Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Mod, mod... bezel, insert i szafir (single dome) od One Second Closer. Wymiana we własnym zakresie. Cennik szpejów jest na stronie OSC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopeman, w przypadku 007 wysokość uważam za atut bo strasznie podoba mi się ta głębia. Paradoksalnie to samo właśnie szkodzi 009. :)

 

wkamil, jakiś strzał en face masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„No i fajnie.”  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to proszę, odgłos paszczowy.

 

 

Jak dla mnie wygląda jak półka wyżej.

Super mod.

Bardzo droga zabawa?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bezel, insert i szkło zapłaciłem łącznie z przesyłką 290 zł. W sprawie zakupu kontaktowałem się bezpośrednio z K. Janikowskim, który jest właścicielem OSC. Policzył mi taniej niż ma na ebazarku, czy swojej stronie. Teraz nie potrafię już odpowiedzieć, co kosztowało ile, bo trochę czasu upłynęło od zakupu, a nawet chyba nie napisał tego, tylko podał łączną cenę do zapłaty. Wg cennika bezel 45 USD, insert 15 USD, a szafir 35 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widzę, to będzie ok. $100 + robota.

Edit: czyli nieco taniej

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bezel, insert i szkło zapłaciłem łącznie z przesyłką 290 zł. W sprawie zakupu kontaktowałem się bezpośrednio z K. Janikowskim, który jest właścicielem OSC. Policzył mi taniej niż ma na ebazarku, czy swojej stronie. Teraz nie potrafię już odpowiedzieć, co kosztowało ile, bo trochę czasu upłynęło od zakupu, a nawet chyba nie napisał tego, tylko podał łączną cenę do zapłaty. Wg cennika bezel 45 USD, insert 15 USD, a szafir 35 USD.

Dobrą reklamę zrobiłeś tej firmie. Nie wykluczam skorzystania z jej oferty, o ile poczuję się gotowy do takiej manualnej zabawy. Dzięki za namiar. :)

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zaczynam zastanawiać, tylko musiałbym jeszcze jedbego SKXa kupić, bo Pepsi chcę mieć w oryginale

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopeman, w przypadku 007 wysokość uważam za atut bo strasznie podoba mi się ta głębia. Paradoksalnie to samo właśnie szkodzi 009. :)

 

wkamil, jakiś strzał en face masz?

Kurcze zupełnie tego nie widziałem, tylko ten za ciemny niebieski mi nie pasował ;)

 

a15a06edd4a8abcb49ab431e8b402d72.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Seikoholicy, orientujecie się, czy w kraju dostanę akumulator (kondensator) Seiko Capacitor 302324Y typu MT920 ? Mam zegarek z werkiem solarnym Seiko i za bardzo nie widzę dostępności u nas. Jest to w sumie standardowy akumulatorek Panasonica MT920, ale ma zgrzaną blaszkę do mocowania śrubką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest na razie się poznajemy :-)

jestem fanem marki Seiko od wielu lat ale jak patrzę na nowości to czasami się zastawiam co projektant miał na myśli, 

jednak od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ten zegarek wiedziałem że prędzej czy później będzie mój

może jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia ale dla mnie bajka 

2rmrxa0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest na razie się poznajemy :-)

jestem fanem marki Seiko od wielu lat ale jak patrzę na nowości to czasami się zastawiam co projektant miał na myśli, 

jednak od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ten zegarek wiedziałem że prędzej czy później będzie mój

może jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia ale dla mnie bajka

Bardzo ładny zegarek, mnie ten model przypomina klimatem GS. Oprócz białych fajne są też niebieskie. Jak się kiedyś trafi jakaś okazja nie wykluczam zakupu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że pierwsze wrażenie robi niesamowite oby tak było jak najdłużej :-)

aż zaczęło mnie korcić aby sprawić sobie wersję z rezerwą chodu póki Karol ma za... cenę :-)

chyba pojadę do sklepu mają zwykłe wersje Coctaili z rezerwą, wymiary te same a mnie trochę przeraża te 1,5 cm grubości :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i oglądam te modowane skx007. Jak uważacie czy wymiana bezela na np. niebieski to dobry pomysł? Chodzi o to że na lato dobry byłby kolorowy akcent a pepsi jakoś mi nie podchodzi. Na razie mam czarną 5 sport. Jestem bardzo z niej zadowolony ale to zegarek do pracy. Poza tym drugiego czarnego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest na razie się poznajemy :-)

jestem fanem marki Seiko od wielu lat ale jak patrzę na nowości to czasami się zastawiam co projektant miał na myśli,

jednak od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ten zegarek wiedziałem że prędzej czy później będzie mój

może jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia ale dla mnie bajka

/quote]

Super zegar. Daj fotkę z bliska na tarczę. ..

Edytowane przez kaczmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek:

 

Gratuluję, fajny jest, choć na żywo nie widziałem (i pewnie prędko nie zobaczę). Szlify na uszach faktycznie są takie siermiężne, czy to kwestia zdjęcia? Ciekawie to wygląda, tool pełną gębą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlify na uszach faktycznie są takie siermiężne, czy to kwestia zdjęcia?

Są dość wyraziste, ale na zdjęciu chyba mogłem filtrami to podkręcić. Na żywo aż tak nie są widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar, jedno z moich marzeń zegarowych. Tylko aktualna cena z rynku wtórnego powala. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dość wyraziste, ale na zdjęciu chyba mogłem filtrami to podkręcić. Na żywo aż tak nie są widoczne.

Dzięki, jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.