu z Pepsi na nadgarstku jest w śród nas . Zegarek miej popularny od 007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę że to dobry wątek dla mojego zapytania:

otóż jako że obecnie rozważam zakup nowego zegarka, a jednym z moich faworytów jest seiko sna451p1, mam do Was pytanie czy warto zainwestować w ten model, jak dla mnie z wyglądu jest bardzo ok, szkiełko szafirowe, WR100...tyle wyczytałem, a czy ktoś z Was ma doświadczenia z tym właśnie modelem seiko

Na ebayu można dostać ten model w granicach 1000zł... (mieści się to w moiej barierze cenowej), a może znacie jakiś inny model seiko w stylu sportury sna451p1? :wink: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seth11 - łamiesz mi serce ! ;)

 

Mam identycznego 2 tygodnie i bransoleta bardzo mi się podoba ! :evil:

Wiadomo, że nie jest to jakieś cudo za setki $ ale jak na fabryczną ... całkiem ok.

 

Ps. Chcesz się jej definitywnie pozbyć ? Daj znać na priv może będę mógł pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-5303-0-49652700-1330692210.jpg[

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuńczyk nie jest dostępny w Polsce w żadnej wersji.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów wlasnie powróciłem z wakacji gdzie testowałem swojego samuraja tęperatury od +3 do +43 spływał też kajakiem gorską rzeka i wszystko ok :) ale nie to jest najciekawsze bo wiedziałem że wytrzyma wszystko na lotnisku podczas standardowej odprawy przy przejściu przez bramkę koleś który prześwietlał mi bagaż podszed i wyjoł mojego samuraja z korytka i zaczoł ogladać nie wiedziałem o co mu chodzi :shock: i zapytałe powiedział ze urządenie pokazało mu że zegarek ma platynowy lub złoty środek :?: :?: :?: co wy na to ?????ja jestem zadowolony na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ta skala na deklu do czegoś służy?

 

służy - ale zapomniałem do czego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

widzielismy i nawet polecilismy zakup w stosownym watku :D

 

bardzo fajny! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Demon, wiedziałem że ktoś pomoże :)

 

Zawsze do usług :D

 

Piękna ta Bycza Głowa ... foto mechanizmu jest "możliwe' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yargoth Twój egzemplarz wygląda :shock:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super ... hmmm ... nie sądzicie, że Omega Speedy (sporo się o niej pisze ostatnio na forum ;-) ) i "te" Seiko wyglądają jak bracia cioteczni ?

 

EDIT: "Pstrokaty" i piękny ...

 

seiko5fu02wf3.jpg

 

...

 

post-2204-0-62718000-1330692841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yargoth w świetnym stanie jest ten twój Seiko :shock: Jak bys się go kiedys chciał pozbyc to daj znać :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

Ten z prawej na dole jest swietny. Ciekawe jaka bedzie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.