Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję jeszcze raz problem zdiagnozowany.

Zeskanowałem sobie japońskie krzaczki z tego obrazka i tłumaczenie jest takie:

„Panel ładowania Położenie panelu ładowania pod tarczą Real * Kolor zależy od modelu. O tarczy do ładowania słonecznego Ten model ma tarczę, która przepuszcza światło, więc tarcza jest wykonana z półprzezroczystego materiału. Będę. Dlatego jest część, przez którą można zobaczyć panel ładowania słonecznego pod tarczą. Ponieważ jest część, w której panel słoneczny ma nieregularny kształt około 20 do 25 minut Wygląda na zadrapanie, ale to nie jest rysa."

Edytowane przez krompac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Kupiłem kiedyś jednocześnie zielony i niebieski bo nie mogłem się przekonać po zdjęciach w necie na jeden. Zielony od razu sprzedałem, a niebieski... Nie przetrwał chyba dwóch tygodni właśnie z uwagi na solar, drażniło mnie to strasznie. Szkoda bo poza tym odcień tarczy był świetny...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen Eco-Drive nie ma tego problemu. Także polecam Citizen'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krygo napisał:

No niestety... Kupiłem kiedyś jednocześnie zielony i niebieski bo nie mogłem się przekonać po zdjęciach w necie na jeden. Zielony od razu sprzedałem, a niebieski... Nie przetrwał chyba dwóch tygodni właśnie z uwagi na solar, drażniło mnie to strasznie. Szkoda bo poza tym odcień tarczy był świetny...

 

 

Jest jakiś zegarek, którego nie sprzedałeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy pytasz uszczypliwie, czy z faktycznej ciekawości, ale odpowiadając: oczywiście-aktualne 6, które są w pudełku :DJa nie mam sakiewki bez dna jak mam wrażenie niejeden tutaj. Często też szybko się nudzę. Zakładam jednak, że jakby sakiewka była wiecznie dyspozycyjna to i sprzedaż była by znacznie mniejsza. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nowy pasek to jak nowy zegarek 

 

ZPjTOrO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Krygo napisał:

Sam już nie wiem czy pytasz uszczypliwie, czy z faktycznej ciekawości, ale odpowiadając: oczywiście-aktualne 6, które są w pudełku :DJa nie mam sakiewki bez dna jak mam wrażenie niejeden tutaj. Często też szybko się nudzę. Zakładam jednak, że jakby sakiewka była wiecznie dyspozycyjna to i sprzedaż była by znacznie mniejsza. 

Bardziej chodzi mi o to, czy znalazłeś dla siebie tak cenny emocjonalnie zegarek, że masz w poważaniu te kilka czy kilkanaście stów, które możesz za niego dostać (przykładowo Seiko Monster V1/V2) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kwiatek napisał:

Nowy pasek to jak nowy zegarek 

 

Genialnie się ten zegarek prezentuje. Zastanawiam się tylko na ile to jego rzeczywisty wygląd, a na ile magia Twoich zdjęć, ponieważ na zdjęciach ze sklepów internetowych wygląda po prostu OK, a na Twoich wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Burns napisał:

Bardziej chodzi mi o to, czy znalazłeś dla siebie tak cenny emocjonalnie zegarek, że masz w poważaniu te kilka czy kilkanaście stów, które możesz za niego dostać (przykładowo Seiko Monster V1/V2) 

 

Póki co nie. Zegarek może mi się co najwyżej bardzo podobać, ale ostatecznie to tylko przedmiot. Mniej lub bardziej użytkowy i nie przypisuję mu wyższych emocji. Można poddawać w wątpliwość sens sprzedawania naprawdę taniego zegarka jak te Casio:

 

2RYR5nX.jpg

 

I tu faktycznie tego sensu nie widzę bo nie ma opcji żebym mógł go za takie grosze czymś zastąpić. Najlepiej wydane 230 pln.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 minuty temu, Krygo napisał:

 

 

Póki co nie. Zegarek może mi się co najwyżej bardzo podobać, ale ostatecznie to tylko przedmiot. Mniej lub bardziej użytkowy i nie przypisuję mu wyższych emocji. Można poddawać w wątpliwość sens sprzedawania naprawdę taniego zegarka jak te Casio:

 

2RYR5nX.jpg

 

I tu faktycznie tego sensu nie widzę bo nie ma opcji żebym mógł go za takie grosze czymś zastąpić. Najlepiej wydane 230 pln.

 

Ale ten mesh... ☹ no ale co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Godzinę temu, clusca napisał:

 

Genialnie się ten zegarek prezentuje. Zastanawiam się tylko na ile to jego rzeczywisty wygląd, a na ile magia Twoich zdjęć, ponieważ na zdjęciach ze sklepów internetowych wygląda po prostu OK, a na Twoich wymiata :)

Dziękuję :)

Ogólnie naprawdę zegarek jest bardzo fajny! Ja polubiłem te czarne Seiko i zastanawiam się nad powrotem jeszcze do SRPD79K1 bo miałem, sprzedałem i żałuję.

Czekam, może ktoś w okazjach rzuci jakieś fajne ceny na Seiko ;) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

https://www.olx.pl/oferta/seiko-presage-automatic-coctail-sakura-fubuki-sary089-srpc03j1-CID87-IDGStwP.html

Patrzcie jaki kwiatek.

Ciekawe kto ile rzeczy znajdzie co nie pasuje.emoji15.png

 

Dla ułatwienia, miałem sakurę z rezerwą :)

 

 

DSC_0401.JPG

 

 

W dniu 24.11.2020 o 09:02, Lincoln Six Echo napisał:

Wygląda świetnie. Pasek kompletnie nie pasuje, ale sam zegarek - bombka! :)

 

twój ten sumo z limitki? zazdraszczam :)

Edytowane przez SEI_pat_KO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie do mojej 5 

A.thumb.jpeg.bdc58a1cbc50606aae91410338ebe1d2.jpeg

Idzie kupić gdzieś i założyć bezel taki lub podobny nie "malowany"?

NOWY-ZEGAREK-SEIKO-SPORT-5-SRPB79K1-AUTOMATIC.thumb.jpeg.dca3624918b125384288f66bd59e710d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

Nie, nie mój - fotka z netu. Tym niemniej, dalsze podziwianie jest możliwe. :D

 niestety tylko podziwianie :D

 

Siemandero, czy zakładanie paska o szerokości 19mm do zegarka, który ma w uszach 20mm jest jakoś bardzo zauważalne, czy nie? Mam kilka zegarów seiko, jedne mają 19mm, inne 20mm. Chcę żeby paski były przechodnie. Bedzie cebula, czy nie, jak sądzicie? Wiem, no z góry robi się paski wymiarowe, ale zawsze kilka stówek na takim czym można zaoszczędzić. To jest praktycznie 1mm. Chce w niedalekiej przyszłości coś kupić, a teraz jest black week, sami wiecie :D

 

Edytowane przez SEI_pat_KO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 niestety tylko podziwianie
 
Siemandero, czy zakładanie paska o szerokości 19mm do zegarka, który ma w uszach 20mm jest jakoś bardzo zauważalne, czy nie? Mam kilka zegarów seiko, jedne mają 19mm, inne 20mm. Chcę żeby paski były przechodnie. Bedzie cebula, czy nie, jak sądzicie? Wiem, no z góry robi się paski wymiarowe, ale zawsze kilka stówek na takim czym można zaoszczędzić. To jest praktycznie 1mm. Chce w niedalekiej przyszłości coś kupić, a teraz jest black week, sami wiecie
 
Mnie osobiście kłuje w oko widoczny spring bar między uchem a krawędzią paska. 1mm będzie widoczny.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę założyć 20mm do 19-tki niż odwrotnie. 19mm kupowałem tylko pod konkretny zegarek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Macmac napisał:

Osobiście wolę założyć 20mm do 19-tki niż odwrotnie. 19mm kupowałem tylko pod konkretny zegarek.

 

Paratrooper 20mm będzie się zaginać, guma 20mm pewnie jakoś siądzie na 19mm, gorzej jest ze ściąganiem szerszej gumy.

Żeby nie było lipy, polecę już z pasiorami na wymiar. Więcej zapłace, ale będzie przynajmniej głowa spokojna :)

 

A dzisiaj ten mi usiadł :)

IMG_20201126_104310.jpg

Edytowane przez SEI_pat_KO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuraj w towarzystwie Arnoldów. 

Kolejny udany zakup na ebayu. Kilka setek do przodu zważywszy że ten modele praktycznie u nas nie do dostania. A jak już się pojawi to cena gróbo ponad 2 tyś 

16063956232031499020201659713647.jpg

160639747429334388733601517524.jpg

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.