Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

To raczej pomyłka cenowa za ten model

A w polskim prawie konsumenckim to nie jest przypadkiem tak, ze jak zegarek kupi za tyle za ile jest wystawiony to sklep ma obowiazek go wlasnie za tyle sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w polskim prawie konsumenckim to nie jest przypadkiem tak, ze jak zegarek kupi za tyle za ile jest wystawiony to sklep ma obowiazek go wlasnie za tyle sprzedac?

Pewnie maila dostaniesz albo telefon że omyłkowo cena została podana na stronie i tyle w temacie.Ten zegarek kosztuje ponad 3 tys. i nigdy nie kosztował 1800zł nie mówiąc o cenie po rabacie 1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kliknąłem ta "sportowa" promocję - black friday trzy tygodnie wczesniej  :D  - zobaczymy , co z tego będzie .

 

Rozumiem, że to odnowione sumo? bo juz sam zgłupiałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej okaże się przy realizacji zlecenia, że model jest chwilowo niedostępny.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to odnowione sumo? bo juz sam zgłupiałem

 

To półka wyżej od Sumo a w cenie skx-a :)

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"..uj" z tego będzie - nie ma co sie podniecać, ochroni ich regulamin sklepu, ewentualnie konstrukcja "błędu" z kodeksu cywilnego, ale pomarzyc przy niedzieli i nakarmić swojego wewnętrznego "cebulaka" zawsze miło  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"..uj" z tego będzie - nie ma co sie podniecać, ochroni ich regulamin sklepu, ewentualnie konstrukcja "błędu" z kodeksu cywilnego, ale pomarzyc przy niedzieli i nakarmić swojego wewnętrznego "cebulaka" zawsze miło  :D

 

Dokładnie jak piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To półka wyżej od Sumo a w cenie skx-a :)

Od tego nowego już nie, przynajmniej cenowo ;)

 

https://www.zegarek.net/zegarki-seiko/zegarek-spb101j1?gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3Iav31bvGM8sW190eShw-J0-eSmTldkIMkdFpvzVJP6naaMlz3sZ_CcBoCKCkQAvD_BwE

Edytowane przez darmar41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dokładnie ofercie i przede wszystkim produkt jest na zamówienie - fizycznie go sklep nie posiada więc zgodnie z regulaminem z przyczyn niezależnych nie ma możliwości realizacji zamówienia.
Niby 30% rabatu, ale licząc od ceny rynkowej nie jest możliwa aż taka promocja. Wracam do polowania na bazarek.


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tej ofercie?

https://dolinski.pl/seiko-prospex-diver-spb077j1/?gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3IalOqXe7eXJ5aYGWuPt2cJJi7Srw0lUOWGDGLXqczH6eIZuTRymsLnBoCb10QAvD_BwE

 

To chyba jakaś pomyłka cenowa, ale jeśli da się go zamowic to w tej cenie tylko brać.

Co do rozmiaru - przymierzalem to i wg mnie nosi sie jak 42mm. Nominalnie mniejszy od niego spb051 optycznie wydaje się większy. Ale to wszystko kwestie optyczne, nie wiem jak kwestia rozmiaru L2L.

 

Pzdr

Darek

 

 

Poproszę o pomoc. Znalazłem fajną ofertę na zegarek SEIKO SPB077, ale boję się trochę rozmiaru i zastanawiam się jak by wyglądał na nadgarstku 16,5 cm. Czy ktoś ma takie zdjęcie i mógłby zaprezentować?

Pani ze sklepu napisała cytuję: Dzień dobry tak, niestety wkradł się błąd cenowy do naszej oferty.

Mieliśmy na stanie 1 dostępną sztukę więc musieliśmy zamówienie zrealizować. Szczęśliwy ten, któremu udało się nabyć taki zegarek w tej cenie.

Pozostałych zamówień nie mogliśmy jednak przyjąć do realizacji głównie z powodu niedostępności tego modelu w naszej ofercie.

Czyli wygląda że ktoś kupił za 1300pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkim to samo odpisali.

Temu pierwszemu także.

A zegarek wróci do oferty z normalną ceną za jakiś czas.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że fani niskich cen już podchwycili i fama poszla na lata. Skoro nowy 1300 to używka max 950 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie jest dla mnie wart więcej ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkim to samo odpisali.

Temu pierwszemu także.

A zegarek wróci do oferty z normalną ceną za jakiś czas.

Już wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkim to samo odpisali.

Temu pierwszemu także.

A zegarek wróci do oferty z normalną ceną za jakiś czas.

Błędy zdarzają się w każdym sklepie. Zegarek od razu dostał bestselera :D

Pewnie cała obsługa sklepu odpisywała na maile, bo ja dostałem odpowiedź nawet bez podpisu.


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w innym sklepie kliknąłem zegarek wart 30.000zł gdzie podana cena na stronie była 300zł. Przyszło ładne potwierdzenie,nic tylko czekać.

 

Oczywiście zgłosiłem pomyłkę sklepowi wraz z rezygnacją z zamówienia. I co się stało? Nic. Nawet nie podziękowali.

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielę się kolejnym przecenionym znaleziskiem SPB053J1. Po wpisaniu kodu LUX19 dodatkowe 15% rabatu.

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-diver-automatic-spb053j1?utm_source=awin&awc=17102_1573652357_3126a441b8bf063fe6d7393f506100b9

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego clusca dobrą robotę robisz w tematach związanych z okazjami cenowymi - jak widać nie tylko w dziale g-shock.   Ci co skorzystali, a myslę, ze paru juz sie uzbierało, powinni byc Ci wdzięczni, albo zrzucic sie dla Ciebie na jakiegoś symbolicznego "G"  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.