Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, bibbi napisał(-a):

Wlasnie do mnie przyjechal. Jestem urzeczony tym cyferblatem. Spokojnie mozna go zalozyc na spotkanie z GSami. Wielke „wow” - moim skromnym zdaniem.

469174ba108ff8ed5762a06ee22a7afa.jpg&key=cf8b3d2a2709116b12e969d8090b129018c5a92cf2d2cb6f08e0cf6ca1ce895d

Fajny, ale moja arachnofobia podpowiada mi, że za chwilę spod Twojego rękawa wyjdzie jakieś włochate straszydło...  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPB143 korci coraz bardziej... 

 

Brać już teraz używkę za trochę ponad 3k czy czekać do BF i liczyć na -30% (czyli jakieś 3900)... 🤔


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SPB143 korci coraz bardziej... 
 
Brać już teraz używkę za trochę ponad 3k czy czekać do BF i liczyć na -30% (czyli jakieś 3900)... 

Dotarła pw?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafi napisał(-a):


Dotarła pw?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja nie dostałem a też poproszę jak coś extra jest :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał(-a):

SPB143 korci coraz bardziej... 

 

Brać już teraz używkę za trochę ponad 3k czy czekać do BF i liczyć na -30% (czyli jakieś 3900)... 🤔

Masz wiedzę gdzie będzie to -30%? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, furraan napisał(-a):

Masz wiedzę gdzie będzie to -30%? 😉

Już teraz masz -20%. Chyba nie jest złudną nadzieją liczyć na -30% za 3 tygodnie? 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktoś w ręku kremowego alpinista i szarego? Który lepszy/czytelniejszy/ ciekawszy?

W sensie spb241 / 243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, bibbi napisał(-a):

Wlasnie do mnie przyjechal. Jestem urzeczony tym cyferblatem. Spokojnie mozna go zalozyc na spotkanie z GSami. Wielke „wow” - moim skromnym zdaniem.
 

Ginza na zdjęciach wygląda świetnie. Ewidentnie Seiko umie tarcze robić. Szkoda, że spasowanie bransolety z kopertą jest też w ich stylu (na większości zdjęć wrzucanych przez szczęśliwych właścicieli widać, że bransoleta prawie pasuje, prawie...)

 

Gratulacje. Niech cieszy. Planujesz sprawić Ginzie jakiś pasek?


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Nie planuje zmiany. Bransoleta jest bardzo ok. Zdaje sie, ze w tej referencji wprowadzili jej nowy model.

b332ef8e073c51c3981a5f95e9361910.jpg&key=7ab76cc98c8b691453491edc2a66611f85148e456e7a109a49d4c278a8fe19e4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomaliusz napisał(-a):

Dwa bym przygarnął :)

 

Ciekawe, które ... dwa mają dożywocie :), a z pozostałymi też nie mam zamiaru się rozstawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Oba z prawej strony :D 

A które mają dożywocie?

 

Dożywocie ma MM300 i Monster, i mówię to z pełną odpowiedzialnością :). Sumo też ma stałe miejsce w szufladzie, ale cały czas ciągnie mnie do wersji niebieskiej i nie miałbym nic przeciwko takiej roszadzie. SPB143 ma natomiast duży potencjał, świetny zegarek i bardzo dobrze wykonany. Dużo różnic w porównaniu z MM300, ale coś je łączy i myślę, że po ewentualnej sprzedaży pewnie bym długo żałował i znowu szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster tez ma u mnie dożywocie, MM300 nie mam :( 

Sumo miałem nie raz i w sumie fajny ale z czasem mi się za duży robił, w sumie nie wiem dlaczego bo lubię duże ...

NA SPB143 mam chrapkę ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Monster tez ma u mnie dożywocie, MM300 nie mam :( 

Sumo miałem nie raz i w sumie fajny ale z czasem mi się za duży robił, w sumie nie wiem dlaczego bo lubię duże ...

NA SPB143 mam chrapkę ^_^

 

SPB trzeba przymierzyć przed zakupem, chociaż ja kupiłem w ciemno :) ... ale trochę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do tego rozmiaru, na bransolecie jest jednak dość ciężki, a ja lubię czuć zegarek na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Macmac napisał(-a):

 

Dożywocie ma MM300 i Monster...

 

Tak czułem i wcale się nie dziwię :)

Dorzuć jeszcze jakąś wersję żółwia ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sol napisał(-a):

 

Tak czułem i wcale się nie dziwię :)

Dorzuć jeszcze jakąś wersję żółwia ;)

 

 

Skończyło się same ,,macie dla macia" ;), teraz albo się nosi, albo won z pudełka 😁 Parę już tych żółwików przerobiłem, ale najlepiej wspominam Padi'ego .. może kiedyś ?? :)

 

IMG_2437.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.