Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

up@ dzięki za pomoc. No cena rzeczywiście przesadzona!

 

Panowie widzę że oryginalną ciężko dostać :-( jak już jest to cena odstrasza. Więc może ktoś wie jakie inne np.seiko bransolety będą pasować i wyglądać bardzo dobrze. Poproszę o sugestie i namiary gdzie to kupić. :rolleyes:

Edytowane przez buba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy się dobrze wbiłem z tematem... Chodzi mi o to, czy ktoś z Was miał do czynienia z tym sprzedawcą? http://allegro.pl/nowy-zegarek-seiko-divers-skx779-firma-vat-i2477419197.html Wiem, że komentarze pozytywne, itp, itd ale wolę poradzić się Fachowców przez duże ,,F''! ;) Drugie moje pytanko brzmi, czy widzieliście takie cudo... http://allegro.pl/seiko-srp227k1-bransoleta-sardine-diver-i2480294666.html ??? Wygląda, jak krzyżówka monstera z... ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca pewny, możesz brać śmiało.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli pytasz fachowcow to ja jestem odmiennego zdania. Wpisz w google jego nazwe + forum a prawdy sie dowiesz! Jest kilka tematow o niej!

A co do cuda to widzielismy. Niestety plastik tworzy elementy koperty. Jezeli CI to nie przeszkadza to kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy się dobrze wbiłem z tematem... Chodzi mi o to, czy ktoś z Was miał do czynienia z tym sprzedawcą? http://allegro.pl/nowy-zegarek-seiko-divers-skx779-firma-vat-i2477419197.html Wiem, że komentarze pozytywne, itp, itd ale wolę poradzić się Fachowców przez duże ,,F''! ;) Drugie moje pytanko brzmi, czy widzieliście takie cudo... http://allegro.pl/seiko-srp227k1-bransoleta-sardine-diver-i2480294666.html ??? Wygląda, jak krzyżówka monstera z... ? :)

Drugi zegarek to Sardynka Seiko krótko mówiąc miała to być tańsza alternatywa dla Tuna Seiko . Szkoda tylko że pierścien koperty jest plastikowy , no ale to jest własnie kompromis przy tworzeniu tego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, oto mój Premier, który dostałem w prezencie :)

post-50301-0-61229800-1344155567_thumb.jpg

post-50301-0-24043700-1344155586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane wcześniej Nowe Monstery ujrzały światło dzienne - na chwilę obecną odgrzewany kotlet za grube pieniądze (prawie 600$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena... ekhm... niezła :blink:

 

masz namiar na jakieś lepsze fotki niż to?

 

New+Seiko+Monster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 $ ? :mellow: Powariowali.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki.

kwestia gustu. Mi się akurat podobają te "wampirze" indeksy. Nie bardziej niż stare, ale jednak podobają.

 

Cena domyślam się, że jest oficjalna, sugerowana. Mam nadzieję, że spadnie do akceptowalnego poziomu.

Chyba, że sprzedawcy wezmą sobie do serca (częste na naszym forum) opinie, że Monter jest tani w stosunku do tego, co oferuje ;)

 

P.S. Czy koronka jest sygnowana?

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu.

Jasne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy model faktycznie wyglada lepiej. Jak dla mnie indeksy w nowym są zbyt agresywne. Cena 600$ to chyba lekka przesada - chyba ze to taki chwyt marketingowy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanieja za czas jakis do poziomu 325$ moze nawet po roku 230-270$

Powoli mija epoka Seiko do 700zl

Teraz za te bardziej wyszukane modele trzeba bedzie polozyc w granicach tysiaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy fajne nawet, bardziej agresywne. Ale nie wiem czym bym stare zamienił. Może czerwoną sekundę bym przygarnął do BM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, za 300USD bym kupił za 500 nie mam mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A to po prawej to co za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to moja pomarańczka z nowa bransoleta Anvil od Yobokies. 22mm bardzo fajnie wygląda z Sumiaczkiem! :-D

post-51660-0-14392100-1345729972_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kiedyś na żywo obadać tą bransoletę- na tym ujęciu faktycznie dobrze to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje pytanie wyda się Wam prozaiczne ale dlaczego kwarc Tuna naprzykład jest droższy od Seiko 5 (Automatic) też w wersji dive 200m :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuna to 300m

ale i tak nie ma na to racjonalnego wytłumaczenia

przynajmniej na pierwszy rzut oka

Seiko tak go wypozycjonowało jako profesjonalny zegarek do nurkowania

a jak zacznie się już analizować to takie szczegóły jak jakość wykonania koperty, bransolety, tarczy i sam wysokiej dokładności mechanizm kwarcowy

a przed wszystkim 200m vs 300m = air diver vs gas diver = zupełnie inne nurkowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.