Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Admof napisał(-a):

Zuma wie, że Seiko lepsze jest :D

325997689_874397540479089_1304516680188806055_n.jpg

 

 

Zuma się nie zna .najlepiej wie Marszal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2023 o 17:27, Chorwat napisał(-a):

1676129584073.jpg

 

miałem takiego, ale szwagier ode mnie wycyganił, heh teraz żałuje :( fajny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230216-153214.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Londek napisał(-a):

Październik 77’… kilka blizn jest😉

832DFFFF-5CE9-4B5E-8BB1-6DB7F0955C2C.jpeg

Ładny strzał, 62 MAS to ponadczasowy klasyk :D 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Funky_Koval said:

Ładny strzał, 62 MAS to ponadczasowy klasyk :D 


Dzięki, mam go już jakiś czas… potwierdzam, to już klasyk szkoda że duża cześć dostępnych na rynku wtórnym jest na prawdę w bardzo złym stanie. 
Nie pamietam już który to forumowy kolega, ale pokazywał on kiedyś swoją sztukę która wyglądała jak nowa👌🏻

3257E15A-4B63-465A-9C35-3D35382FD278.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to robili zegarki.

Tarcza bez niepotrzebnych napisów, X-ów i innych rzeczy, które mogłyby być na deklu.

Datownik musiał mieć ramkę i nie wciskali go gdzie popadnie (np. 4:30)

 

Chyba za stary jestem by cieszyć się tymi nowościami, które ostatnio oglądam ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sol napisał(-a):

Kiedyś to robili zegarki.

Tarcza bez niepotrzebnych napisów, X-ów i innych rzeczy, które mogłyby być na deklu.

Datownik musiał mieć ramkę i nie wciskali go gdzie popadnie (np. 4:30)

 

Chyba za stary jestem by cieszyć się tymi nowościami, które ostatnio oglądam ;)

 

The Office Thank You GIF


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Londek napisał(-a):

Październik 77’… kilka blizn jest😉

2 godziny temu, Londek napisał(-a):


Dzięki, mam go już jakiś czas… potwierdzam, to już klasyk szkoda że duża cześć dostępnych na rynku wtórnym jest na prawdę w bardzo złym stanie. 
Nie pamietam już który to forumowy kolega, ale pokazywał on kiedyś swoją sztukę która wyglądała jak nowa👌🏻

 

 

 

Poor Man's 62MAS jest spoko. Miałem kiedyś z 72' w niezłym stanie, ale jednak trochę zbyt mały jak na divera jak na mój gust. Wrzuć go na tropica, wówczas sporo zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał(-a):

Kiedyś to robili zegarki.

Tarcza bez niepotrzebnych napisów, X-ów i innych rzeczy, które mogłyby być na deklu.

Datownik musiał mieć ramkę i nie wciskali go gdzie popadnie (np. 4:30)

 

Chyba za stary jestem by cieszyć się tymi nowościami, które ostatnio oglądam ;)

 

Oni to doskonale rozumieją i dlatego od mniej więcej 6 lat starym wygom dają możliwość kupna opisanego przez Ciebie zegarka za 4-5k USD. :D

Natomiast niespecjalnie ogarniam czemu robią z nich limitacje, jeśli usilnie chcą zawalczyć o wejście do zegarkowej średniej/średniej niższej półki. Taki SLA017 z lepiej wykonaną bransoletą miałby sens jako alternatywa dla wyżej cenionych Szwajcarów.

 

Ostatecznie musielibyśmy mieć dostęp do wyników sprzedaży (nie szukałem), żeby stwierdzić, czy to co robią z marką ma sens. Z punktu widzenia miłośnika to - poza GSami, które również chorują na limitacjozę - nic ciekawego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2023 o 21:09, Funky_Koval napisał(-a):

Wodoszczelność po tylu latach, o ile nie było ostatnio serwisu i wymiany uszczelek to praktycznie zniknęła to raz. Jest chyba na nieoryginalnym, niepasującym meshu to dwa. Ogólnie glycine to nie jest marka premium...

 

Twoja kasa Ty decydujesz :)

 

W dniu 13.02.2023 o 10:27, Paulus57 napisał(-a):

20230213_101939.jpg

A co powiecie o serii Recraft przeznaczonej na rynek USA. Do tego zielonego ze zdjęcia w dobrej cenie jeszcze jest fajna kostka z niebieską tarczą SNKP23. Recraft to trochę zapomniany temat w polskich sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


A co powiecie o serii Recraft przeznaczonej na rynek USA. Do tego zielonego ze zdjęcia w dobrej cenie jeszcze jest fajna kostka z niebieską tarczą SNKP23. Recraft to trochę zapomniany temat w polskich sklepach.

Byłyby super gdyby były sporo mniejsze. Linia jest sprzed powrotu mody na małe zegarki więc można zrozumieć dlaczego są gigantyczne. Poza tym bardzo fajne więc jeżeli komuś pasuje rozmiar to mozna brać.
O ile dobrze pamiętam pracują w nich proste mechanizmy bez stop sekundy i dokręcania (7s26)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Krzysiek82 napisał(-a):

 

A co powiecie o serii Recraft przeznaczonej na rynek USA. Do tego zielonego ze zdjęcia w dobrej cenie jeszcze jest fajna kostka z niebieską tarczą SNKP23. Recraft to trochę zapomniany temat w polskich sklepach.

Klimatyczne modele, dlatego jeden mam. Bransoleta średnia, ale nie jest ordynarnie blaszkowa. Brak lumy trochę utrudnia odczyt, ale ogólnie polecam. Mechanizm bez stop sekundy i dokręcania. Aktualnie zielony jest w Island Watch za 159 USD a niebieski na Amazonie USA za 138 USD. Oczywiście rozmiar na nadgarstek raczej powyżej 17 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.