Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

Szafir jest w:

SPB101J1 - czarne Sumo

SPB103J1 - zielone Sumo

Na plus również to, że zmniejszyli rozmiar cyfr na bezelu z końskich rozmiarów do normalnych.

 

Na plus także większa rezerwa chodu(70h) w 6r35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że nowe Sumo będzie fajnym uzupełnieniem dla SARBA017 i można pozostać tym samym dwuzegarkowcem-Seikowcem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Pewex, o ile garniaka nie nosisz bo wtedy Alpinist to tak średno. A z resztą noś co z czym chcesz :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir jest w:

SPB101J1 - czarne Sumo

SPB103J1 - zielone Sumo

Na plus również to, że zmniejszyli rozmiar cyfr na bezelu z końskich rozmiarów do normalnych.

 

..a według mnie ta zmiana powoduje, że te modele to już tak nie do końca zasługują na nazwę sumo. Podobnie jak SLA na nazwę Marinemaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus także większa rezerwa chodu(70h) w 6r35.

Byłoby dobrze gdyby rzeczywiście było 70h... Coraz więcej głosów jest ze ledwo 60h dociąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę, dam znać za kilka dni, chociaż osobiście nie potrzebuję więcej niż 55, więc uważam tonza takie uszczęśliwianie na siłę a nie PLUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuje za odpowiedz :-) kurde już sam nie wiem po prostu zakładam inne zegarki nawet jak leżą tydzień zakładam na rękę i chodzi zapominam o zegarku, wiadomo nie nosze dwa dni przestaje chodzić. Ile razy muszę go nakręcić - tzn. przekręcić pokrętło? W ogóle wcześniej wspominałem w ogóle wahnika nie czuć może dlatego ze to Seiko.Pozdr

 

ok dziękuje teraz odczytałem jakiś nie ogarnięty jestem ;-) 30 obrotów :-)

 

Witam, dziękuje jeszcze raz z podpowiedz. Nakręciłem zegarek  w sobotę o 13  i nie nosze z bólem serca a jest poniedziałek 19:11 a dalej chodzi tak naprawdę jego rezerwa chodu to mega za skoczenie :-) Już sam nie wiem o co z nim chodzi jak stanie nakręcę i założę na rękę to już nigdy się nie zatrzyma;-) .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad sprzedażą swojego żółwia SRP777 i ustalając cenę chciałem sprawdzić po ile są teraz nowe w sklepach internetowych. I trochę się zdziwiłem, ponieważ z tego co widzę to jest tylko jakiś King Turtle  SRPE03 nazywany nowym żółwiem, który jest dla mnie jakąś karykaturą: gofrowa tarcza, wielka długa lupka i cena 2500 zł. WTF? To miała być sprzedaż z ewentualnym zamiarem powrotu, ale teraz się waham, tym bardziej, że mój jest jeszcze na gwarancji i z polskiej dystrybucji. Na prawdę przestali produkować żółwie z SRP?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memento mori tak to prawda która jest brutalna i okrutna. Ja tam wolę starego żółwia srp. Pozdrawiamy serdecznie ja i mój żółw z grudnia 2016f0d616c5b3726f213eb31cb2ab900806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Idą nowe MM200 z normalnymi wskazówkami.

 

IMG-1832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Brzydale...

 

8d478b323f56d15c937224d8ba5b530d.jpg

 

e0d47f3774414cca69e45c567e6cc30d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą nowe MM200 z normalnymi wskazówkami.

 

Wiedziałem że tak będzie

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200208-115913.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

 

Szczerze to są dość paskudne. Takie składaki z wielu modeli, nie wiem sam. Mi się nie podobają. A ten z metalicznym bezelem to już wgl frankestein.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

A mnie wręcz przeciwnie, tak od początku powinien wyglądać MM200.

Trzeci współczesny zegarek trafnie nawiązujący do historycznego modelu.

Szkoda trochę, że to rok covid bo już dawno tak nie było żeby spodobały mi się aż 3 modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że MM200 nigdy nie powinien powstać! Całe szczęście wypłoch zawsze będzie wypłochem i bajka o brzydkim kaczątku dla niego nie działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na równo :) z tym że niebieskiego mam od dzisiaj a zielonego już jakiś czas, może z czasem coś się zmieni ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony tako bardziej "wintydż", niebieski jakby nowocześniejszy.

Obydwa ładne ale niebieski ładniejszy, a zielony ma to coś.

Trzymałbym obydwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.