Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może macie jakieś pomysły na paski tropic 20 i 19 mm takie żeby grube teleskopy Seiko wchodziły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nic nie pokazywałem, bo udział Seiko w mojej szkatułce zmalał w wyniku rotacji wykonanych przez ostatni rok. Ale mam do pokazania fotografię, którą wykonałem z zamysłem pokazania jej w konkursie marcowym. W sumie żałuję, że w ostatniej chwili wystawiłem inne zdjęcie 🙂

 

DSC01693-3v-resiized.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nic nie pokazywałem, bo udział Seiko w mojej szkatułce zmalał w wyniku rotacji wykonanych przez ostatni rok. Ale mam do pokazania fotografię, którą wykonałem z zamysłem pokazania jej w konkursie marcowym. W sumie żałuję, że w ostatniej chwili wystawiłem inne zdjęcie

 
Tak przy okazji zapytam jeżeli nie jest rekwizytem do zdjęć , czy jesteś zadowolony z tego Presage, czy warty jest tej ceny i czy kupiłbyś go jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Uwielbiam ten zegarek. Jest jednym z nielicznych, co do których jestem pewien, że nigdy się ich nie pozbędę.

 

Tylko on chyba podrożał psiamać w stosunku do tego, kiedy go kupowałem.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie. Uwielbiam ten zegarek. Jest jednym z nielicznych, co do których jestem pewien, że nigdy się ich nie pozbędę.
 
Tylko on chyba podrożał psiamać w stosunku do tego, kiedy go kupowałem.
Pamiętasz może za ile go kupowałeś? Teraz krzyczą ponad 6k.
Dla kolegi pytam
4e738ff3922b4f42bbdeb7969cb6d3be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 z małym kawałkiem.

17 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Pamiętasz może za ile go kupowałeś? Teraz krzyczą ponad 6k.
Dla kolegi pytam emoji6.png
4e738ff3922b4f42bbdeb7969cb6d3be.jpg

 

I ja to szanuję 😃👌😍👍👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku TT miał taką obniżkę, ale wtedy nie miałem kasy teraz też nie mam ale z dugiej strony, jak będę czekał aż będzie kasa to może się okazać, że będę tak ślepy, że zegarek nie będzie mi potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Na początku roku TT miał taką obniżkę, ale wtedy nie miałem kasyemoji19.png teraz też nie mam emoji19.png ale z dugiej strony, jak będę czekał aż będzie kasa to może się okazać, że będę tak ślepy, że zegarek nie będzie mi potrzebny emoji16.png


Jak będziesz ślepy, to polecam inne Seiko…

 

 

 

https://www.shoppinginjapan.net/sbjs015
 

 

69D4C553-CD27-4163-8E6F-26620AB9D960.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zwykłego użytkownika zegarków komunikat podawany przez taki zegarek mógłby wyglądać tak: "Jest godzina dziesiąta, osiem minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund". Niestety dla nas taki komunikat powinien brzmieć następująco: "Jest kilka minut po dziesiątej. Koperta po bokach błyszczy się pięknym szlifem Zaratsu. Matowe elementy cudownie kontrastują z polerowanymi oraz ze słonecznym szlifem tarczy mieniącej się przepięknie w świetle dziennym, na którą nieznaczny cień rzucają podniesione nieco ponad nią logo i znaczniki indeksów pokryte masą luminecscencyjną. Wskazówka sekundnika płynnym ruchem zatacza okrąg wokół centralnego punktu tarczy, wokół którego poruszają się pozostałe dwie wskazówki wykończone nieskazitelnym szlifem wykonanym ręcznie w jakże żmudnym procesie przez mistrza tej znamienitej japońskiej manufaktury." ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

Dla zwykłego użytkownika zegarków komunikat podawany przez taki zegarek mógłby wyglądać tak: "Jest godzina dziesiąta, osiem minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund". Niestety dla nas taki komunikat powinien brzmieć następująco: "Jest kilka minut po dziesiątej. Koperta po bokach błyszczy się pięknym szlifem Zaratsu. Matowe elementy cudownie kontrastują z polerowanymi oraz ze słonecznym szlifem tarczy mieniącej się przepięknie w świetle dziennym, na którą nieznaczny cień rzucają podniesione nieco ponad nią logo i znaczniki indeksów pokryte masą luminecscencyjną. Wskazówka sekundnika płynnym ruchem zatacza okrąg wokół centralnego punktu tarczy, wokół którego poruszają się pozostałe dwie wskazówki wykończone nieskazitelnym szlifem wykonanym ręcznie w jakże żmudnym procesie przez mistrza tej znamienitej japońskiej manufaktury." ;)

 

Nie zapominaj o "dzisiejsza odchyłka dobowa wyniosła +12 sekund. Koronka dokręcona. Bezel wycentrowany. W miarę :P "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210620-084548.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiedzcie panowie czy to oryginalny zegarek? 

collage-1624253979496.thumb.jpg.5a7359649f34b3b53930567ebcfb8a5f.jpg

Koronka na tylko dwa położenia, nie wiem jak ustawić datę, może jest coś popsute? 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalny. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
13 minut temu, rob3rt napisał(-a):

A co u was przy piątku? 

20210625_091755.jpg

 

Egzorcysta za niecałe 300 ;)

 

20200225_092748.thumb.jpg.6b1ac815dfda63d4ff2565cdb8f2721c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.