Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

To dobrze.

Chyba najlepiej mu właśnie na bransolecie.

Tego jeszce nie wiem, ale chyba zmienię swoje nastawienie do bransolet. W taki gorący dzień, jak mam w Łodzi, nosi się go na stali bardzo komfortowo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek do Kościoła

 

 

a do roboty bransoleta :)

 

post-105425-0-36788400-1535899359_thumb.jpg

post-105425-0-19353100-1535899498_thumb.jpg

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macałem ostatnio tego Presage w TT. Wskazówki malowane ale całkiem spoko, tarcza super, indeksy tak samo. Fajny zegarek. Trochę grubawy ale wszystkiego mieć nie można  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj zastanawiałem się czy go nie sprzedać, nie noszę go, bo nie mam gdzie, to jest typowy garniturowiec, szybciej wbijam się w dresy :)

Dzisiaj jak go wziąłem do reki i popatrzyłem, to głupie myśli przeszły mi. Tak wskazówki malowane, ale pod kątem zmieniają odcień na niebieski, itd. Druga miłość :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj zastanawiałem się czy go nie sprzedać, nie noszę go, bo nie mam gdzie, to jest typowy garniturowiec, szybciej wbijam się w dresy :)

Dzisiaj jak go wziąłem do reki i popatrzyłem, to głupie myśli przeszły mi. Tak wskazówki malowane, ale pod kątem zmieniają odcień na niebieski, itd. Druga miłość :D

Właśnie się zastanawiałem, czy nie wymienić sarba na niego, ale sarb staje się powoli coraz bardziej deficytowym towarem... i ta grubość trochę mnie powstrzymuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem, czy nie wymienić sarba na niego, ale sarb staje się powoli coraz bardziej deficytowym towarem... i ta grubość trochę mnie powstrzymuje...

Chyba nie jest grubszy od sarba, nie zauważam tego :) 

Ostatnio tak.

Ładny, żeby piątki jeszcze miały szafirowe szkło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest grubszy od sarba, nie zauważam tego :)

Ładny, żeby piątki jeszcze miały szafirowe szkło....

 

Jest grubszy i to sporo. Sarb033 i 035 mają 11.2 mm wysokości. Twój model ma 13.2 na środku wypukłego szkła. Różnicę czuć i widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie teraz dostać sarba033?

post-70887-0-08201200-1535956860_thumb.jpg

post-70887-0-28921300-1535956884_thumb.jpg

Musi być seiko ? Na duty masz odpowiednik obywatela za dwieście baksòw ;)

Zdjęcia zajumane z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karloss, chyba pomyliłeś kluby, tak jakby ktoś z klubu PO przyszedł na spotkanie klubu PIS i jeszcze ten cytat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie dzielę, a sam miałem sporo zegarków Seiko. Nie rozumiem tego jak można zamykać się na jedną markę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha kto mówi o podziałach (to w TV), tylko śmiesznie to wygląda przypomniał mi się film " Gang dzikich wieprzy" z Travoltą gdzie Dzikie Wieprze wchodzą do baru Hell's Angels (czy jakoś tak się nazywali).

 

Też miałem Citezena, mam kilka innych marek (nie zamykam się), ale sam pomyśl jak to wygląda, wchodzisz i walisz: "Jakość SEIKO w kategorii zegarków do 5kpln staje się mitem. Poza GS firma kompletnie nie trzyma fasonu.", jednocześnie proponujesz "konkurenta" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Też miałem Citezena, mam kilka innych marek (nie zamykam się), ale sam pomyśl jak to wygląda, wchodzisz i walisz: "Jakość SEIKO w kategorii zegarków do 5kpln staje się mitem. Poza GS firma kompletnie nie trzyma fasonu.", jednocześnie proponujesz "konkurenta" :)

Ja tego nie napisałem ;)

A konkurent zacny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karloss, jak nie napisałeś to po co drażnisz rekina i wklejasz, czy Citizen może pokazać coś takiego:

 

https://timeandwatches.pl/aktualnosci/basel-2018-grand-seiko-blue-ceramic-limited-edition-sbgj229g

 

Ten  GS jest paskudny- pomimo tego, że lubię ich zegarki


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu wygląd, chodzi o jakość i innowacyjność, Citizen nie może pochwalić się czymś podobnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu wygląd, chodzi o jakość i innowacyjność, Citizen nie może pochwalić się czymś podobnym :)

Ale to co, porownujesz GS (który jest odrębną marką w grupie) do Citizena za 200$? Jak już to weź coś z wyższej półki jak The Citizen albo Campanola.

 

A poza tym - wyluzuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To chyba dowód jedynie na to, że i Citizen na tym polu ma czym się pochwalić i w związku z tym trudno mówić o braku jakości i innowacyjności w jego przypadku  ;) Ale dość już o tym, bo za chwilę OT zrobimy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.