Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Nie wiem, czy powyższe da się kupić w sklepie ze wskazaniem na NIE.

 

Tym czasem zapisy ruszyły  :P  :D  :lol:

 

Na filmiku wygląda całkiem całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor... Ni przypiął, ni przyłatał

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak na letni zegarek wakacyjny super połączenie. No chyba, że ktoś lubi wszytko czarne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na szczęście ze mnie żodyn modniś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolor złoty czy żółty? Bo raz taki się wydaje na filmiku raz siaki. Jakby był złoto-żółty jak np w Poque 6139 to mi by się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym modelu podoba mi się kształt koperty, a konkretnie ból-wydaje się masywny dość

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

NBzU1vw.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może już go tu pokazywałem.Ale pochwałę się dokładnością chodu: po 10-dniowym noszeniu 0 sek/dobę (zero). Aż sam jestem zaskoczony...0d50f1c7ba02e9984df170d5a8857a5c.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też jest dość dokładny ;-)

LRM_EXPORT_72506637551449_20190130_12514

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mają i nie potrzebny certyfikat COSC, którym muszą podpierać się inne firmy bo nie mogą niczym innym pochwalić się :)

Tak tak, masz rację

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może już go tu pokazywałem.Ale pochwałę się dokładnością chodu: po 10-dniowym noszeniu 0 sek/dobę (zero). Aż sam jestem zaskoczony...

Mój Orient Triton pewnie i po roku miałby zero przy sprzyjających wiatrach. W dzień goni do przodu jakieś 17 sekund, a w nocy przy odpowiedniej pozycji spoczynkowej tyleż samo traci ;)

Nie twierdzę, że Twój zegarek nie jest dokładny, ale żeby to sprawdzić, musiałbyś mierzyć odchyłkę każdorazowo przed zmianą warunków pracy mechanizmu, czyli nosisz - mierzysz, odkładasz na noc i przed ponownym założeniem - mierzysz. Ewentualnie, jeśli nie ściągasz zegarka na noc - ja nie potrafię spać w zegarku ;) - mierzysz przed spaniem i po :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że przyznałeś mi rację, rozumiem że w imieniu marki którą masz na nadgarstku :)

Ja mogę też to potwierdzić poprzez inną markę która miała papiery COSC i niestety nie trzymała normy :(

Marka, którą mam na ręku nie musi nic nikomu udowadniać a precyzję chodu trzyma prawie tak samo dobrze jak Kolegi @jarektw ;)

 

Nie można wszystkich marek z certyfikatem COSC wrzucać do jednego worka. Jedne trzymają te normy lepiej, z innymi bywa już różnie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat gwarantuje Ci tylko mniejsza tolerancje niedokladnosci. Nie znaczy to wcale, ze zegarek bez certyfikatu bedzie mniej dokladny, niz ten z certyfikatem


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.