Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Burns napisał(-a):

które Seiko ma datę w kolorze jeżeli kolor tarczy różny od białej i czarnej ? Bo Seiko nie zna innych kolorów datowników niż biały, czarny i ew. srebrny czyli stalowy. 

 

No tak.

Zatem: pół biedy jeżeli tarcza jest w kolorze datownika :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20211029-202010.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bos_kg napisał(-a):

Hej ten Sejko coś wart, nie ma w sieci jaki mechanizm siedzi w nim. Moja choroba zegarkowa 7 zegarek mój będzie..

 

https://www.ebay.pl/itm/seiko-quartz-mens-black-dial-japan-made-nice-shape-watch-run-order-/264559408169?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m2548.l6249&mkrid=711-127632-2357-0

 

Kupowanie "klasyków" z Indii, to ogólnie zły pomysł. Choć podobno od każdej reguły są wyjątki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Kupowanie "klasyków" z Indii, to ogólnie zły pomysł. Choć podobno od każdej reguły są wyjątki. ;) 

 

Rozumiem ale u nas nie ma a tego typu modelu uwielbiam, a jak znalazłem archiwalną ofertę allegro to ponad 300zł a ja mam słabość do takich jak ten Seiko zegarków a mało o tym modelu jest. Fajnie jak bym w rozsądnej cenie u nas znalazł taki od wczoraj szukam bez skutecznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bos_kg napisał(-a):

 

Rozumiem ale u nas nie ma a tego typu modelu uwielbiam, a jak znalazłem archiwalną ofertę allegro to ponad 300zł a ja mam słabość do takich jak ten Seiko zegarków a mało o tym modelu jest. Fajnie jak bym w rozsądnej cenie u nas znalazł taki od wczoraj szukam bez skutecznie..

Powtórzyłem znaną mi opinię, że ebayowcy z Indii sprzedają marne składaki, ale stówka by sprawdzić czy tak jest, w końcu nie jest wielką kwotą. Twoje pieniądze, Twoja decyzja, ale skoro pytałeś, to powiedziałem. Może poczekaj na opinię osób, które znają temat z własnych doświadczeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Powtórzyłem znaną mi opinię, że ebayowcy z Indii sprzedają marne składaki, ale stówka by sprawdzić czy tak jest, w końcu nie jest wielką kwotą. Twoje pieniądze, Twoja decyzja, ale skoro pytałeś, to powiedziałem. Może poczekaj na opinię osób, które znają temat z własnych doświadczeń. 

 

Nie chce kupić by po czasie padł czy starł się to nie chodzi ze tani ale wygląd do ceny mnie urzekł, poczekam Szukam w sieci jednocześnie pytam was o  opinie warto zaufać opinią prawdziwych znawców tematu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bos_kg napisał(-a):

 

Nie chce kupić by po czasie padł czy starł się to nie chodzi ze tani ale wygląd do ceny mnie urzekł, poczekam Szukam w sieci jednocześnie pytam was o  opinie warto zaufać opinią prawdziwych znawców tematu..

Tak jak powiedziałem, znam temat ze słyszenia i poczekaj może na opinie tych, którzy sprawdzili sprawę osobiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Tak jak powiedziałem, znam temat ze słyszenia i poczekaj może na opinie tych, którzy sprawdzili sprawę osobiście. 

 

Tak robię bo kupować na łapu capu to głupota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ci delikatnie daje do zrozumienia że to nie Seiko. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Kolego@bos_kg nie idź tą drogą

 

Ok to poradżcie coś w tym stylu i dzięki że daliście mi znać że nie warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bos_kg napisał(-a):

 

Ok to poradżcie coś w tym stylu i dzięki że daliście mi znać że nie warto..

Sprecyzuj. Podaj swoje preferencje. 

1. marka

2. typ

3 mechanizm

4. wymiary

5 przedział cenowy (byle nie do 100 zł, bo wtedy tylko Casio ;) albo Kraj o Którym Tu Wszyscy Wiedzą, ale nie śmią wymawiać jego nazwy). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Sprecyzuj. Podaj swoje preferencje. 

1. marka

2. typ

3 mechanizm

4. wymiary

5 przedział cenowy (byle nie do 100 zł, bo wtedy tylko Casio ;) albo Kraj o Którym Tu Wszyscy Wiedzą, ale nie śmią wymawiać jego nazwy). 

 

 

 

Od kiedy jestem posiadaczem kilku poljot quartz  szukam kolejnego quartz, myślałem o Seiko też w quartz coś z kostki najlepiej ten typ mi do gustu przypadł. Ponoć Sejko mają  lepsze mechanizmy niż casio do 200 zł coś kupię czy powinienem dołożyć wymiary raczej  35 mm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bos_kg napisał(-a):

 

 

Od kiedy jestem posiadaczem kilku poljot quartz  szukam kolejnego quartz, myślałem o Seiko też w quartz coś z kostki najlepiej ten typ mi do gustu przypadł. Ponoć Sejko mają  lepsze mechanizmy niż casio do 200 zł coś kupię czy powinienem dołożyć wymiary raczej  35 mm..

Popatrz na tą stronę. Źródło pewne: 

 

https://www.chrono24.pl/search/index.htm?currencyId=PLN&dosearch=true&facets=gender&facets=styles&facets=watchCategory&gender=1401&manufacturerIds=226&maxAgeInDays=0&movementTypes=3&pageSize=30&priceTo=1000&redirectToSearchIndex=true&resultview=block&sortorder=1&usedOrNew=used 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bos_kg napisał(-a):

Ślicznie dziękuję sprawdzę

Jakby co pytaj na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, data, godzina, nic się nie zgadza, jedynie dyńka ;)

 

DSC00522a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.