Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Kwestia gustu bo dla mnie dziadziuś wieje sandałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe wieją sandałami z białymi skarpetkami ;)

 

kolejne odsłony były min, takie:

 

srp227j1-1.jpg

aż poszli po rozum do głowy i zrobili jedyny słuszny:

 

SRP637-6.jpg

 

a teraz znowu grzeją kotleta!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jedyny sluszny super ale te dwa przed nim odpust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sluszny super ale te dwa przed nim odpust

Też się zgadzam z szanownym Kolegą i cały czas zastanawiam czy nie popełniłem błędu zamawiając Srp639k1, zobaczę jak przyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRP639K1 tez jest fajny

Nie widziałem go na żywo, na zdjęciach z żółtymi wstawkami wygląda OK, zobaczymy  :)  Generalnie jestem zadowolony z mojej Tuny, chciałem trochę inny designe  :D

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sluszny super ale te dwa przed nim odpust

Ale to Ty stronę wcześniej dorzuciłeś kolejne odpusty...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A Ty musisz małpować? :D

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Ktoś się orientuje czy można dokupić w Seiko oryginalne pudełko, zawieszki czy też instrukcje?

 

Kupiłem limitowany na Azję model Seiko żółwia i o ile zegarek był w bardzo dobrym stanie to w bransolecie brakowało ogniw, pudełko, instrukcja, książeczka gwarancyjne były bardzo pogięte. 

 

Zegarek jest limitowany więc nie chcę go odsyłać bo ciężko go już kupić za normalne pieniądze. Chciałbym gdzieś dokupić to co zostało zniszczone. Seiko sprzeda mi coś takiego?

 

Reasumując wymienić wypada wszystko co powinno być poza samy zegarkiem bo on to przetrwał, wina nie była transportu bo paczka była w doskonałym stanie tylko coś takiego mi zapakowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko sprzeda Ci tylko części zamienne w tym wypadku bransoletę z pogiętą papierologią musisz nauczyć się żyć, albo szukać w internecie z drugiego obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Mam do oddania za darmo polską instrukcję do zegarków Seiko Cal. 7S26, 7S36. Dostałem omyłkowo zamiast innej i sklep nie chciał jej z powrotem więc może komuś się przyda.

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy można dokupić w Seiko oryginalne pudełko, zawieszki czy też instrukcje?

Chyba widziałem wczoraj, na Ali, albo Creationwatch zestaw pudełek, instrukcji itd. Konkretnie do Seiko, jak poszukasz to znajdziesz.

 

Co do paprocha, to bez ingerencji (otworzenia), nie da się go usunąć, możesz próbować delikatnie poruszając zegarkiem przesunąć go na bok, na kupkę z resztą śmieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkał mnie problem nie mogę w moim Sumiaku zakręcić koronki. Będąc u zegarmistrza stwierdził, że tylko serwis wymiana koronki z wałkiem. Tak się zastanawiam czy szukać jakiegoś innego fachowca, samemu poszukać koronki z wałkiem a może lepiej oddać do serwisu Seiko Polska. Może ktoś z Was coś doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować sprawdzić u innego fachowca, ale nie wierzę aby był inny werdykt i wymiana koronki z wałkiem raczej nieunikniona. Z szukaniem na własną rękę różnie bywa, przekazałbym zegarek fachowcom, będziesz miał pewność że zostanie to zrobione właściwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy :) W tak wykonanym, limitowanym Seiko mogłoby wsadzić już 8R, nie rozumiem tej polityki <_< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeszcze trochę i ruskich przegonią w zmianie kolorów i grzaniu kotletów :D


Nawet ładny ten kotlet.

 

Chyba smaczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sUYtYYF.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten mod.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie przyznam Ci rację :D Dzięki  :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.