Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

@pcichosz dopiero dziś zuważyłem, że Liberty Twojego Samuraja ma inne zapięcie niż mój. Taki kupiłeś, czy to Twoja własna inwencja?

 

Pasek kupiłem ze zwykłą sprządzką, ale lubię zapięcia "bransoletkowe" (deployant clasp, nie wiem jak je poprawnie nazwać po polsku) i w wielu zegarkach je stosuję. Można to łatwo (choć niezbyt tanio) kupić w wielu miejscach zagranicznych (np. timefactors, rltwatches, watchband.biz, thewatchprince). Nie jestem pewien czy w Polsce równie łatwo.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

tak właśnie myslałem. dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Już!?A mnie się wydawalo ze to dopiero jakieś prototypy i.t.d. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy można gdzieś obejrzeć wszystkie modele ze sprive'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:shock: :D:D tak, ze spring drivem. "sprive" powstał przypadkiem choć to ciekawy skrót, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

znacie mnie przecież - wolę kwarce. Oczywiście najlepiej byłoby kupić spring-drive ale to trochę droga zabawka.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ange

Na przedział 700-1000 istnieje panaceum... Tissot Le Locle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość worms

Dużo tych Tisot-ów i cieżka decyzja jaki wybrać, lecz w tej chwili mi to nie groźi(ładny SEIKO, raczej dobra okazja: http://www.allegro.pl/item93203075_seiko_c...sprzedawcy.html ). Bardziej mnie interesują opninie na temat SeikoSNN021P1, które nabyłem. W sieci na polskich stronach nic nie można na jego temat znaleźć, a zagraniczne mnie nie interesują, bo nic z nich nie rozumię.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le Locle nowy? Raczej bardzo cięzko znaleźć w cenie 700 - 1000 zł :)

 

Worms, Twój Seiko jest oryginalny, na mój gust jeden z wielu modeli dostępnych wyłącznie w Azji i Stanach, do Europy sprowadzany przez niezaleznych importerów. Ceny sklepowej więc nie ma, a sieciowa - na niemieckich stronach biega po ~ 100 euro, więc 400 pln jest OK :) Za tą kasę bardzo dobry wybór, właściwie jeżeli chodzi o kwarcowy chronograf to najlepszy z możliwych. Przy okazji bardzo ładny zegarek, jeśli Tobie się podoba to jest git :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość worms

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Cieszę sie że nie tylko mi sie podoba, oraz że to dobry wybór do kwoty 400zł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.