Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę gruby, przez co właśnie do niego tak długo podchodziłem.
Może chodzi o to by nie chować go pod mankiet?
 
Z tego co się doczytałem, to miały to być casualowe zegarki z zacięciem sportowym. Z założenia to nie są garniturowce.
Ładne paski. Gdybym miał wybierać, to chyba najpierw odrzuciłbym nr 2 a potem miałbym kłopot. Chyba ostatecznie byłby to numer 4...
Mi się widzi nr 1 i 3, ale sprawdzałem i na pewno żle wygląda na zwykłej skórze. Pasek do niego powinien być mniej sportowy, koniecznie z fakturą.
Dlatego najlepiej wypadł by nr4 z czerwonym przeszyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Będzie coś z czerwonym :)

 

Będzie. I z niebieskim też. I nie ze skóry, a przynajmniej nie z wierzchu. Jak ktoś przegląda od czasu do czasu bazarek, to już może się domyślać :)

Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangur jest jednocześnie gładki ale przebija w nim coś na kształt drobnej faktury...

Ogólnie myślę najpoważniej nad wersją burgundową z czerwoną nicią.

Zegarek chce założyć w sobotę do do zestawu koordynowanego szereg spodnie plus granatowa marynarka w bordowa szeroka kratę bytu bordowe ćwierć brogsy...na ślubie kolegi (styl mocno rustykalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę przeszło mi przez myśl, żeby do niego czarną gumę założyć. Co myślicie, hit czy kit?

 

 

3 minuty temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Zegarek chce założyć w sobotę do do zestawu koordynowanego szereg spodnie plus granatowa marynarka w bordowa szeroka kratę bytu bordowe ćwierć brogsy...na ślubie kolegi (styl mocno rustykalny)

 

Napisałbym, że dobrze zagra, ale nie wiem, co to są ani brogsy, ani ćwierćbrogsy. Reszta wygląda nieźle ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma chyba tu nie zagra. Ciężko sklasyfikować ten zegarek bo nie jest to ani garniturowiec (choć design tarczy indeksów mi takie skojarzenia przywodzi) ani sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ćwierć brogsy to te po lewej 

 

Nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził, co to takiego. Teraz już nawet wiem, co to jest kwatera i przyszwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez chwilę przeszło mi przez myśl, żeby do niego czarną gumę założyć. Co myślicie, hit czy kit?
 
 
 
Napisałbym, że dobrze zagra, ale nie wiem, co to są ani brogsy, ani ćwierćbrogsy. Reszta wygląda nieźle
 
Gumę przykładałem i kit.

61b91e92cdc891a496efa1daaa37d298.jpg25e043bcb895f5f047abd5ecce2c321e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKX :)

 

76k51Qh.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2021 o 17:28, clusca napisał(-a):

 

Będzie. I z niebieskim też. I nie ze skóry, a przynajmniej nie z wierzchu. Jak ktoś przegląda od czasu do czasu bazarek, to już może się domyślać :)

Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Sam jestem ciekaw.

No, no, jeans z czerwoną szlufką... ciekawie, ciekawie. Jak siądzie to będzie chyba najoryginalniej opaskowany egzemplarz 😉


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

No, no, jeans z czerwoną szlufką... ciekawie, ciekawie. Jak siądzie to będzie chyba najoryginalniej opaskowany egzemplarz 😉

 

Dokładnie ten :)

Jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało. Jutro się okaże.

 

 

Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Jeśli jeans to siądzie, tylko czerwona nitka koniecznie. 

 

Jest i czerwona nitka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek, jak i samo zestawienie, to dla mnie strzał w dziesiątkę. Niestety, nie wiem jak to się stało, pasek jest dla mnie za krótki (mam nadgarstek 18,5-19cm). Jakby ktoś reflektował, to oddam po kosztach. Sam na pewno zamówię drugi, nieco dłuższy :)

Dodam, że pasek jest super solidnie wykonany i wart MZ każdej wydanej złotówki.

 

20210709_114402985_iOS-1000px_02.jpg.5793190b857ddf19657d7928c600d41e.jpg

 

 

20210709_114341230_iOS-1000px_02.jpg.749679492c5b96c87bb88205b8cd79d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten zegarek i ten mechanizm bo to już 28800 i nawet krawędzie mostków ma ładnie wykończone w porównaniu do 6r15. Jedynie małą datę zamieniłbym na normalną.

Mimo powyższego i bardzo korzystnej ceny wyprzedażowej powstrzymałem się od zakupu tego zegarka.

I teraz z Was Panowie normalnie leję!

Zaczęły się kolorowe jarmarki i wiejski tuning. Normalnie nic mi do tego kto na czym nosi i co mu się podoba, ale skoro obnażacie się publicznie to wygląda to tak.

Odrestaurowany Fiat 125 z alusami od BMW 7 nie stanie się BMW 7 i zamiast +5 do zajebistości jest - 10 poniżej poziomu.

@clusca zamontowałeś świni siodło

Mieszko ma więcej gustu np:

bf279803bb290f7332293453a313a8d3.jpg&key=daaba3d97fab7b13ff296fc4eee4d767ad8d0a1cd82a98279e7474ebb240d5a4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Burns napisał(-a):

Lubię ten zegarek i ten mechanizm bo to już 28800 i nawet krawędzie mostków ma ładnie wykończone w porównaniu do 6r15. Jedynie małą datę zamieniłbym na normalną.

Mimo powyższego i bardzo korzystnej ceny wyprzedażowej powstrzymałem się od zakupu tego zegarka.

I teraz z Was Panowie normalnie leję!

Zaczęły się kolorowe jarmarki i wiejski tuning. Normalnie nic mi do tego kto na czym nosi i co mu się podoba, ale skoro obnażacie się publicznie to wygląda to tak.

Odrestaurowany Fiat 125 z alusami od BMW 7 nie stanie się BMW 7 i zamiast +5 do zajebistości jest - 10 poniżej poziomu.

@clusca zamontowałeś świni siodło

Mieszko ma więcej gustu np:

bf279803bb290f7332293453a313a8d3.jpg&key=daaba3d97fab7b13ff296fc4eee4d767ad8d0a1cd82a98279e7474ebb240d5a4

Jak dla mnie idealne dopasowanie do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek to dopiero w powijakach ani obszyty ani krawędzie nie zrobione... Ale dzięki

W sumie mam już pomysł jak go obszyć.

Kangur będzie bardziej casualowa wersja ale tez jest bardzo ok moim zdnaiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązuje do dawnych modeli, nie tylko wyglądem, ale i mechanizmem i teraz udało mi się go zdobyć. :) 

 

 

IMG_20210709_191307.jpg

 

IMG_20210709_191328.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubię ten zegarek i ten mechanizm bo to już 28800 i nawet krawędzie mostków ma ładnie wykończone w porównaniu do 6r15. Jedynie małą datę zamieniłbym na normalną.
Mimo powyższego i bardzo korzystnej ceny wyprzedażowej powstrzymałem się od zakupu tego zegarka.
I teraz z Was Panowie normalnie leję!
Zaczęły się kolorowe jarmarki i wiejski tuning. Normalnie nic mi do tego kto na czym nosi i co mu się podoba, ale skoro obnażacie się publicznie to wygląda to tak.
Odrestaurowany Fiat 125 z alusami od BMW 7 nie stanie się BMW 7 i zamiast +5 do zajebistości jest - 10 poniżej poziomu.
[mention=97432]clusca[/mention] zamontowałeś świni siodło
Mieszko ma więcej gustu np:
bf279803bb290f7332293453a313a8d3.jpg&key=daaba3d97fab7b13ff296fc4eee4d767ad8d0a1cd82a98279e7474ebb240d5a4
Miałem skomentować, ale doszedłem do wniosku, że ten czas jaki zabrałby mi komentarz poświęcę na "tuning", gdyż kupuje zegarki by się bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Miałem skomentować, ale doszedłem do wniosku, że ten czas jaki zabrałby mi komentarz poświęcę na "tuning", gdyż kupuje zegarki by się bawicemoji3.png

W punkt. Ja nawet już zacząłem pisać, ale również doszedłem do wniosku - nie warto😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie spinajmy się. Każdy nosi jak lubi. Ja divery nosił bym na skórze mimo iż to wbrew prawu. Każdy ten model Seiko postrzega inaczej inni uważają go za mega causal inni za sport ja uważam (ale to dlatego że ten kanon tarczy taki mi się wydaje i tak kojarzy ) że jest to to bardzo elegancki zegarek elegancki mam na myśli na tyle uniwersalny że na wesele do knajpy na business spotkanie i na mniej lub bardziej codzienne stylizacje styknie. Osobiście jestem fanem kangura w połysku bo to na tyle uniwersalna skóra że może być i elegancka i sportowa. Ale struś mnie też uwiódł i wole jego niźli aligatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.