Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ładna ta zielonka, chętnie bym takiego kupił w normalnej cenie. W tej chwili tylko czarne albo niebieskie ale zielonek brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jest normalna cena?

Zielonych nie ma, bo to limitaka; https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/special/1968commemorativeedition/

Limitaka dla świstaka. Już Ci kiedyś Piotr mówiłem, że mam słabość do tego koloru - leśnego dziadka ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jest normalna cena?

Zielonych nie ma, bo to limitaka; https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/special/1968commemorativeedition/

 

powiedzmy 10-11k pln, czyli tyle za ile normalnie w PL można w sklepie inne kolory dostać.

Nie miałem na myśli pół darmo, ale 14-15k PLN to za niego nie będę płacił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 szczesliwego-nowego-roku-ruchomy-obrazek

Muzeum Seiko w Higashi Mukojima, Sumida-ku w Tokio zamyka się i przenosi się do nowej lokalizacji w Ginza. Muzeum miało swój ostatni dzień otwarty dla publiczności 29 grudnia i jest teraz oficjalnie zamknięte w lokalizacji Sumida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Mnie również bardzo się podoba. Zmienię jedynie w nim pasek, nie przepadam za nato.

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis. Można już w Polsce gdzieś znaleźć ten model?Jeszcze niedawno nie był nigdzie dostępny.

Myślałeś dla niego nad takim paskiem: https://youtu.be/QBVAMhLkPkQ?t=8

 

A u mnie nurek w zupełnie nie-nurkowym otoczeniu:

post-94464-0-79675900-1577932698_thumb.jpg

Edytowane przez krzysiekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet ciężko mi to skomentować, jak można ukraść w ten sposób projekt  :( to jest akceptowalne tylko z zegarków na R  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tappi

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis. Można już w Polsce gdzieś znaleźć ten model?Jeszcze niedawno nie był nigdzie dostępny.

Myślałeś dla niego nad takim paskiem:

Dzięki! Mnie również się podoba, brak lumy w ogóle mi nie przeszkadza ponieważ jej praktycznie nie używam. A śpię ze smartwatchem ;)

Ja zegarek kupiłem z Polskiej dystrybucji, ale z tego co wiem przyszło tylko kilka sztuk (10 jeśli się nie mylę) to dość poszukiwany model, sam polowałem na niego długo.

Co do paska, to właśnie szukam czegoś ciekawego, ten od Uncle Seiko całkiem fajny.

Ja myślałem też o czymś ze skóry do niego.

 

I mojej zdjęcie na dziś ;)

 

mvlkCLj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis.

Jakby mu zapodali takie indeksy jak w żółwiu ninja, też wyglądałby kozacko  :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A wie ktoś może, z czego Seiko robi tarcze? To jest pomalowany metal? Aluminium? Np w takim sumo czy innym marinemasterze….

post-108913-0-58897800-1577984230_thumb.png

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiąc razy było.

i tysiąc pięćset razy było, że tą stronę jakiś Gollum prowadzi bo bardzo często jakieś farmazony opowiada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, Seiko wypuściło 275 modeli, czyli średnio nowym model co 32h ;)

Mogliby już wyluzować z kolejnymi kolorami tarcz i poświęcić chwilę na zaprojektowanie jakiegoś sensownego zapięcia bransolety z szybką mikroregulacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0bae20ffc625622575c9046726220b2f.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mojej zdjęcie na dziś ;)

 

 

No w czerni to całkiem fajnie się prezentuje.. ;)

Hmm, Dlaczego nikt (jeszcze) nie wymyślił czarnej Lumy :-D

Edytowane przez Pi0tr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.