Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

@clusca

DIVER NA SKÓRZE ლ(ಠ_ಠ ლ)

 

a tak na serio to każdy nosi jak lubi :) Model zegarka fajny, ten + mm200 uważam za bardzo udane :) 

 

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek w tej konfiguracji to dla mnie mistrzostwo Świata ,jego mały rozmiar, nie chcę nic więcej.Najwygodniejsza bransoleta jaką dotąd nosiłem,bardzo solidna.Nie wiem co Kwiatkowi w niej nie pasowało. Chyba zamykam internety zegar idealny ?

B67F49F6-8A68-4F74-AF0B-78285D267CA2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mam płaski i dość mały nadgarstek, mi ta bransoletka nie pasowała po prostu wizualnie na ręku. 

Nie lubię bransolet od Seiko i chyba nie polubię, no tak już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał:

Ze wstydu aż się zazielenił przez tą skórę ;)

 

Wcale nie jest źle, ale ważne by odpowiednio dobierać odcień brązu do tej tarczy.

Z czarnym jest mniejszy problem ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No i czemu oni do tej koperty nie wsadzili lepszego werku i nie sprzedawali dalej to ja ni wim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest 5 w milionie wersji kolorystycznych :)
Musieli coś w miarę budżetowego zostawić, bo wyższych modeli jest multum: monstery, żółwie, biedaMASy, babyMM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0043.thumb.jpg.87086eb57da34ee152db6a2fcd59f6f7.jpg

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2020 o 23:42, MieszkoMieszko napisał:

Na skórce to dobrze żółw wygląda ?

 

Ale chyba nie na tej niestety. Bardzo niedobrany pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ale chyba nie na tej niestety. Bardzo niedobrany pasek.
A na jaką byś wrzucił? Chyba nie ta od banana? Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tej mi bardzo nie gra z czarną tarczą. Poza tym to solidna koperta, więc wolałbym pasek zdecydowanie grubszy. Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie nowy limitowany model SPB149? Pasował by mi rozmiar, cena też. Może byłby dobrym modelem do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2020 o 23:51, nixon111 napisał:

Jak oceniacie nowy limitowany model SPB149? Pasował by mi rozmiar, cena też. Może byłby dobrym modelem do zakupu. 

 

Także się zastanawiam nad tym zegarkiem a dokładnie nad SPB145J1 ma wszystko co mi się podoba, nie jestem tylko pewien czy bezel jest ceramiczny?

Patrząc całościowo nie ma do czego się przyczepić: rozmiar, mechanizm w miarę rozsądna cena i tylko ta jedna rzecz, która mnie odrzuca - wstrętne, obrzydliwe logo X. Seiko... why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart us, tylko jak to zrobić?.. 

U Ciebie widzę nawet cos wiecej, bo sekundnik do przodu a godzinowa do tyłu to nawet rozciągnąłeś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2020 o 23:51, nixon111 napisał:

Jak oceniacie nowy limitowany model SPB149? Pasował by mi rozmiar, cena też. Może byłby dobrym modelem do zakupu. 

 

Chyba jeden z ciekawszych modeli w ostatnim czasie,

Gdybym nie miał SLA017 to na 100% bym brał tego.

Nie zastanawiaj się, kupuj :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 10.05.2020 o 23:51, nixon111 napisał:

Jak oceniacie nowy limitowany model SPB149? Pasował by mi rozmiar, cena też. Może byłby dobrym modelem do zakupu. 

Model bardzo fajny. Tylko jeszcze chyba nie do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
On 5/10/2020 at 11:51 PM, nixon111 said:

Jak oceniacie nowy limitowany model SPB149? Pasował by mi rozmiar, cena też. Może byłby dobrym modelem do zakupu. 

6r* jest do przebolenia a poza tym bardzo interesujący model, jak myślisz o zakupie nowego to może zacznij się już rozglądać - widziałem dwa zagraniczne sklepy gdzie pre-order był już sold out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, vitriol napisał:

6r* jest do przebolenia a poza tym bardzo interesujący model, jak myślisz o zakupie nowego to może zacznij się już rozglądać - widziałem dwa zagraniczne sklepy gdzie pre-order był już sold out.

Myślisz że ten pre-order jest już na pewno sold out? Czy przypadkiem to nie jest tak że zmienią status na available w momencie gdy zegarek fizycznie pojawi się u nich na stanie lub kilka dni przed jego planowanym otrzymaniem?

 

Pytam bo sam się do niego przymierzałem i takie mnie myśli naszły jak przeglądałem ofertę. W jednym ze sklepów jest np opcja dodania swojego adresu mailowego w celu informacji o zmianie dostępności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.