Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś doświadczenie czy w Uncle Seiko kupować w UK czy USA? W tym drugim pewnie dojdą opłaty?

Ja brałem z UK. Z kodem wisdeal jest 10% zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja brałem z UK. Z kodem wisdeal jest 10% zniżki.

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Wygrzebane z czeluści internetów dość fajnie popsute sumo :D ogólnie to nic tu się nie zgadza ale wygląda fajnie. Stąd moje pytanie na czym fabrycznie montowana jest aluminiowa wkładka bezela ?

 

post-56849-0-80555600-1563448865.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie chce za bardzo psuć Waszej rozmowy i wytracać z wątku ale często czytam forum zegarkowe i dlatego pomyślałem ze ktoś może mi pomoc.

Mianowicie sprzedałem swoje wszystkie zegarki. Zostałem jak bez ręki. Bardzo Lubie omegi natomiast doczytałem ze w kategori tańszej alternatywy zegarki seiko są dobrym wyborem. Mam pytanie czy ktoś z Was miał może jakiś droższy zegarek który sprzedał i kupił sobie seiko np. Skx007 na ktory poluje i stwierdził ze jest on podobny do droższych zegarków i wagowo i namacalnie i ze nie wyglada jak zabawka? I był zadowolony? Wiem ze to abstrakcja co pisze ale tak poprostu w życiu mi się potoczyło i szukam na kajdanie coś co będzie poprostu dobrze przeze mnie odbierane. Szukam czegoś ciężkiego i bardzo metalowego, konkretnego itp. SKX 007 przez opinie użytkowników oraz wygląd i cenę zainteresowal mnie. Wazy podobno 123 gramy omega ważyła 222 hm... proszę o jakas opinie. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydasz na Seiko z mechanizmem 6r15 to poczujesz to co zakładasz. Dla przykładu może to być Seiko Sumo sbdc031 lub drożej sbdc051. Z Dacia czy puszki po sardynkach Mercedesa nie zrobisz... (mowa o skx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Mianowicie sprzedałem swoje wszystkie zegarki.

Po przeczytaniu tego zdania coś mnie w sercu zakłuło...

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z budżetowców polecam SRP777 czyli żółwia. Nie odczuwam straty zmieniając go z Omegą.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... na czym fabrycznie montowana jest aluminiowa wkładka bezela ?

Insert jest wklejony za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Po zdjęciu bezela wystarczy lekko go podważyć od wewnątrz.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skx jest świetny. Jak walniesz w futrynę to nic się nie stanie, a nawet jeżeli to i tak nie będzie szkoda.

62e35af6e1262f3d10f96b890344eec2.jpg

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydasz na Seiko z mechanizmem 6r15 to poczujesz to co zakładasz. Dla przykładu może to być Seiko Sumo sbdc031 lub drożej sbdc051. Z Dacia czy puszki po sardynkach Mercedesa nie zrobisz... (mowa o skx)

Ten sumo sbdc031 faktycznie fajny.

Skx jest świetny. Jak walniesz w futrynę to nic się nie stanie, a nawet jeżeli to i tak nie będzie szkoda.

 

Skłaniam się właśnie ku temu lub sumo.

Ogólnie dzieki Panowie za oświecenie to mi wystarczy.

Podejdę gdzieś do sklepu i zadecyduje przy kasie chociaż SKX007 nie wiem czy jest osiągalny jeszcze w sklepach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podejdę gdzieś do sklepu i zadecyduje przy kasie chociaż SKX007 nie wiem czy jest osiągalny jeszcze w sklepach....

Może być duży problem w znalezieniu skx'a w sklepie. Tylko internety i/lub rynek wtórny.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MocnyFull - jeżeli oczekujesz tylko odpowiedniej wagi zegarka, to trudno mi coś poradzić.

Jeżeli natomiast oczekujesz także chociaż przyzwoitej jakości, po takiej przesiadce, to minimum żółw, czy wyżej - sumo.

SKX niestety jakością nie grzeszy, co też jest powodem częstego modowania tego modelu.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Brak mi słów...

 

Ja mam jedno słowo: qpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów...

To całe "modowanie" powraca jak bumerang...

Póżniej plącze się w obiegu ....wie co.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17276982bbcccd7808944f6f0bea1371.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze jeden solar chronoc3e73cec1e2a9644af18422ae37f09df.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki mod się w oczy rzucił.

 

Mi się podoba  :P To jest na bazie SKX131?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba  :P To jest na bazie SKX131?

Mieliśmy takiego kolegę co adorował zawsze kobiety o urodzie poniżej holenderskich krów. Wszyscy zgodnie uznaliśmy, że musi być zboczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.