Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng

ojjj, kolejne krzywuski

Niestety, masakra w tej cenie.

Może oni tam mają jednego gościa w Seiko od nastawy maszyn (robotów) a koleś ma zeza  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj, kolejne krzywuski

Dostrzegasz to jeszcze?

Ramki wyświetlacza daty w Casio kostkach uchodzą Twoim oczom to i tutaj się z czasem przyzwyczaisz  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ja se dałem spokój z minimalnymi krzywiznami. Ileż można, poza tym zamiast cieszyć się zegarkiem to się traci czas na to. Problem jest jak indeks jest nabity na indeks albo bezel rozjechany o cały klik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu będzie nowe 6105, 42.5mm, 120,000yen Silicon belt, 140,000yen Bracelet.

 

SBDC101 jest wyceniony na 130,000yen, oprócz czarnej będzie też brązowa tarcza i niebieska limitka.

Czarna tarcza tego nowego 6105?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se dałem spokój z minimalnymi krzywiznami. Ileż można, poza tym zamiast cieszyć się zegarkiem to się traci czas na to. Problem jest jak indeks jest nabity na indeks albo bezel rozjechany o cały klik :D

A ja jestem przekonany, że to świadome działanie. Niechlujność /słabsza kontrola a przy tym finalnie coraz droższy produkt na który wciąż są chętni, psajoneci to w efekcie większy zysk. I tyle. Mniej wkładamy, a i tak więcej wyjmujemy. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Tak, zgadzam się. I są takie momenty, kiedy się nie godzę na jawne dymanie w d**E, tak jak np z pierwszym MM300, który do mnie przyjechał ze stopioną lumą. I jak przyjdzie moment, że w Seiko takie rzeczy to będzie standard + centrowanie jeszcze bardziej będzie leżeć niż lezy obecnie to powiem stop.  Bo co innego mogę zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz na żółwia PADI, zobaczymy jak u niego. Nie ukrywam, że Seiko to moja ulubiona firma, ale... To jak mieć na nogach ulubione, wygodne buty, a do środka wpadnie kamyk. Przynajmniej tak postaram się opisać moje odczucia

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ten nowy żółw z szafirem/ceramiką? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Klasyk :) jestem ciekawy, kiedy ktoś z forum kupi tego nowego i jak wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegasz to jeszcze?

Ramki wyświetlacza daty w Casio kostkach uchodzą Twoim oczom to i tutaj się z czasem przyzwyczaisz  :D

Koleś narysował czerwone strzałki a ty nawet tego nie dojrzałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś narysował czerwone strzałki a ty nawet tego nie dojrzałeś...

Nie taki był kontekst mojej wypowiedzi ;) Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście jak widzę napis PRESAGE (to strasznie dziwna i poplątaną seria) to zegarek ma już u mnie pod górkę i bardzo dużo mu potrzeba, żeby w ogóle zaczął oglądać go dogłębniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo i o to mi chodziło ;)

Mam nadzieję że Orient jeszcze nie zboczył z kursu i jeszcze jakiś OS wyjdzie prosty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja se dałem spokój z minimalnymi krzywiznami. Ileż można, poza tym zamiast cieszyć się zegarkiem to się traci czas na to. Problem jest jak indeks jest nabity na indeks albo bezel rozjechany o cały klik :D

Ja dałem sobie spokój z Seiko. Niestety jestem pedantem i dla mnie mało ważne czy zegarek kosztuje 3 czy 15kpln. Rozjechany chapter ring u mnie dyskwalifikuje zegarek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Piekło perfekcjonisty :) Co kto lubi, mi było szkoda życia. A Seiko bardzo lubię. Szwajcary mi nie podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Krótko i względem tego, co Jacek napisał. Mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Ja se dałem spokój z minimalnymi krzywiznami. Ileż można, poza tym zamiast cieszyć się zegarkiem to się traci czas na to. Problem jest jak indeks jest nabity na indeks albo bezel rozjechany o cały klik :D

Uj tam w Zolwiu ale jak 3k USD placisz za zegarek, to wypadaloby, zeby centrowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piekło perfekcjonisty :) Co kto lubi, mi było szkoda życia. A Seiko bardzo lubię. Szwajcary mi nie podchodzą.

Żadne piekło. Przypomnij sobie ile trwał Twój zakup MM. Ty nie zaakceptowałes spuchniętej lumy na bezelu ale nie przeszkadza Ci lekki odchyl chapter ringu w zegarku za ciężkie pieniądze a ja mam odwrotnie bo mam świadomość ze wkładkę bezele mogę w ciągu dwóch lat wymienić a jak wyślesz na reklamacje skaszaniony chapter ring to ci Seiko napisze ze wszystko ok i zegarek spełnia ich pato standardy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Wszedłem na stronkę Seiya - on daje info od nieperfekcyjnym scentrowaniu bezela, markera i chapter ringu przy każdym zegarku. Popatrzyłem po zdjęciach, gdzie zegarek jest centralnie na wprost. Jakby się bardzo dopatrywać, wszystkie są rozjechane (screeny). Tylko, że jak dla mnie takie rozjechanie "o włos" to jeszcze przejdzie... Ale jak już jest większe to nie ma bata. Kupy nie kupię.

 

Jash, każdy jest w stanie zaakceptować coś innego :)

post-108913-0-20226600-1582387130_thumb.png

post-108913-0-74352800-1582387138_thumb.png

post-108913-0-78236600-1582387144_thumb.png

post-108913-0-74409500-1582387153_thumb.jpg

post-108913-0-60588300-1582387161_thumb.jpg

post-108913-0-80841100-1582387168_thumb.png

post-108913-0-92291600-1582387385_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Problem nie jest w centrowaniu elementów. Problem jest w nałożeniu farby, tu są drobne przesunięcia. Jeśli idealnie wycentruje się 12 to 6 ma lekki rozjazd. To samo z 3 i 9

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu będzie nowe 6105, 42.5mm, 120,000yen Silicon belt, 140,000yen Bracelet.

 

A to mnie zainteresowałeś. Skąd ta informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.