Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mi się lekko gryzie ten odcień.

Nie założyłeś tego NATO odwrotnie?

No tak wyszło :D

Na ręku już jest dobrze a odcień na żywo tak się nie gryzie jak tutaj  ;)

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozamiatałeś :D Ale wyszło świetnie :)

Dzięki ^_^

 

No tak wyszło :D

Na ręku już jest dobrze a odcień na żywo tak się nie gryzie jak tutaj  ;)

Przydałoby się coś w tym kolorze  ;) 

 

Silicon_watch_band_Scuba_diver_seiko_pet


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic więcej nie szukam do niego.

Numerem jeden jest bransa a to nato tak z ciekawości przymierzyłem.

Planuje na lato dokupić żółtą gume crafterblue i to chyba na tyle z tym zegarkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobra opcja ;)

 

45493018_563744040718051_758026975061037

 

Na marginesie, nawet nie wiedziałem że istnieje taki pomarańczowy żółw :rolleyes:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Też dobra opcja ;)

 

Na marginesie, nawet nie wiedziałem że istnieje taki pomarańczowy żółw :rolleyes:

Super nowa limitka i można jeszcze kupić za wygórowaną kwotę:

https://www.ebay.ie/itm/SEIKO-SBDY023-Prospex-ORANGE-TURTLE-LIMITED-EDITION-made-in-JAPAN/173766350867?hash=item2875481813:g:wZsAAOSwxLFcTxnh

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nowa limitka i można jeszcze kupić za wygórowaną kwotę:

 

Ładnie wygórowana kwota :lol: Limitka "precyzyjnie" złożona w Japonii, co łatwo rozpoznać po poniższym zbliżeniu :D

 

dk1IeCS.jpg

 

Sama tarcza świetna do zmodowania SKX'a, szkoda że jest niedostępna :(


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do mnie te dwa kolory kompletnie nie gadają Ale... Niech się noszą w końcu to właściciel ma być zadowolony

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Preferuję takiego nudziarza 2ef3973fe541e5880fae15cb10ca75ec.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądałby zielony z czarnym bezelem i czarny z zielonym. Czyli trzeba mieć dwa. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge sam robiłes tego moda?

 

Operacje przeprowadził majster, ja nie miałem odwagi grzebać w środku. Teraz po doświadczeniach z Amfibiami pewnie zaryzykowałbym samodzielne złożenie :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacje przeprowadził majster, ja nie miałem odwagi grzebać w środku. Teraz po doświadczeniach z Amfibiami pewnie zaryzykowałbym samodzielne złożenie :)

 

Zegarek rzeczywiście wygląda świetnie,taki świeży, czytelny.

Super.

No i jest bardzo fotogeniczny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek rzeczywiście wygląda świetnie,taki świeży, czytelny.

Super.

No i jest bardzo fotogeniczny.

 

Dziękuję ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w serii czarny mi się bardziej podoba, tak po tym modzie pepsi wygrywa!

Czarny, żeby to przebić, musiałby mieć tarcze i wskazówki z biedamasa tak jak Burns kiedyś wklejał.

Edytowane przez Johnny15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nosiłem sie z zamiarem sprzedaży 007, ale po zdjęciach Dodge'a zastanawiam sie czy nie podejść do tematu modowania w podobnym kierunku.

 

Szkiełko tez zmienione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w serii czarny mi się bardziej podoba, tak po tym modzie pepsi wygrywa!

Czarny, żeby to przebić, musiałby mieć tarcze i wskazówki z biedamasa tak jak Burns kiedyś wklejał.

 

Najlepiej jest mieć oba ;)

 

x2Ln1bL.jpg

 

Jeden z kolegów planuje fajnego moda na bazie 007 - mam nadzieję, że po ukończeniu pochwali się tutaj efektem :D

 

kurcze nosiłem sie z zamiarem sprzedaży 007, ale po zdjęciach Dodge'a zastanawiam sie czy nie podejść do tematu modowania w podobnym kierunku.

 

Szkiełko tez zmienione?

 

Szkło zostało standardowe, choć planowałem wymienić je na delikatnie wypukły szafir z niebieskim AR :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica we wskazówkach, że je zmieniałeś?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mieć pewność, że nie będzie różnicy w lumie plus sekundnik w 773 jest polerowany i lepiej współgra z indeksami :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie mów, że nie masz różnicy w lumie... ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkło zostało standardowe, choć planowałem wymienić je na delikatnie wypukły szafir z niebieskim AR :)

 

Jedostronnie wypukły daje wrażenie soczewki, a dwustronny jest super ale zbiera masę refleksów z zewnątrz - skupia świat jak rybie oko;) zmaga się z tym moje sumo - tarcza jest duuużo bardziej przejrzysta, a jak pod odpowiednim kątem zagra niebieski AR to wyrywa z kapci, niestety często zmagam się z lekko utrudnionym odczytem przez double domed w porównaniu do hardlex. Efekt jest taki , że w hardlex mogłem dostrzec odbicie swojego oka na szkle, a na double domed widzę całego siebie i połowę pomieszczenia, w którym przebywam;)

 

Ja bym chyba wrzucił tam szafir, ale raczej płaski - bez kolorowych AR - ot zamiennik hardlexa

 

no dobra, ja się rozpisałem to teraz Ty powiedz, gdzie kupić tą tarczę i wskazówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie mów, że nie masz różnicy w lumie... ;)

Nie mam :P

 

sVU6mAx.jpg

 

Jedostronnie wypukły daje wrażenie soczewki, a dwustronny jest super ale zbiera masę refleksów z zewnątrz - skupia świat jak rybie oko;) zmaga się z tym moje sumo - tarcza jest duuużo bardziej przejrzysta, a jak pod odpowiednim kątem zagra niebieski AR to wyrywa z kapci, niestety często zmagam się z lekko utrudnionym odczytem przez double domed w porównaniu do hardlex. Efekt jest taki , że w hardlex mogłem dostrzec odbicie swojego oka na szkle, a na double domed widzę całego siebie i połowę pomieszczenia, w którym przebywam;)

 

Ja bym chyba wrzucił tam szafir, ale raczej płaski - bez kolorowych AR - ot zamiennik hardlexa

 

no dobra, ja się rozpisałem to teraz Ty powiedz, gdzie kupić tą tarczę i wskazówki

 

Właśnie m.in. dlatego zrezygnowałem z szafiru, dodatkowo wypukłości do tanich nie należą ;) Zwykły szafir bez AR byłby dla mnie niezauważalną zmianą.

 

Tarcza jest do zdobycia na ebay'u lub w znanym, lubianym i drogim Watch-Parts-Plaza: https://www.watchpartsplaza.com/us/srp773k1-dial-seiko-prospex-turtle-diver.html, podobnie jak i wskazówki: https://www.watchpartsplaza.com/us/seiko-srp773-watch-parts-blue-turtle.html?id=104163911

 

Alternatywą jest kupno obu zegarków i operacja przeszczepu twarzy, niczym w filmie Face/Off. Tak też uczyniłem, kupiłem 009 i 773 i efektem ubocznym był niebieski SKX na sterydach:

 

LceYNJ0.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są różnice w odcieniach.

Nie ma szans.

Ale to i tak najfajniejszy SKX pepsi jaki widziałem.

Ode mnie mega gratulacje za pomysł i wykonanie.

 

 

PS. Baranek Shaun nazwie go pewnie podróbką, ale w tym wypadku to nie zwiększanie wartości, a jedynie naprawianie błędów producenta :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Baranek Shaun nazwie go pewnie podróbką, ale w tym wypadku to nie zwiększanie wartości, a jedynie naprawianie błędów producenta :)

Wyjąłeś mi to z ust :) Naprawianie błędów, dobre :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są różnice w odcieniach.

Nie ma szans.

Ale to i tak najfajniejszy SKX pepsi jaki widziałem.

Ode mnie mega gratulacje za pomysł i wykonanie.

 

 

PS. Baranek Shaun nazwie go pewnie podróbką, ale w tym wypadku to nie zwiększanie wartości, a jedynie naprawianie błędów producenta :)

 

Dzięki :) Może jakaś mała różnica w odcieniach jest, ale raczej niezauważalna. To nie tylko naprawianie błędów producenta, ale i zwiększenie wartości - w końcu takie tarcze to nie są tanie rzeczy :D 

 

Na marginesie: jeśli ktoś ma ochotę, to mam tarczę od SKX009J z magicznym napisem Made In Japan i informacją o ilości kryształów mocy zawartych w mechanizmie :lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.