Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Dobrze napisane. Teraz jakąś moda na te pedalskie mesh-yki. Dramat.

Ale chociaż wygląda ok. 

Nie wygląda ok, może się wydawać ok na renderowych zdjęciach lub po photoshopie, tak samo jak recraft w necie wygląda jak cudo niestety po wyjęciu z pudełka tak kolorowo już nie jest, traci bardzo dużo. Przykładem jest moje zdjęcie i kolegi kilka postów wyżej, oba na paskach, ten sam zegarek a na jednym wrzuconym prosto z tel wygląda jak shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, clusca napisał(-a):

Jest dobrze. Pasek jest nowy, a to nie jest miękki kauczuk, który owija się wokół nadgarstka, tylko dość sztywna guma, która się dopiero układa :)

 

EDYTA:

Jak mnie denerwują te duble i czkawki postowe. Co drugiego posta muszę poprawiać. Najgorsze jest to, że jak dodaję zdjęcie, to następny post w danym temacie już z automatu to samo zdjęcie wstawia. Też tak macie?

 

Czasami też tak mam. Jest na to sposób. Jak skończysz wpis, to klikasz "dodaj odpowiedź" i jak nie przestaje się ładować, to odśwież stronę (klawisz F5) i zobaczysz, ze wszystko jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię, ale wtedy często temat znika mi z listy obserwowanych, pomimo, że nadal jest "obserwowany" i dopiero za jakiś czas wraca. Dodatkowo dodają się do nowych odpowiedzi zdjęcia, które zamieszczałem w danym temacie podczas poprzedniego wpisu. Niestety nie działa to jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał(-a):

Tak właśnie robię, ale wtedy często temat znika mi z listy obserwowanych, pomimo, że nadal jest "obserwowany" i dopiero za jakiś czas wraca. Dodatkowo dodają się do nowych odpowiedzi zdjęcia, które zamieszczałem w danym temacie podczas poprzedniego wpisu. Niestety nie działa to jak powinno.

Faktycznie, powiadomienia docierają z poślizgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niebiskiego kotleta wrzucałem kilka stron wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie proszę o przyjęcie do klubu 🙂

Ori pasek w pudle, a leśnik wskoczył na sailcloth - bana nie schodzi z twarzy 🙂

20210225_165027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tego jeszcze nie pokazywano ;)

66c92c4f20fe6db978c9d47436e7cc6e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wytłumaczy mi ktoś ten zachwyt?!

 

@Sol powie, że nawet nie ma ramki na oknie od daty! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi, gratki 🍻

 

Świetny zegarek. Wiem, bo mam 😎 Pomyśleć, że tyle lat się przed nim wzbraniałem... że zielony, że złote indeksy, że mały, itp. ;)

 

1614243831153.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Chorwat napisał(-a):

@szuwi, gratki 🍻

 

Świetny zegarek. Wiem, bo mam 😎 Pomyśleć, że tyle lat się przed nim wzbraniałem... że zielony, że złote indeksy, że mały, itp. ;)

 

1614243831153.jpg

Dzięki 🙂 Miałem podobnie, ale najpierw, w sierpniu, znalazłem PanAfrica, więc jak  kolejny zielony zaczął chodzić po głowie, to ropuściłem wici, porozkładałem wnyki i czekałem, aż Alpinist wpadnie ;-)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja swojego Alpinista, choć nawet taternikiem marnym jestem ;)  . 

oie_rTLpolC5zZ9H.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kwiatek napisał(-a):

Wytłumaczy mi ktoś ten zachwyt?!

 

@Sol powie, że nawet nie ma ramki na oknie od daty! 

 

Niestety powiem, że w tej wersji daty nie powinno być w ogóle.

Fajnie, że dali kolor tła czarny, ale umieścili okienko w takim miejscu, że psuje cały wysiłek :blink:

 

Myślę, że wszyscy zachwycają się... paskiem :rolleyes::D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

@szuwi, gratki 🍻

 

Świetny zegarek. Wiem, bo mam 😎 Pomyśleć, że tyle lat się przed nim wzbraniałem... że zielony, że złote indeksy, że mały, itp. ;)

 

 Ja miałem to samo i jednak nie. Natomiast przemawiała do mnie niebieska limitka dla WUS, któryś z kolegów forumowiczów sprzedawał chyba na forum ale nie podjąłem decyzji, gdybym kupił sądzę, że byłbym zadowolony. 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Oficjalnie proszę o przyjęcie do klubu 🙂

Ori pasek w pudle, a leśnik wskoczył na sailcloth - bana nie schodzi z twarzy 🙂

20210225_165027.jpg

Garatuluję oficjalnie na forum.Szkoda,że bransolety nie chciałeś.Wtedy zegarek staje się kompletny :) ps.jakby  był ktoś zainteresowany to mogę odsprzedać po cenie zakupu nowy oryginał Seiko do Alpinisty bo została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ale to chyba nie na rynek EU?!

Ta piątka fajna by była do zmodowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli są dostępne w CZ to raczej EU, chyba, że coś się zmieniło na mapie Europy o czym nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Ja miałem to samo i jednak nie. Natomiast przemawiała do mnie niebieska limitka dla WUS, któryś z kolegów forumowiczów sprzedawał chyba na forum ale nie podjąłem decyzji, gdybym kupił sądzę, że byłbym zadowolony. 

Dla Hodinkee.
Z tym że sporo osób pisało, że mimo że na zdjęciach wygląda super to na żywo czar pryska. Wiadomo że to kwestia indywidualna, ale lepiej byłoby go obejrzeć przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest się czego obawiać przy Kinetic pd seiko? To jest wiekowy mechanizm że działa dlugo bezproblemowo? Bo taki zegar mi wpadł w oko. 

 

Seiko-Kinetic-SRN071P1-e1596132250465.jpeg.f3e2afece616f4a0c68a3f4c8dce301e.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie jest się czego obawiać przy Kinetic pd seiko? To jest wiekowy mechanizm że działa dlugo bezproblemowo? Bo taki zegar mi wpadł w oko. 

 

Seiko-Kinetic-SRN071P1-e1596132250465.jpeg.f3e2afece616f4a0c68a3f4c8dce301e.jpeg

 

 

Kinetic ma sens jedynie gdy się ma maksymalnie 2-3 zegarki. Miałem jednego kinetica Seiko i to była taka kula u nogi. Nienoszony zaczynał zwalniać. Nigdy więcej. Być może to był jakiś wadliwy egzemplarz ale był nowy i od początku sprawiał kłopoty. Kinetic jest Ok dla osoby noszącej go regularnie ja mam za dużo alternatyw, Ty pewnie też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.