Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Burns nawet pożartować nie można.

Są chwile, kiedy nie wypada, tu pogrzeb SKXa  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBGFa to bym z tego towarzystwa przytulił, fajny zestaw

uklon2.gif

Nie widzę w tym niczego złego.

Rozumiem po prostu, że my na forum jesteśmy nieco skrzywieni w stosunku do większości użytkowników zegarków, którzy oczekują modnego, kolorowego produktu na kilka lat. A potem kupują inny zegarek.

Jak pralkę, czy smartfona.

Rolą producenta jest zaspokajać takie potrzeby i zarabiać na tym.

I w związku z tym proponuje byśmy nie rozmawiali o tych modówkach dla japiszonów, my tu od poważnych referencji jesteśmy :)

 

70299132_2522647581091852_68656775925784

 

 

Drugi od lewej, robi się na japońskiego Johnny Deppahahahaha.gif


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=cfAaXjXyxhk

Impreza promocyjna rodem z jakiegoś eventu G-Shockowego, DJ, raperzy, deskorolkarze...

zaraz się posypią nowe warianty kolorystyczne i limitki xD

Coś czuję, że te nowe Seiko 5 Sports odniosą sukces

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie 5 aka SKX - z premedytacją wziąłem do ręki pomarańcz bo mam takiego Raya - koperta - nijaka, lubię ostre szlify jak w sumo czy SDGM - ale w Ryau jest na "okrągło" i jest ok. W nowej 5 - przynajmniej dla mnie - nie ma na czym oka zawiesić. Taka klepnięta na prasie i następna sztuka. Chociaż SKX kopertą też przegrywał z Rayem. Tarcza blink blink - w SKX była matowa, ziarnista, w Rayu pomarańcz też ma ziarnistą fakturę - tutaj jest z daleka pomarańcz, z bliska mieni się złotem. Może komuś się podoba, mi nie. Szczerze mówiąc po pierwszych 2 punktach - bransa i tarcza - nie zarejestrowałem nawet reszty  :P ja bym tej "5" nie nazwał nowym SKX bo szkoda szargać jego historię 

na fotach wygląda fajnie, na żywo na mnie nie zrobił wrażenia. Tak samo jak Samuraj - jak wypuścili nowego samuraja - super. Zobaczyłem na żywo i ... w sumie to tyle, niech inni noszą. Bez urazy  :lol: ale koronka w samuraju dla mnie jest okropna, może nie sama w sobie ale to jak współgra z kopertą  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko nowe piątki określa jako zegarki dla nowej generacji która kiedyś ewoluuje i będzie nosić takie:

 

post-105425-0-02812200-1569321274_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

O matko, to jak ktoś mnie za miesiąc lub dwa zobaczy z MM to będzie, że dopiero co miałem 5 Sporta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powito

Jękolicie z tymi nowymi piątkami jak stare baby :)

Rozumiem, gdyby jakimś syfem i mieszanką marketingu zastąpili tego nieszczęsnego SKXa(*)

Tu rozszerzyli kolekcję o zegarki inspirowane czymś, co do końca nie dociera do klientów spoza Japonii (manga, anime, inne co nie znam) plus dorzucili sporo modeli, które IMO mogą cieszyć oko (fotka niżej).

Jeśli zegarki przyciągną stylistyką kogoś, kto wcześniej zegarkami się nie interesował albo kupował marki typowo modowe, to według mnie tylko się cieszyć.

 

seiko-5-sports.jpg

https://watchesbysjx.com/2019/08/seiko-5-sports-2019.html

 

(*)Inszą szosą, chyba dokupię jeszcze jednego na wszelki "W" :D


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do zegarków inspirowanych mangą nic nie mam, Tuńczyki które wypuścili w takiej edycji super. To, że to ich klimat jest zrozumiałe tak samo jak u nas robią zegarki "niepodległościowe", inspirowane jakimiś naszymi samochodami czy samolotami - u nich po prostu jest bardziej kolorowo  ;)

tylko jakościowo tak sobie ale może po prostu za duże wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może musieli obniżyć poziom, żeby polskim dać szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Grey market

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.