Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ostatnio gdzieś przeczytałem komentarz (albo na szacownym forum albo na wus, nie pamiętam w tej chwili :rolleyes: ) z którego wynikało, iż do azjatyckich sklepów internetowych trafiają egzemplarze po selekcji, czyli te gorsze. Pytanie, czy ta zasada (o ile rzeczywiście funkcjonuje) dotyczy również dystrybucji w PL... pytanie retoryczne ? :)

Wszyscy dostają the same shit ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaka jest szerokosc paska w sumo, konkretnie w sbdc033 ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje @satanic :)

 

To w takim razie ta bransoleta to troche nieszczescie. Zegarek ma 44 mm, a bransoleta tylko 20 i jeszcze sie zweza, a tego nie lubie. No nic, jutro to sobie obejrze i podejrzewam, ze i tak mnie nie zniecheci do zakupu.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szału nie ma też mnie denerwuje, ale co począć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam miałem w innym Sumo, ogólnie wolę na Crafter Blue, ale i tak bym wolał żeby było w uszach 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym się zgodzę :) Też miałem w sumo i jeszcze w SARBie 059 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... do azjatyckich sklepów internetowych trafiają egzemplarze po selekcji, czyli te gorsze...

Moja najgorsza sztuka Seiko jaką kiedykolwiek widziałem i posiadałem była z japońskiego sklepu dla rodowitych Japończyków.

Jednocześnie najgorsza i najlepsza sztuka Citizenów GT były z angielskiego sklepu. Co dowodzi że:

Wszyscy dostają the same shit ;)

;) Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje @satanic :)

 

To w takim razie ta bransoleta to troche nieszczescie. Zegarek ma 44 mm, a bransoleta tylko 20 i jeszcze sie zweza, a tego nie lubie. No nic, jutro to sobie obejrze i podejrzewam, ze i tak mnie nie zniecheci do zakupu.

podczas noszenia tego nie widać a w użytkowaniu szerokość bransolety jest idealna. Dla mnie to trochę szukanie problemu na siłę. Jakby marudzić, że auto super ale obrotomierz jest po prawej a nie po lewej i przez to auto nie nadaje się do jazdy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam nadzieję dziś jeszcze przekonać się, jak to jest z tą bransoletą w Sumo, choć jak znam życie, to pewnie i tak od razu zegarek wyląduje na jakimś pasku  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas noszenia tego nie widać a w użytkowaniu szerokość bransolety jest idealna. Dla mnie to trochę szukanie problemu na siłę. Jakby marudzić, że auto super ale obrotomierz jest po prawej a nie po lewej i przez to auto nie nadaje się do jazdy  ;)

Problem nie jest praktyczny, a wylacznie estetyczny :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję dziś jeszcze przekonać się, jak to jest z tą bransoletą w Sumo, choć jak znam życie, to pewnie i tak od razu zegarek wyląduje na jakimś pasku  :D

W Sumo jest wielka szpara po założeniu paska. I to słabo wygląda. :(

Chyba, że specjalnie jest pogróbiony przy teleskopie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W Sumo jest wielka szpara po założeniu paska. I to słabo wygląda. :(

Chyba, że specjalnie jest pogróbiony przy teleskopie.

Wiem o tym wszystkim  :) Dlatego pasek do sumo robi mi Filip, który obiecał, że coś z tym zrobi. A do tego planuję nosić sumo także na jakimś nato, więc powinno być dobrze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Crafter Blue i to chyba jedna z lepszych opcji jak ktoś lubi na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonczycy jescze nie wpadli na to, ze w uszach mozna wywiercic dwie pary dziur ? Do paska i do bransolety oddzielne. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest praktyczny, a wylacznie estetyczny :)

 

Dokładnie tak.

Jeżeli ktoś twierdzi, że 20 mm jest wygodniejsze w noszeniu i estetyką się nie przejmuje, to niech do zegarka 22 mm zakłada nato 20 mm albo i 18 mm.

 

Dla mnie sumo broni się jedynie w wersji Kwiatka, na jubilee.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo na NATO źle się nosi. Masywna koperta nie lubi szmatek. Nosiłem sam i po czasie doszedłem do takiego wniosku, o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sumo na NATO źle się nosi. Masywna koperta nie lubi szmatek. Nosiłem sam i po czasie doszedłem do takiego wniosku, o.

A ja spróbuję i sam się przekonam  ;) Na szczęście, pasek od Filipa powinien być lada dzień  :D

 

No chyba, że do bransolety się przekonam, ale w moim przypadku to raczej nie wchodzi w grę  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek do divera pasuje, owszem, ale w chłodniejsze miesiące. Na lato, gdy człowiek się chlapie i poci, mamy albo bransoletę, albo gumę. To moje zdanie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wydawało mi się, że życiu nie przekonam się do bransolety.

Najpierw mi się nie podobały zegarki na nich, a później jak już założyłem pierwszy, to były ciężkie i nie mogłem przywyknąć (przez pierwszy dzień)

Teraz wiem, że są zegarki stworzone do nich, tak jak i lato jest specjalnie dla nich.

Jak się spocę, czy zaleję kawą/piwem to pod kran i po problemie.

Paski czekają do października ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na lato, gdy człowiek się chlapie i poci, mamy albo bransoletę, albo gumę. To moje zdanie oczywiście.

Z dwojga zdecydowanie guma. Widziałem fajną na naszym bazarku  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pasków NATO, Squale bardzo je lubi. Mała, zgrabna koperta. Sumo to, w gruncie rzeczy, bydle. Przyjemne, ale bydle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 Sumo to, w gruncie rzeczy, bydle. Przyjemne, ale bydle.

Trochę się boję, jak będzie wyglądać na mojej wątłej rączce  ;) Ale podobno przez sumo trzeba przejść, a najwyżej sprzedam z fajnymi paskami do kompletu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.