Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Macmac napisał(-a):

 

Biorąc pod uwagę, że Seiko robi jedne z najgorszych renderów reklamowych w galaktyce, to w realu może być całkiem sympatycznie.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie diver seiko do 42mm najlepiej 40mm do 3k max 4k czego szukać na kajdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie diver seiko do 42mm najlepiej 40mm do 3k max 4k czego szukać na kajdanie. 

Monster? Ew Skx007, skx 0013 tylke tych juz nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie diver seiko do 42mm najlepiej 40mm do 3k max 4k czego szukać na kajdanie. 

Biedamase se weź, w 2,5k. się zamkniesz a to naprawdę dobry zegar za te pieniądze jeśli chodzi o Seiko bo dalej już tylko gorzej i przepłacisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Biedamase se weź, w 2,5k. się zamkniesz a to naprawdę dobry zegar za te pieniądze jeśli chodzi o Seiko bo dalej już tylko gorzej i przepłacisz ...

Czyli który? Np MM 200 za 4.5k to już przerost ceny fo tego co oferuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitki fajne są.  

20210912-183629.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 08:33, Paulus57 napisał(-a):

Ice Baby Monster. 

 

 

IMG_20210910_081217.jpg

Tego Ci bardzo zazdroszczę.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafi napisał(-a):

Ten polecam 6ee591988f471a3def4d6d4ca58b5216.jpg

Pomysł niezły, ale nie mogę się powstrzymać przed poleceniem do obejrzenia filmu z YT: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2021 o 09:01, Miszkolc napisał(-a):

Do kompletu6c47a4711b723da63f57a124e4697ee0.jpgd058f29fc4236a3c514f143e975dcbde.jpg

👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dorian06 napisał(-a):

Tego Ci bardzo zazdroszczę.  

Dzięki. Nie ma nic przyjemniejszego dla kolekcjonera jak usłyszeć takie słowa. Szczególnie, gdy większość  stanowią kontrowersyjne chińczyki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ice jest super. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dorian06 napisał(-a):

Ice jest super. 

Ostatnio ktoś mnie kusił do sprzedaży, ale na szczęście jego wąż w kieszeni był silniejszy, niż moje oczekiwania i do transakcji nie doszło. W tle była pokusa zakupu przeze mnie droższego Seiko. Ten pozostał i dobrze, choć szkoda, że tamten poszedł cenowo mocno w górę i pozostał w sferze marzeń. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł niezły, ale nie mogę się powstrzymać przed poleceniem do obejrzenia filmu z YT: 
 
 

Szanuje Twoje zdanie. Nie mam też problemu z tym, że ktoś nosi te zegarki (San martiny, Tiselle, czy Steinharty). Co nie zmienia faktu, że ja z takim zegarkiem na nadgarstku czułbym się podobnie jak za kierownicą samochodu z obrazka

7ac017831bf2144e870c9a43e80b58e2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ostatnio ktoś mnie kusił do sprzedaży, ale na szczęście jego wąż w kieszeni był silniejszy, niż moje oczekiwania i do transakcji nie doszło. W tle była pokusa zakupu przeze mnie droższego Seiko. Ten pozostał i dobrze, choć szkoda, że tamten poszedł cenowo mocno w górę i pozostał w sferze marzeń. ;) 

A to nie byłem ja :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafi napisał(-a):


Szanuje Twoje zdanie. Nie mam też problemu z tym, że ktoś nosi te zegarki (San martiny, Tiselle, czy Steinharty). Co nie zmienia faktu, że ja z takim zegarkiem na nadgarstku czułbym się podobnie jak za kierownicą samochodu z obrazka

7ac017831bf2144e870c9a43e80b58e2.jpg

:) Mam jednak nadzieję, że film obejrzałeś a nie tylko przeczytałeś tytuł. ;) 

Na szczęście każdy z nas dokonuje osobistych wyborów, ważne by były przemyślane a jeżeli już nie, to żeby tylko dawały choć, albo aż, radość posiadaczowi. Kierujemy się różnymi kryteriami, dla jednego mechanizm w 62MAS przeważy albo chociaż marka, dla drugiego mechanizm 4R35 będzie wystarczająco dobry a znacząco niższa cena, będzie dodatkowym i niebagatelnym argumentem. Wiadomo też, że grubość portfela zasadniczo zmienia punkt widzenia. 

2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

A to nie byłem ja :lol:

Może i tak :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Pomysł niezły, ale nie mogę się powstrzymać przed poleceniem do obejrzenia filmu z YT: 

 

 

 

Tandetnie ta podróba wygląda jak na podróbę przystało - nawet na drobniejszą gradację papieru ściernego nie mieli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Burns napisał(-a):

 

Tandetnie ta podróba wygląda jak na podróbę przystało - nawet na drobniejszą gradację papieru ściernego nie mieli !

To się nazywa oko. Tak zauważyć "gradację papieru ściernego". Ho ho :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

To się nazywa oko. Tak zauważyć "gradację papieru ściernego". Ho ho :) . 

Trzeba być ślepym, albo fanem chińszczaków, żeby nie widzieć, że baby mają lepsze pilniczki do paznokci. Akurat gościu tak obraca tym zegarkiem pod światło, że doskonale widać szlify na wierzchniej stronie koperty i na bokach bransolety również.

Tylko czemu próbujesz wypromować to w marce Seiko, mając dział chiński na tym forum ? Jak widzisz, poklasku tutaj nie zaznałeś. 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Burns napisał(-a):

Trzeba być ślepym, albo fanem chińszczaków, żeby nie widzieć, że baby mają lepsze pilniczki do paznokci. Akurat gościu tak obraca tym zegarkiem pod światło, że doskonale widać szlify na wierzchniej stronie koperty i na bokach bransolety również.

Tylko czemu próbujesz wypromować to w marce Seiko, mając dział chiński na tym forum ? Jak widzisz, poklasku tutaj nie zaznałeś. 

Akurat mechanizm jest Seiko, więc chyba to wiąże się z tematyką grupy. Promocja chińszczyzny? Poklask? Nadinterpretacja. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i tak  . 

Nie cały, ale jednak obejrzałem. Tak czy inaczej nic by to nie zmieniło, bo bez oglądania wiem, że nie sprawiałoby mi radości noszenie zegarka, którego projekt jest niemal 1:1 zerżnięty od kogoś.

Nie jest też zapewne przypadkiem, że autor filmu wielokrotnie wspomina o „x-factor”, który Seiko ma, a SM nie. Przypadek? Nie sądzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.