Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

@dante100 A gdzie na eBay można dostać tak tanio ta branse?

Mam tyle linków tej bransolety że jakbym miał wymienione wcześniej elementy to mógłbym sobie nową zrobić

Stąd to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MieszkoMieszko napisał:

@dante100 A gdzie na eBay można dostać tak tanio ta branse?

Mam tyle linków tej bransolety że jakbym miał wymienione wcześniej elementy to mógłbym sobie nową zrobić emoji41.png

Stąd to pytanie.

Looknij na priv 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj coś ostatnio cieplej o biedaMASach, a ja właśnie noszę się ze sprzedażą:

 

DSC_1352.thumb.JPG.9cf05d296ffd4c245969fab97274295c.JPG

 

A tak właściwie z przejściem na coś mniejszego. Po głowie chodzi SPB147J1 ;)

Jak by ktoś był zainteresowany nabyciem powyższego albo odprzedaniem wspomnianego zapraszam do rozmowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten nowy jest dwa razy lepszy żeby płacić dwa razy taką cenę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary biedaMAS też stał na początku w okolicach 4-4,5k. Nie wykluczone, że życie z czasem zweryfikuje cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio jak w time trend state modele mm200 np. Z dnia na dzień z okolic 3k wskoczyły na 4.5k....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał:

Tylko czy ten nowy jest dwa razy lepszy żeby płacić dwa razy taką cenę??

 

I to jest dobre pytanie, jeśli miałbym na nie odpowiedzieć to powiedziałbym nie. Nowa edycja bardziej mnie przekonuje przede wszystkim mniejszym rozmiarem i nieco bardziej tradycyjnym designem, ale poza tym nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że jego wykonanie jest lepszej jakości i determinuje taką różnicę w cenie. Świadomie podjąłem decyzje o wstrzymaniu się z zakupem nowego i celuję w używany egzemplarz, w nieco bardziej adekwatnej cenie względem tego co oferuje.

 

Dziś nawet widziałem ciekawe porównanie obydwu, wrzucam odnośnik poniżej, może kogoś tutaj zainteresuje :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać 

Pytanie szukam Seiko SARB035 lub 033. Znalazłem na eBay.uk nowa sztukę 035 i dogadałem się ze sprzedającym na 535 funtów czyli jakieś 2735pln, i pytanie czy to rozsądną ceną?? Wiem że Seiko wycofało już z produkcji te modele i ceny wskoczyły w górę, ale czy to nie za wysoka cena. 

Podziękował 👍

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest dobra cena.kazda cena powyżej 2k za ten stary model nie jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

Nie to nie jest dobra cena.kazda cena powyżej 2k za ten stary model nie jest dobra

Nawet  za nowa sztukę. Można wyrwać używkę za mniej niż 2k ale czy nowa za tak cenę znajdziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach masz zdecydowanie lepsze jakościowo SARXy...
Np 045 czy 047 a jak dobrze poszukasz i dołożysz niewiele to i 033 035

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, MieszkoMieszko napisał:

W tych pieniądzach masz zdecydowanie lepsze jakościowo SARXy...
Np 045 czy 047 a jak dobrze poszukasz i dołożysz niewiele to i 033 035

 

Dokładnie, też mi chodził po głowie czarny SARB, ale przegapiłem okres, kiedy jeszcze był na ebay za jakieś 1,6-1,7k PLN. Teraz wolałbym do tych 2700 dołożyć "kilka złotych" i kupić SARX035 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo obecne ceny na sarb017 to jakaś kpina i śmiech na sali nie wspomnę już o SKXach
Niemniej jednak ja w okolicach 2800 w górę to wolę SARXa a nawet Citizena można dostać na tym poziomie cenowym w dużo lepszej jakości wykonania o czym świadczy przykład nb1041

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
38 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

Tak samo obecne ceny na sarb017 to jakaś kpina i śmiech na sali nie wspomnę już o SKXach emoji41.png
Niemniej jednak ja w okolicach 2800 w górę to wolę SARXa a nawet Citizena można dostać na tym poziomie cenowym w dużo lepszej jakości wykonania o czym świadczy przykład nb1041

Oj skxa bym przytulił ale nie przy podwójnej przebitce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj skxa bym przytulił ale nie przy podwójnej przebitce
mógłbym mieć pomarańczowego na zbyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

mógłbym mieć pomarańczowego na zbyciu emoji41.png

Wyskocz z biedamasy niebieskiej za pu ceny to wezmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
20 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

mógłbym mieć pomarańczowego na zbyciu emoji41.png

Dzięki 😃 tylko ni się chciało takiego czarnego klasyka na jubilee 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyskocz z biedamasy niebieskiej za pu ceny to wezmę 
Za pu ceny to mogę Ci Twilight Blue dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi SARBami to się można poważnie zastanowić. Oczywiście, że kiedyś było taniej, ale nie zanosi się, żeby te ceny miały spadać w dół. Poza tym, moim zdaniem w przedziale cenowym 2K to są naprawdę świetne zegarki. Bardzo fajnie wykończone i to jeszcze były czasy, gdzie Seiko nie miało problemu z umieszczeniem loga na koronce, co więcej spasowanie bransolety z zegarkiem jest wciąż lepsze niż w niejednym nowym droższym Seiko. SARX wiadomo półka wyżej, ale ja cenie sobie SARBa za jego bardziej kompaktowy rozmiar.

 

Na ten moment jest to mój ulubiony Seiko, a mam ich kilka z podobnego przedziału cenowego. Nie mniej jednak czarne tarcze bardzo leżą w moim guście, stąd też upodobanie do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARB033 o którym wspominałem już kilka godzin później poszedł, więc szukam dalej. W SARX nie podoba mi się bransoleta (a dokładnie polerowane link) wolę prosta matowa oyster styl branze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sarx045 masz przepiękna bransoletę w kasztal litery H. Miałem i potwierdzam leży przeza... iście :-)i to wszystko za ok 2700 po opłatach. A ten granat to większośxi sytuacji jest czarny i uwidacznia się w ostrzejszym świetle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.