Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_0258.thumb.JPG.1985b7dc64a2b817d3f065e874333b8b.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, evilym napisał(-a):

DSC_0258.thumb.JPG.1985b7dc64a2b817d3f065e874333b8b.JPG

Hymm w sumie to fajny zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Funky_Koval napisał(-a):

A co na bransie nie pasuje??

😜

Na bransolecie noszę Aquisa. Ta oryginalna od Seiko to nawet nie ma startu to Orisowej.

Ponosiłem dłuższą chwilę na gumie Tropical od Zulu Diver która jest świetna (miła w dotyku, fajnie wykonana - bardzo polecam), ale chciałem coś innego. Padło na takie nato, ale chyba nie będzie to dłuższy romans. Myślę o jakimś fajnym letnim pasku typu Nick Mankey czy The Watch Steward.

A wracając do bransolety to jest w planach bransoleta od Uncle Seiko.

2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Hymm w sumie to fajny zegar

E tam fajny. za***isty 😁


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

A co na bransie nie pasuje??

Zapięcie i diver extension

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, evilym napisał(-a):

E tam fajny. za***isty

 

 

No niech będzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto odda pomarańczowego samuraja po dobroci 😀😀😀za PLNy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich niewątpiących w prawdziwość moich informacji - na CW zniżka 10% na wszystkie Seiko. Najtańsza piątka wychodzi 350 zł plus 60. :) 

Kto nie wierzył, niech nie czyta ;). Kto dopiero uwierzył, ma wybaczone i niech korzysta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł. Zamówiony 26 kwietnia. Cena 177zł bez żadnych kosztów dodatkowych. 
Pierwsze wrażenie. Całkiem wygodny i miękki w porównaniu do strapcode. Duży plus za możliwość regulacji długości. 

9BE124BB-6CF5-4767-BB69-C3969FC0F903.jpeg

F678AE90-2F5F-45A9-BABA-A4B84919271E.jpeg

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rob3rt napisał(-a):

No i dotarł. Zamówiony 26 kwietnia. Cena 177zł

 

Tanie teraz te zegary 😀 chyba wezmę dwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

 

Tanie teraz te zegary 😀 chyba wezmę dwa .

😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

 

Tanie teraz te zegary 😀 chyba wezmę dwa .

Miałem taki sam odruch. Potem pomyślałem, że znikło jedno zero a potem... to już pojąłem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, rob3rt napisał(-a):

No i dotarł. Zamówiony 26 kwietnia. Cena 177zł bez żadnych kosztów dodatkowych. 
Pierwsze wrażenie. Całkiem wygodny i miękki w porównaniu do strapcode. Duży plus za możliwość regulacji długości. 

9BE124BB-6CF5-4767-BB69-C3969FC0F903.jpeg

F678AE90-2F5F-45A9-BABA-A4B84919271E.jpeg

Poka na łapie :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mr_X napisał(-a):

Zapięcie i diver extension

Dokładnie. Gdyby to zapięcie było lepsze, to może i bym nie szukał innej bransolety.

 

15 godzin temu, rob3rt napisał(-a):

No i dotarł. Zamówiony 26 kwietnia. Cena 177zł bez żadnych kosztów dodatkowych. 
Pierwsze wrażenie. Całkiem wygodny i miękki w porównaniu do strapcode. Duży plus za możliwość regulacji długości. 

Kusisz, kusisz :D Już podjąłem decyzję, że jak w końcu zamówię bransoletę, to jednak bez tego paska. A teraz znowu zaczynam się nad nim zastanawiać. U Ciebie wygląda świetnie!

Te czarne sprzączki dobrze wykonane? To jest plastik?

Ciekawe czy niebieski / szary będzie też tak fajnie wyglądał na moim SPB143? 🤔


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten rodzaj paska będzie średnio wyglądał z SPB143. U kolegi zupełnie inny zegar i pasek pasuje idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

Moim zdaniem ten rodzaj paska będzie średnio wyglądał z SPB143. U kolegi zupełnie inny zegar i pasek pasuje idealnie :)

Też mi się tak wydaje.

Chociaż żółw nie wygląda tak źle...

VelcroStrapsNov21-17_1024x1024@2x.jpg?v=


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapięcie i diver extension




A próbowaliście trochę pokombinować z długością na zasadzie skracania bardziej po jednej stronie, żeby zapięcie było w innym miejscu?
Ja miałem tak, że na początku wyregulowałem sobie bransę i niby długość była ok. Ale czasami zwyczajnie odciskał mi się na nadgarstku ten wichajster od diver extension. Oczywiście noszenie było średnio komfortowe. Pokombinowałem z ogniwami, wyregulowałem na zapięciu i teraz jest bardziej niż akceptowalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi ja nie mam tego zegarka , zrezygnowałem z zakupu właśnie ze względu na bransoletę 🙂 

Tu też jest diver extension ale zrobili to o wiele lepiej . Żadnych problemów z wygodą 😁

 

 

20220517_125514.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Mr_X [/mention] rozumiem. Każdy ma prawo do popełniania błędów. Ten akurat możesz łatwo naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafi napisał(-a):

[mention]Mr_X [/mention] rozumiem. Każdy ma prawo do popełniania błędów. Ten akurat możesz łatwo naprawić emoji6.png

Hehe , Davosa ma mi tylko przypominać o kolejnym zegarkowym celu 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafi napisał(-a):

A próbowaliście trochę pokombinować z długością na zasadzie skracania bardziej po jednej stronie, żeby zapięcie było w innym miejscu?
Ja miałem tak, że na początku wyregulowałem sobie bransę i niby długość była ok. Ale czasami zwyczajnie odciskał mi się na nadgarstku ten wichajster od diver extension. Oczywiście noszenie było średnio komfortowe. Pokombinowałem z ogniwami, wyregulowałem na zapięciu i teraz jest bardziej niż akceptowalnie.

 

 

W moim przypadku to nie kwestia wygody, co raczej wykonania i stylu zapięcia. Trochę blaszkowate i do tego zapinanie na dwa razy. Inni też psioczą na spasowanie z kopertą, ale mi to akurat nie przeszkadza.

 

1 godzinę temu, Mr_X napisał(-a):

@rafi ja nie mam tego zegarka , zrezygnowałem z zakupu właśnie ze względu na bransoletę 🙂 

Tu też jest diver extension ale zrobili to o wiele lepiej . Żadnych problemów z wygodą 😁

 

Ale nadal jest ten głupi podwójny klips 😜


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evilym napisał(-a):

Ale nadal jest ten głupi podwójny klips 😜

Ale on nawet nie jest taki zły 😜 , byłem nawet bliski zakupu bb58 ale tam też jest podwójne zapięcie które nie specjalnie mi się podobało  tym bardziej że cena jest wysoka a to też homar Rolexa 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal jest ten głupi podwójny klips 

Łukasz, co masz na myśli pisząc o podwójnym zapięciu? Chodzi Ci o to zabezpieczenie? Ale w diverach to raczej standard, więc jednak chyba nie to?…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.