Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Monstera Żony porzycza a sam sknerzy. Pewnie Ona potraktuje Go kiedyś tak samo jak coś będzie chciał w myśl zasady przyszła koza do woza i nie mam na myśli zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monstera Żony porzycza a sam sknerzy. Pewnie Ona potraktuje Go kiedyś tak samo jak coś będzie chciał w myśl zasady przyszła koza do woza i nie mam na myśli zegarka ;)

Dałbym jej ale tam jest za mało dziurek

W pasku od Fielda oczywiście

No i szła nad stawy wiec mogła wpaść do wody

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MO

Szczujesz tym OM i mam dylemat, czy czasem na kajdan swojego OM nie przełożyć na wakacje.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lecie mam na czarnej drabince i jestem zachwycony. Lecz Twoje foty sprawiają, że mam dylemat.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w tym sezonie tylko na bransolecie

 

MO na bransie wygląda zawodowo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznbsptytuu_5.jpg

 

chyba jeszcze nie było  w pełnej okazałości

SLA027 Seiko Prospex Marinemaster Zimbe Limited Edition no.7 428 Pcs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak czyjaś radosna twórczość w photoshopie . Co niestety nie oznacza, że nią jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko niech sie pałuje. Potwierdziło się to o czym pisałem wcześniej, uśmiercili wersję standard, żeby sr** kolorami tęczy, nawet pomysły na nazewnictwo się im skończyły skoro to kolejna odsłona Zimbe - może znaleźli krwawiącego rekina  za kratami jakiegoś otworu ściekowego - hahaha

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili dilera i poszli w twarde dragi, tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeszcze nawet kurz nie opadał po zielonej limitce SLA019J1, która dopiero od kilku dni zasila sklepy w sprzedaż a już wysrał się kolejny. Ja rozumiem, że jest to LE na Tajlandię, która dla Seiko jest podobno (i w rzeczywistości też) najpotężniejszym rynkiem zbytu, staną nocne kolejki i praktycznie po otwarciu sklepów będzie już nie osiągalny. Gdybym kupił jednak zielonego i zobaczył tego niebieskiego (mimo, że mi się nie podoba) czułbym się strasznie sfrajerzony przez Seiko, albo wypieszczony tam gdzie zdrowy hetero facet nie powinien ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony nie jest zły, ale... Za mało MM w nim. Jak dla mnie to wersja koszerna na zawsze pozostanie jedynym słusznym MM

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko to moja ulubiona marka ale jak patrzę na większość z ich nowości to na 10 max 1 chciałbym mieć

tęcza goni tęcze limitka goni limitkę

rozglądam się za diverem powoli ale prawda jest taka że chyba sięgnę do klasyki sprzed kilku lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na żywo ale wstępnie wyglada to jak w sumo. Bezel nie współgra kolorystycznie z tarczą. Poczekamy na następne. Jakby był biały to chyba bym się skusił

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jeszcze żółty i różowy, tak na podsumowanie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z Seiko idą drogą tych z casio, G też robią pierdyliard wersji kolorystycznych i wszyscy są hepi 

 

jeżeli dobrze rozumiem, to 428pcs oznacza ledwo ponad 400 sztuk. Tutaj tak jak Burns napisał, jeśli wszystko rzucą od razu to dzień-dwa i nie będzie nic. Shit nie shit i tak kupią 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pewnie by chcieli, by Seiko, każdy kolejny zegarek, produkowało w oparciu o zupełnie nowy, najlepiej od razu kultowy, design. Naiwność w czystej postaci. Tak dla przypomnienia, trend na kolory, trwa już od bardzo dawna i to nie tylko w Japonii. U Szwajcarów jest bardzo podobnie. Przykładem może być choćby Oris, który natłukł całą gamę wariantów swoich flagowych nurków. Nikt nie narzeka, a zegarki się sprzedają. Takich przykładów jest całe mnóstwo. Wyrażanie niechęci lub złości, jest przejawem braku zrozumienia trendów lub skrajną naiwnością, że wrócą stare czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhymmm ;)  kolejny raz rozbawiłeś mnie jednak do łez  :P gdyby doili tą krowę ile wlezie przez dodatnie kolejnych kolorków i jak to zwykli nazywać LE obok wersji standard może i byłoby OK, skoro jest takie zapotrzebowanie. Natomiast uśmiercając zwykłego bo jest bee a później znowu odgrzewają te kotlety sprzed 50lat, albo zastępują czarnego kolejnym kolorem w ograniczonej liczbie to już nagle jest fajny ? To się nazywa maksymalizacja zysków z twojego portfela na ich koncie przy praktycznym nierobieniu nic. Taka prost odpowiedź na obecny konsumpcjonizm ... Kiedyś pomysłów na siebie im nie brakowało, a teraz jadą po bandzie ...

 

Gdybyś pokusił się jeszcze o rozwinięcie swojej definicji bycia trendy

Niektórzy pewnie by chcieli, by Seiko, każdy kolejny zegarek, produkowało w oparciu o zupełnie nowy, najlepiej od razu kultowy, design. Naiwność w czystej postaci. Tak dla przypomnienia, trend na kolory, trwa już od bardzo dawna i to nie tylko w Japonii. U Szwajcarów jest bardzo podobnie. Przykładem może być choćby Oris, który natłukł całą gamę wariantów swoich flagowych nurków. Nikt nie narzeka, a zegarki się sprzedają. Takich przykładów jest całe mnóstwo. Wyrażanie niechęci lub złości, jest przejawem braku zrozumienia trendów lub skrajną naiwnością, że wrócą stare czasy.

 
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.