Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SLAWEK 01 napisał:

Kurcze oba są SUPER, taktycznie ciężki wybór i dlatego najlepiej mieć oba😊

 

Czarny miał iść już jakiś czas temu w odstawkę, chciałem go spieniężyć, aby kupić właśnie w stali. Ale teraz jak patrze na dwa obok siebie, to jakoś trudniej mi z czarnym się rozstać i go pewnie zatrzymam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SEI_pat_KO napisał:

 

Czarny miał iść już jakiś czas temu w odstawkę, chciałem go spieniężyć, aby kupić właśnie w stali. Ale teraz jak patrze na dwa obok siebie, to jakoś trudniej mi z czarnym się rozstać i go pewnie zatrzymam :) 

Wydaje mi się że, to całkiem słuszna koncepcja 😀. A Monstera już sprzedałeś? Kurcze choruje na niego ☹ Chodzi mi oczywiście o SRP315K1...

Edytowane przez SLAWEK 01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, SEI_pat_KO napisał:

Znajdź różnicę :)

Doszedł i w stali. Na pierwszym rzut oka, ten w stali wygląda na większy, no ale są identycznych rozmiarów przecie :) Może tego nie widać na zdjęciu, ale na sbbn035 widać sporo więcej paluchów, w sbbn033 są o wiele mniej widoczne. Jak spojrzy się na czarnego, to taki trochę zaczajony ninja, jak spojrzy się na srebrnego, to jest od razu łał!

Niestety los tak chciał, że poświęciłem srp637k1 (miałem go zachować) aby uzbierać na sbbn03.

 

I super, ale sprzedaż srp637k1, jest niewybaczalna, ja popełniłem ten błąd, i dla tego podpowiadałem, aby nie sprzedawać.

Dni tygodnia masz tylko po japońsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SEI_pat_KO napisał:

Wiem, wiem :) Szybko się sprzedał, dość zadziwiająco.

Eng i kanji. Ale lubię w kanji :)

Jak sprawuje się 7C46, ciekaw jestem, krążą diametralnie różne opinie w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zegarków w których chodzę na przemian i przyznam się, że nie testowałem sbbn035, a sbbn033 mam od dzisiaj :)

nie widziałem jakiś większych odchyleń czasowych w sbbn035, tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

Czy domowymi sposobami byłbym w stanie usunąć tego cyklopa z nowego alpinista?

Ja kiedyś próbowałem na tanim zegarku marki Nautec i niestety podgrzaniem nie dałem rady a jest jakieś ryzyko przegrzania szkła, przypalenia.

Skończyło się na jej usunięciu przez zeszlifowanie i następnie polerkę a to dość żmudny proces.

Ja bym zostawił cyklopa, kiedyś też nie mogłem na to patrzeć ale już mi nie przeszkadza i zapewne też się do niej przekonasz a może nawet polubisz 🤗 

Druga sprawa że przy ewentualnej odsprzedaży lepiej się sprzedają nie grzebane 😉 

A to był ten pacjent apropos ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz, to fakt, że stara wersja Alpinista bez cyklopa ma ramkę wokół daty, nowa nie ma. Po usunięciu lupki nie wygląda to za ciekawie MZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
13 godzin temu, SEI_pat_KO napisał:

 

Czarny miał iść już jakiś czas temu w odstawkę, chciałem go spieniężyć, aby kupić właśnie w stali. Ale teraz jak patrze na dwa obok siebie, to jakoś trudniej mi z czarnym się rozstać i go pewnie zatrzymam :) 


Czarny zara będzie nie do kupienia. A zacny to sikor...

 

49423751067_6b55b0b1bd_o.jpg

 

49418836397_6d69a45f14_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, maritimeeng napisał:


Czarny zara będzie nie do kupienia. A zacny to sikor...

 

A co, tak wykupują?:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
3 minuty temu, PiotrX napisał:

 

A co, tak wykupują?:lol:


Ostało się kilku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Skąd najlepiej brać puchę teraz? Seyajapan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Noodles napisał:

Skąd najlepiej brać puchę teraz? Seyajapan?

Masz info na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, maritimeeng napisał:

Czarny zara będzie nie do kupienia. A zacny to sikor...

 

Mój jest troszeczkę, dosłownie troszeczkę  po przejściach, kilka rysek na szkiełku i pancerz lekko obdrapany, dlatego chciałem go spieniężyć na sbbn033. Ale jak teraz patrze na oba, to mi przechodzi jego sprzedaż, bo w sumie te drobne wady wizualne nie przeszkadzają :) Może zapoluje też na niebieskiego, albo jakiegoś starszego tuńczyka, marzy mi się 600m.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.