Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjdź sobie do parku to zobaczysz. Qpa to qpa ;) dobra poważnie, ten zegarek nie reprezentuje sobą nic, jest poskładany z tego co Seiko miało w kuwetach, dodatkowo brak szlifu bocznego obniża jego loty. Obecna Cena to ostre przegięcie. Jak stanieje między Sumo a biedamas to może ktoś go kupi z przypadku. To tylko moje zdanie, ja go nie kupię i nawet nigdy nie będę już wracał do tego tematu w myślach, czyli nawet za darmo go nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ńdobry, czy można ?

 

post-100681-0-54760900-1535302608_thumb.jpg

post-100681-0-17810000-1535302617_thumb.jpg

post-100681-0-69212900-1535302548_thumb.jpg

 

( zdjęcia nie są nie z dzisiaj, raczej z 8 mcy użytkowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś już widział na żywo SPB077J1?

 

Wiedziałem większość nowości od Seiko. Powiem tak - okropny. Wtóry design. Zupełnie niczego nie wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem większość nowości od Seiko. Powiem tak - okropny. Wtóry design. Zupełnie niczego nie wnosi.

Wtórny dla nas nie dla 99% kupujących.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wiedziałem większość nowości od Seiko. Powiem tak - okropny. Wtóry design. Zupełnie niczego nie wnosi.

Muszę gdzieś sprawdzić, czy można zobaczyć we Wrocławiu. Niestety odkąd nie pracuję w salonie z zegarkami, nie mam zupełnie styczności z Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakimi markami masz styczność


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tymi samymi co zawsze, tyle że od pół roku pracuje w biurze w centrali, więc nie widuje się z kolegami z Zibi od SEIKO, a zatem nie widuje na żywo nowości, tylko na papierze ;) To też zresztą widać w tym temacie, bo zawsze jak przyszło coś nowego to tu wrzucałem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę gdzieś sprawdzić, czy można zobaczyć we Wrocławiu. Niestety odkąd nie pracuję w salonie z zegarkami, nie mam zupełnie styczności z Seiko.

Dziś mierzyłem 077 w TT w Krakowie (Bonarka) więc może w którymś z wrocławskich też będzie (chyba na stronie TT można sprawdzić dostępność w salonie).

 

Co do jakości i wrażeń się nie będę wypowiadał, bo ja amator to się pewnie nie znam. Przymierzam też SSC675 i... Coś chyba z tą jakością Seiko, o której piszecie coś faktycznie jest, luzy w bezelu konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi samymi co zawsze, tyle że od pół roku pracuje w biurze w centrali, więc nie widuje się z kolegami z Zibi od SEIKO, a zatem nie widuje na żywo nowości, tylko na papierze ;) To też zresztą widać w tym temacie, bo zawsze jak przyszło coś nowego to tu wrzucałem.

"zamieniał stryjek za siekierkę kijek ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie zamienił, tylko dostał awans :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił, tylko dostał awans :D

zabrać zegarkomaniakowi dostęp do fizycznych  zegarków to jak pozbawić sekretarkę sexu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrać zegarkomaniakowi dostęp do fizycznych  zegarków to jak pozbawić sekretarkę sexu ;)

Z sekretarką u mnie w pracy nie chciałbyś sexu. A nie jest starą kobietą. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzając go z Tajlandii bo na ten rynek jest dedykowany wyjdzie jakieś 3300zł czyli sporo. 3x wersja standard no i trochę za dużo jak na mechanizm 4r.904cedc569dc7cb160a3a00ecc8e3c5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

zabrać zegarkomaniakowi dostęp do fizycznych zegarków to jak pozbawić sekretarkę sexu ;)

ależ ja mam obok siebie cały magazyn. Więcej jak w sklepie :D chodzi o to, że nie ma tam SEIKO.

Sprowadzając go z Tajlandii bo na ten rynek jest dedykowany wyjdzie jakieś 3300zł czyli sporo. 3x wersja standard no i trochę za dużo jak na mechanizm 4r.

Jest tak brzydki jak ta sekretarka kolegi Dorian06 :D i do tego drogi

Edytowane przez Jash
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jest tak brzydki jak ta sekretarka kolegi Dorian06 :D i do tego drogi

Seiko jest dużo ładniejsze od Niej.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko jest dużo ładniejsze od Niej.

Masz na mysli monstera ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do jakości i wrażeń się nie będę wypowiadał, bo ja amator to się pewnie nie znam. Przymierzam też SSC675 i... Coś chyba z tą jakością Seiko, o której piszecie coś faktycznie jest, luzy w bezelu konkretne.

Odesłałem moje padi chrono z tego powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli monstera ? :)

Nie. Monstery sa śliczne.

Tego co jest w pierwszym poście na tej stronie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrać zegarkomaniakowi dostęp do fizycznych zegarków to jak pozbawić sekretarkę sexu ;)

Jakoś mało śmieszne to porównanie i tak samo wyszukane, żeby nie powiedzieć, żałosne.

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nudziła mi się oryginalna nędzna bransola seiko i szukając czegoś na aliexpress znalazłem gumiaki do garmina fenixa 5.

Kupiłem z ciekawości fikuśnego w czaszki na próbę - fajny, miękki, podoba mi się choć bardziej do monstera by pasował niż do skxa :D

https://www.aliexpress.com/item/Ouhaobin-Skull-Head-Printing-Replacement-Silicagel-Quick-Install-Soft-Watch-Band-Strap-For-Garmin-Fenix-5/32833911467.html

 

ZlIKNrJ.jpg

Fajnie się  pogrubia przy uszach:

MseNGcD.jpg

Trochę się tego systemu szybkiej  zmiany boję, ale się zobaczy. Są też paski bez niego.

C0G61Ys.jpg

 

Jest tego w opór u Chińczyków: typowo gumowe, z przeszyciami, stalowe bransole, camo. Pewnie dokupię jeszcze czarnego i pomarańczę. Taki też fajny:

HTB1f4MyXWmgSKJjSsphq6Ay1VXae.jpg

Będą pasować do wszystkiego z tą kopertą.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało śmieszne to porównanie i tak samo wyszukane, żeby nie powiedzieć, żałosne.

nie pęknij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nudziła mi się oryginalna nędzna bransola seiko i szukając czegoś na aliexpress znalazłem gumiaki do garmina fenixa 5.

Kupiłem z ciekawości fikuśnego w czaszki na próbę - fajny, miękki, podoba mi się choć bardziej do monstera by pasował niż do skxa :D

https://www.aliexpress.com/item/Ouhaobin-Skull-Head-Printing-Replacement-Silicagel-Quick-Install-Soft-Watch-Band-Strap-For-Garmin-Fenix-5/32833911467.html

 

Jest tego w opór u Chińczyków: typowo gumowe, z przeszyciami, stalowe bransole, camo. Pewnie dokupię jeszcze czarnego i pomarańczę. Taki też fajny:

 

Będą pasować do wszystkiego z tą kopertą.

Fajny ten skórzany, kliknąłem go właśnie i wziąłem też kilka kolorowych przy okazji od tego sprzedawcy poniżej - po 3.5$ można zaryzykować. Zobaczymy jak się sprawdzą.

 

https://www.aliexpress.com/item/12-colors-Soft-Silicone-Replacement-wristband-Watch-Band-bracelet-strap-for-Garmin-Fenix-5-For-Smart/32826828168.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.266.4d813c00AhNQbQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te gumowe, zwłaszcza do założenia na wyjazd wakacyjny - dobre do wody. Jedyna wada że trzeba tyle czekać...

 

A to mocowanie zakłada się jakoś normalnie czy trzeba kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.