Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak swojego ponoszę kiedyś dłużej niż ...kilkanaście godzin na dobę, to też się wypowiem o dokładności chodu ;-)

Czasami to lepiej żyć w nieświadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, czasem można się miło zaskoczyć. Od 4 maja SKX z reguły wala się po szafkach i innych półkach, a wcześniej robił średnią +0,7s/24h.

 

Nie dość, że całkiem prosty, to jeszcze dokładny. Zaczynam mieć poważne wątpliwości co do jego oryginalności.:D

post-101614-0-07612000-1525895899_thumb.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, czasem można się miło zaskoczyć. Od 4 maja SKX z reguły wala się po szafkach i innych półkach, a wcześniej robił średnią +0,7s/24h.

 

Nie dość, że całkiem prosty, to jeszcze dokładny. Zaczynam mieć poważne wątpliwości co do jego oryginalności. :D

Fakt. Podejrzanie dokładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie.. ten cycek teraz świeci słabiej

 

Niestety słabo świecące cycki aftermarketowych bezeli to częsta przypadłość  :unsure: 

 

SRU :)

 

Super  :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, o gustach się nie dyskutuje. Tym tylko można wyjaśnić określenie "paskudnie" w przypadku tego zegarka. ;)

Czyli rozumiem że widziałeś na żywo i jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że widziałeś na żywo i jest dobrze.

Myślę, że w obecnej chwili można bez większego ryzyka oceniać przedmioty na fotografii. Na ręce go nie miałem niestety, ale bez większego ryzyka podpisuję się ponownie pod moją wypowiedzią. Poza tym wypowiedź którą skomentowałem, była raczej formą żartobliwej prowokacji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i była :) Ale z  tym ocenianiem na podstawie fotografii się nie zgodzę, to olbrzymie pole zarówno do manipulacji jak i do wpadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i była :) Ale z  tym ocenianiem na podstawie fotografii się nie zgodzę, to olbrzymie pole zarówno do manipulacji jak i do wpadek.

Nie przesadzaj. Kiedyś królowie poznawali swoje wybranki na podstawie malowanych portretów, a Ty teraz obawiasz się rozczarowania zakupionym zegarkiem. Licząc tylko na wybór tego czego można dotknąć, bardzo się ograniczasz. A zegarek to niekoniecznie wybór na całe życie. Jak się nie spodoba zawsze można go odsprzedać, niekoniecznie ze stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zapytałem o wrażenie na żywo :)

A jak tak to co innego; :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatimer :)

 

IMG_9411.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zdecydowanie tarcza na lato. Czas pomyśleć o jakimś pasku.

ca2d5b9e072ec47ee4cb7e01819aad92.jpg

post-45478-0-26276200-1526120552_thumb.jpg

Edytowane przez frugoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zapytałem o wrażenie na żywo :)

Czekam na ziekone Sumo do porównania a rzeczony jest bardzo ładnym zegarkiem. Niestety tarcza ma szlif słoneczny na metalowym podkladzie - w pełnym Słońcu staje sie cukierkowa niczym landrynek. Bez Słońca jest butelkowa ciemno zielona i moim zdaniem taka powinna być zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ziekone Sumo do porównania a rzeczony jest bardzo ładnym zegarkiem. Niestety tarcza ma szlif słoneczny na metalowym podkladzie - w pełnym Słońcu staje sie cukierkowa niczym landrynek. Bez Słońca jest butelkowa ciemno zielona i moim zdaniem taka powinna być zawsze.

 

O! Dzięki za opis. To wyjaśnia też zróżnicowanie kolorystyki na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też się pochwalę ☺

 

cf43af5e2cd4f4d720912bdb2be24c4a.jpg564d80214a3630aab850c657772f4020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jackm co to za pasek? Własnie myślę o czymś zamszowym w podobnym kolorze do 007

Edytowane przez frugoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też się pochwalę ☺

 

Zdecydowanie masz czym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie masz czym. :)

Dzięki! W słońcu takim jak dzisiaj tarcza wygląda obłędnie, różne odcienie błękitu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! W słońcu takim jak dzisiaj tarcza wygląda obłędnie, różne odcienie błękitu!

Na żywo pewnie prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Mam coś podobnego w planie, tylko łączony z czerwienią. Niestety jest problem więcej chęci niż "pienięci" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo pewnie prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciu.

Przed kupnem widziałem go tylko na zdjęciach i filmach na YouTube. Na żywo zdecydowanie spełnił oczekiwania a nawet okazał się fajniejszy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem widziałem go tylko na zdjęciach i filmach na YouTube. Na żywo zdecydowanie spełnił oczekiwania a nawet okazał się fajniejszy! :)

Uważam, że Seiko ma najciekawsze popularne modele. Jak na razie mam tylko, czy aż, Alpinista. Gdybym mógł pewnie byłoby tego już dużo więcej, a tak tylko cierpliwość pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jackm co to za pasek? Własnie myślę o czymś zamszowym w podobnym kolorze do 007

Mam wyglądający podobnie (niemalże identycznie). Kupiony na cheapestnatostraps w baaardzo okazyjnej cenie. Niestety cena idzie w parze z jakością. W dotyku przypomina nieco karton ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś Tuńczyk w Trójmieście do pomacania? Bardzo zaintrygował mnie ostatnio tak, że chciałbym mu się przyjrzeć z bliska.


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.