Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

A to moje skromne, kupione od klubowicza. Na pasku na razie do przymiarki, bo przy tych temperaturach zostaje na fabrycznej bransolecie.

 

20210607_171356.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.06.2021 o 17:10, BAT123 napisał(-a):

Nowe limitki. Na tarczy ślady "stóp" pingwinów😀

 

Monstera nosiłbym .


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz fajniejszego :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 

Do pary fajnie by się komponował. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2021 o 09:29, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jakby tak zamiast tej tarczki był normalny datownik, to byłyby to bardzo fajne zegarki. 😐

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świecimy

 

IMG_3685p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tommly napisał(-a):

Świecimy

 

IMG_3685p.jpg

 

Człowieku, nie tak po oczach. Włącz światła mijania! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Człowieku, nie tak po oczach. Włącz światła mijania! ;) 

:D

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210610-183751.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

20210611_095640.jpg

 

Islander ma fajnego homarka tego modelu.

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytałem w jednym salonie (sieciowym) ile by u nich kosztowała bransoleta do alpinista. Obsługa na starcie stwierdziła że to prawie nie możliwe do załatwienia ale sprawdza. Za kilka dni napisali do mnie że mogą ją załatwić za 1600zl i 6 tygodni oczekiwania .... A na na mastersintime.pl z ceną 700 zł i 3 dni realizacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Jxxer napisał(-a):

Z ciekawości zapytałem w jednym salonie (sieciowym) ile by u nich kosztowała bransoleta do alpinista. Obsługa na starcie stwierdziła że to prawie nie możliwe do załatwienia ale sprawdza. Za kilka dni napisali do mnie że mogą ją załatwić za 1600zl i 6 tygodni oczekiwania .... A na na mastersintime.pl z ceną 700 zł i 3 dni realizacja. 

Bransoletę kup na Ali jest za około 60 USD. Nawet jak zapłacisz VAT, to będzie to poniżej 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Bransoletę kup na Ali jest za około 60 USD. Nawet jak zapłacisz VAT, to będzie to poniżej 300 zł.

Ja zamówiłem na Ali 04.06 zapłaciłem dokładnie 228zł, bransoleta przyszła 16.06. Cena co podałem była ceną całkowitą. Przesyłkę wybrałem Aliexpres Standard Shipping.

Bransoleta dobrze wykonana, end-linki pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Alo70 napisał(-a):

Ja zamówiłem na Ali 04.06 zapłaciłem dokładnie 228zł, bransoleta przyszła 16.06. Cena co podałem była ceną całkowitą. Przesyłkę wybrałem Aliexpres Standard Shipping.

Bransoleta dobrze wykonana, end-linki pełne.

 

Niestety od 1 lipca trzeba doliczyć 25% opłat granicznych. Podałem wyżej cenę z tzw. ostrożnością, nie każdy czeka na promocje i ma kupony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jakby ktoś miał ochotę za wyśmienitą cenę, to zapraszam na PW ;)

 

aiuABydNIclOv8SxhX3h8uw3GOPs9b_pK5EBUGCQ5edseJ0Nw1Oi06imkeCEOcDfyx3-Gqlz1xUuii_FiywEbq9A3SJqcyDAktHhCXg1_l2uY2BBL7zPbveszcoeXS-WZQZjinXp49n0swfDFeLZlNBf6EQpMdWsZm-1sF4YF7k8fDMVNRpuR9Ueirh-e98pwaEo_eFs2HtgPvNSWllNmnnODHhqB3WLa41MLxof15ATkOCT6w5nD3IT-XxNZi4wK_1QO3Nq3q1kOZhWOMaGz0_Xd7MqHRjbjb54akTPpnzqjm_YQTMBrEAjO7P9FRET2MB5aKdD8-_pr3gUTWRoxpPxtYW9efJ_sWSQwoobFy74XJercSCHpb72UVh1TSxl4uDNTEaYqkUIMyk7c8MBNlJIfIuyZoO747vK8P7wjMSf3WWX7kkXBMcoz9pSIL0VmUXU5ocTmemDUoiiZsynig2RM5hOIouedP2AHsPZT1BgFw5045Vu_Tq51DZa4SqWOFS14ek6eGr9FPnpZF78BAkHOzEbxu2gliEkt2qDKsykt3lbA4cB2BSYmHl8_hM1ipP_5KPVZFtq1CYRG7HX-H3mhyjyUrl-r2UPx7BgJ4kiZP618Crgy5E6sTOFQi2kR2qxMijFTtB4y_EOLMckRTm7hTQyZEAEWuotpVZZqHbGXtBHAV2QItmdDRIj0Zu-H5JdpcQyYSa78LRhJD9EdAVK=w1424-h943-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście wrzucić jakieś zdjęcia tych waszych bransolet z Ali?  I jakiś namiar o której dokładnie mówicie, bo przeglądam te aukcje i jedyną która znalazłem w okolicach podanej przez was ceny: AGELOCER Original Watchband 20mm 7-peice Link Jubilee 

Edytowane przez Jxxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.