Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak już czarny, to wolałbym samuraja - rzecz gustu ;)

 

A tak w ogóle, to tego zielonego MM300 schrupałbym bez musztardy ;)  - jak dla mnie ma tylko jedną dość istotną WADĘ  :P

- ciekawe czy/kiedy 8L-ki potanieją , ale nie oczekuję cudów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, Burns wyluzuj  ;)

Żółw Jemu Sumo nie zastąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Sumo (niebieski) już zapłacony i pakowany. Wysyłka w poniedziałek. Pytanie co dołożyć jeszcze do paczki ? Wszystkie nurasy mam czarne. Jedynie sumo będzie niebieskie. Mimo iż nie jestem fanem kolorów to jednak w skrzynce z zegarkami zrobiło się dość ponuro. Sprzydało by się coś niedrogiego i kolorowego

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz odpowiedź. Poza tym - szary - może to kwestia grafiki - wygląda jakby miał tarczę namalowaną w paincie :lol:  patykiem bym tego nie ruszył  :P  a PADI co by nie mówić - narobili tego jak krasnali ogrodowych ale chyba najciekawiej wygląda z żółwi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

no to masz odpowiedź. Poza tym - szary - może to kwestia grafiki - wygląda jakby miał tarczę namalowaną w paincie :lol: patykiem bym tego nie ruszył :P a PADI co by nie mówić - narobili tego jak krasnali ogrodowych ale chyba najciekawiej wygląda z żółwi

 

Kwestia renderowania. Na zwykłych fotkach tarcza mieni się od nazwijmy to beżowych odcieni po szaro stalowe/grafitowe. Tez ciekawie to wygląda.

post-56849-0-46391900-1521919912_thumb.jpegpost-56849-0-16042300-1521919937_thumb.jpeg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- co do szarego, podświadomość będzie go odbierała jak spłowiałą czerń od słońca a jak wiadomo czerń czarna jak smoła jest najbardziej pożądana.(Szary żółw to tylko  tajska limitka ZIMBE, ale raczej nie do dostatnia, albo w chorych pieniądzach)

- żółw PADI był pierwszym zegarkiem z serii PADI, więc ja mam dla niego szacunek. Sumo PADI dostało obłędne kolory i jak nic nie pomyliłem było jako drugie LE 1000 sztuk. (mowa o mechanicznych bo były jeszcze jakieś strzały w kwarcu) To co wyszło później jako PADI może nie istnieć, przynajmniej dla mnie...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Kolego Burns dobrze prawisz. Tym bardziej , że szara tarcza kontrastuje z czarnym insertem. Tak, że Padi lub jeśli chodzi o powściągliwość w kolorach to jeszcze zostaje SRP775J1 jest nawet tu na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy Żółw to ze złotymi wskazówkami.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najfajniejszy Żółw to ze złotymi wskazówkami.

Dla mnie najfajniejszy to taki, który ma wszystko równo na tarczy ;-) Tylko, czy taki idealny w ogóle istnieje?

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najfajniejszy to taki, który ma wszystko równo na tarczy ;-) Tylko, czy taki idealny w ogóle istnieje?

Ten żółw na równo na tarczy chyba

Leo02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy Żółw to ze złotymi wskazówkami.

 

Ten też niezły kozak ;)

fota - @emiel

 

irnWEd6h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żółw na równo na tarczy chyba

 

bo to tarcza z dekla studzienki kanalizacyjnej, Seiko jeszcze takich nie zaadoptowało do produkcji zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. W dodatku ona polerowana metodą asfaltsu. Stosuje się ją tylko w linii Grand Canal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Od tej mnogości wersji żółwia już mi się w oczach mieni. Ale czy ja dobrze widzę, że szary ma jako jedyny satynowane wskazówki ?

 

 

Niebieska tez ma satynowane wskazówki chociaż widzę, że trzeba będzie zwrócić uwagę jeszcze na tarcze bo na tym zdjęciu z internetu coś nie ciekawego dzieje się między 1 a 2 post-56849-0-45184400-1521927535_thumb.jpeg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie bransolety od strapcode? Planuję zakupić do skx007 ich bransę, nie zdecydowałem jeszcze czy jubilee, czy oystera. Mam ori jubilee, więc może dla odmiany oystera? :)

Warto w to wchodzić?

 

Może ma ktoś do odsprzedania?

 

A w ogóle, gdzie się podział wątek skxa?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…......chyba jako jedyny na forum napiszę, że mi nie odpowiadają. Miałem dedykowaną do 6309 i Sumo.

Moim zdaniem do SKX' a tylko oryginalna bransoleta Seiko/ do 7-mki jubilee, do 9-tki oyster.


- co do szarego, podświadomość będzie go odbierała jak spłowiałą czerń od słońca a jak wiadomo czerń czarna jak smoła jest najbardziej pożądana.(Szary żółw to tylko  tajska limitka ZIMBE, ale raczej nie do dostatnia, albo w chorych pieniądzach)

- żółw PADI był pierwszym zegarkiem z serii PADI, więc ja mam dla niego szacunek. Sumo PADI dostało obłędne kolory i jak nic nie pomyliłem było jako drugie LE 1000 sztuk. (mowa o mechanicznych bo były jeszcze jakieś strzały w kwarcu) To co wyszło później jako PADI może nie istnieć, przynajmniej dla mnie...

...........dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie bransolety od strapcode? Planuję zakupić do skx007 ich bransę, nie zdecydowałem jeszcze czy jubilee, czy oystera. Mam ori jubilee, więc może dla odmiany oystera? :)

Warto w to wchodzić?

 

Może ma ktoś do odsprzedania?

 

A w ogóle, gdzie się podział wątek skxa?

Mam taki sam plan i zastanawiam się czy zamówić samą bransoletę czy dobrać inny szpej tak by wysyłka była za free. Tylko się boję że wtedy wpadną opłaty dodatkowe...

Do 007 chcę wziąć 3D super oyster. Jeśli będzie podobna w noszeniu jak ta przy Tisellu to nie powinieneś być rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam plan i zastanawiam się czy zamówić samą bransoletę czy dobrać inny szpej tak by wysyłka była za free. Tylko się boję że wtedy wpadną opłaty dodatkowe...

Do 007 chcę wziąć 3D super oyster. Jeśli będzie podobna w noszeniu jak ta przy Tisellu to nie powinieneś być rozczarowany.

Jakbyś brał to daj znać, może weźmiemy 2 ostrygi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A w ogóle, gdzie się podział wątek skxa?

Dobre pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy żółw i skx maja taka samą grubość? Bezel na zdjęciach jest podobny - też taki prosty, nie opada w dół na krawędziach więc przypuszczam że podobnie, ale wolę zapytać.

 

Nie zapisałem się na rolexa i szukam jakiegoś pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pamiętacie jaki tytuł dokładnie miał ten wątek z SKXem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.